T

Çavuş
06 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar kitap alan kesimin daha çok buradan olduğundan ve aldığım kitapların tyt-ayt kapsamında olmasından dolayı buraya yazıyorum. Arkadaşlar 30 Eylül'de verdiğim kitap siparişi ki üzerinde yazan 1-5 iş gününde kargolanacak elime 9 ekim gibi ulaştı. bu arada kargolanmadı diye destek talebi oluşturduktan sonra kargolandı. Normalde kargo işlemi 2.gün kargolandı diye mesaj gelmişti oysaki yalan tabi. Benim talebimden sonra kargolandı kitaplar. 9 Ekimde elime ulaşan kitaplarda eksikler vardı, destek talebi oluşturdum cevaplandı gelecek diye. Gelmeyince 1 hafta sonra bir talep daha oluşturdum cevap gelmedi, bundan 11 gün sonra bir talep daha oluşturdum yine cevap alamadım. Bundan sonra direk e posta attım. Bana dedikleri şey ünite bazlı güncelleme varmış, eksikleri takipteymiş vb,vb. 3 kere daha burdan yazdım 3.den sonra buradan da cevap vermeyi kestiler. Telefonlarına ulaşmakta ayrı sorun deneyebilirsiniz. Sonuç olarak gönderdiği eksik kitap ve kargolama işlemindeki yalan dolanlarıyla böyle bir site var. Şuan hiçbir yerden ulaşmak mümkün değil, cevap da alamıyorum. Sipariş yapacak arkadaşların bilgilerine, çevrenizi ve kendinizi bu siteden uzak tutun.
Arkadaşlar minik cam aralığından girmiş perdenin üst kısmına yapışmış.şuan uyuyor az önce camı full açıp bir iki perdeyi salladım, bana mısın demedi. Uykusu baya derin herhalde :)

Bunlar ne zaman uyanıyor ve cam aralığından çıkmayı becerebilir mi ?
Merhaba arkadaşlar, malum 2018 gazileri yavaş yavaş yaralarını sarmaya başlıyacaklar. Ağustostan sonra forum biz 12.sınıflara ve mezunlara kalacak. Bu yüzden şimdiden büyük tavsiye konusu açıyorum. Bu başlık altında bunu çözmeden girme diyebileceğimiz kitaplar, yeni çıkan kitaplar, beğendiğiniz kitaplar, yeni başlayanlar için uygun olan kitaplar gibi başlıklar altında kitapları paylaşıyoruz. Bende kendi zamanımdan tasarruf ederek bu başlığa her kitabı ve sizlerin yorumlarını eklemeye çalışıcam. Sene içerisinde büyük bir arşiv oluşturabilirsek, birçok bizim gibi arkadaşa yardım edebiliriz.

Edit: Arkadaşlar belirttiğiniz kitapları en azından minik bir görüşle yazın.Örnek:

345 Tyt Matematik: Yeni başlayanlar için biraz zor olabilir. Soruları özgündür. Daha çok orta-üst seviye için önerebilirim. Genel olarak soruları ösym tarzıdır.(örnek)

konunun ilk mesajını sürekli Güncelleyip Fizik,Matematik,Geometri,Kimya,Biyoloji,Türkçe,Coğrafya gibi hepsini kategorize edip ekliyeceğim. Yalnız çözdüğünüz,incelediğiniz,çevrenizden olumlu yönde duyduğunuz kitapları görüşlerinizle eklemeniz lazım.

Edit-2: kitaplara tek tek yorumları ekleyeceğim arkadaşlar.

Edit-3: resimler kaldırıldı.

Edit-4: Halen güncel olan youtube ders kanalları listesi:https://mobile.donanimhaber.com/2017-2018-ygs-lys-tum-youtube-ders-kanallari-ve-onerileri-ana-konu--127847114

Aktif olan soru çözüm grubumuz:https://mobile.donanimhaber.com/2019-2020-soru-cozum-grubu--133831335-2#133970803

Arkadaşlar kaynaklar için halen yeterli bilgi yok ama ben bu gün kaynak bilgilerini olabildiğince eklemeye çalışıcağım.

MATEMATİK

Acil Ayt Matematik

• Orta-Zor

Bilgi Sarmal Ayt Matematik

• Orta

Acil Tyt Matematik

• Orta

Apotemi Trigonometri

• Orta-Zor

Apotemi Türev

• Orta-Zor

Apotemi İntegral

• Orta-Zor

345 Tyt Matematik

• Orta

Okyanus Tyt Master

• Orta

Bilgi Sarmalı Tyt Matematik

• Orta

Apotemi Problemler

• Zor

Hocalara Geldik Ayt Soru Bankası

• Orta

BİYOLOJİ

Palme A-B Biyoloji Soru Bankaları

• Orta

Limit Biyoloji Soru Bankası

• Orta

Birey C Soru Bankası

• Zor

Limit Yayınları Tyt-Ayt El Kitabı

• Orta

Bilfen Biyoloji Ayt Soru Bankası

• Orta-Zor

GEOMETRİ

Acil Geometri 1-2

• Orta

Birey B Geometri

• Orta

Nitelik Geometri

• Orta-Zor

Ekstremum Analitik Geometri

• Orta-Zor

KİMYA

Palme A-B Kimya Soru Bankaları

• Orta

Çap Kimya Fasikülleri

• Kolay-Orta

FİZİK

Nihat Bilgin Fizik

• Orta

Yayın Denizi Fizik Soru Bankası 1-2

• Orta

Apotemi Modern Fizik Soru Bankası

• Orta-Zor

Fizik Birey B

• Orta

Fizik Çap Fasikülleri

• Kolay-Orta

Fizik Karaağaç Fasikülleri(Yeni Basımlar)

• Orta

DİL VE ANLATIM

Limit Türkçe El Kitabı

• Orta

Birey B Türkçe

• Orta

Limit Paragraf Klavuzu

• Orta

Karekök Türkçe Soru Bankası

• Orta

Yayın Denizi Tyt Soru Bankası

• Orta

Limit Kronometre Paragraf Soru Bankası

• Orta

DENEMELER

Endemik Ayt Matematik Denemeleri

Apotemi Ayt Denemeleri

345 Denemeleri

Acil Tyt Matematik Denemeleri

Yanıt Yayınları Sosyal Denemeleri
Arkadaşlar sene başında hangi bölüm kaç k için yola çıktınız ? Sınava girmeden önce beklentiniz neydi ? Ve şimdi beklentiniz ne ?
Arkadaşlar Bizim okulda 15 full varmış. Belli başlı okullardan da 20 25 full duyduk. Diğer okulları bilmiyorum. Üste anket bırakıyorum, bence 2010 gibi gelecek.
.
Arkadaşlar bugün 7.1 için rom atarken twrp'de gerekli dosyaları install ettim. Fakat logo da takılı kaldı. Hard reset atmaya çalışınca twrp menüsüne atıyor. Flashtooldan 5.0 orjinal stock rom da atamıyorum. Hata veriyor. "Upgrade stopped due to an error" verdiği hata bu. Telefon download moda geçiyor, twrp menüsü de açılıyor ama telefon açılmıyor.
Arkadaşlar yaklaşık 30dk önce basket oynarken çarpıştık ve alt iç dudağımda 2cm boyunda neredeyse 1cm içe doğru çukur gibi yarılmış. Dişim parçalamış orayı. Dışa doğru açtığım zaman dikiş lazım gibi geldi, uzun ve içe doğru bayağı parçalamış ama şuan kanaması durdu. Birazda şişti bölge. Bu haliyle iyileşir mi acaba? Başına gelen var mı? Arkadaş zıpladı omzu alt dudağıma çarptı ve dişim yarmış orayı olay bu.
Dün gece 19.15 civarında ininal kartıma para yüklemek için İng bankamatiğine gittim. Parayı yatırdım, onayladım. Fiş istiyor musunuz sorusuna evet dememe rağmen fiş vermedi. Daha sonra antrenmanım olduğundan salona gittim akşamda yorgun olduğum için direk yattım. Şimdi yapacağım kitap siparişi için hesabımı kontrol ettiğimde paranın yatmadığını gördüm. Ne yapabilirim acaba? Konu hakkında bilgisi olan var mı? Bankamatik fiş vermediği için elimde herhangi bir fişte bulunmuyor.
Aklımda ismine özel yaptırılan gümüş kolyeler var. Birde şu ayıcıklar felan dikkatimi çekiyor. Başka aklıma gelen bir şey yok. Fikirleriniz bana çok lazım. Kızın doğum günü 20 Kasım.
Hakkında
Forum İmzası:
Vadesi yok meçhuldür günlerin,Yakın dur be canım edelim hasbi hal…
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 28.078 (Bu ay: 579)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.220 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.