Şimdi Ara

üst kat komşudan su kaçağı var nereye şikayet edeceğiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
36.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üst komşudan su kacağı var eve sızıyor adam ilgilenmiyor nereye şikayet etmem gerekir

• git savcılığa şikayet et bilirkişi gelip rapor tutsun
    bizim tanıdığın evini su bastı üsteki suyu açık unutmuş
    özür bile dilemedi
    dediğim gibi yaptılar
    evi boyattılar parasınıda catır catır aldılar.
  • önce noterden onaylı bir uyarı yazısı yazıp hemen gerekeni yapmasını aksi takdirde mahkemeye verip tazminat davası açacağını belirt. 3 gün filan süre ver sonra mahkemeye git. adam yazıyı okuyunca yapar.aynısı bizimde başımıza geldi bu şekilde çözüldü.
  • arkadaşlar teşekkürler adam bi kaç defa söyleyeceğim olmassa dediniz gibi yapıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOOM

üst komşudan su kacağı var eve sızıyor adam ilgilenmiyor nereye şikayet etmem gerekir

Tesisatçıya

Şaka tabi sinirlenme.
  • bence de git üstteki komşuna söyle yaptırmak zorun da eğer insansa tabii...yok yaptırmıyosa git savcılığa şikayet et ama sonucunu bekleme kendin yaptır yoksa sular altında kalabilirsiniz...
  • işi rsmiyete dökme çok uğraşırsın.Kendin halletmeye çalış.Ama eğer adam çok hanzoysa mecburen kanuni yollara başvuracaksın
  • aynı dert bendede var. ama ben burumu ev sahibine nasıl anlattacam diye düşünürken üst kat komşumun ev sahibinin yakın arkadaşı olduğunu öğrendim. eh kendileri aralarında halletsinler artık. ev sahibimde üst kat komşumda durumdan haberdar sonuçta..
  • Bu sorunu en hızlı bir şekilde uzman su tesisatçıları çözer. Daha önce aynı sorun benimde başıma geldi. Bilir Tesisat firmasıyla irtibata geçtim aynı gün sorunumu çözdüler Sizede tavsiye ederim.www.bilirtesisat.com/su-kacagi-tespiti/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.