Şimdi Ara

Dinlendirici, mistik havası olan müzik önerisi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
7.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Odamda sessiz anlarda yatağıma uzanıp, gözlerimi kapatıp kafamı dinlendirebilecek biraz mistik havalı müzikler yada müzik grupları arıyorum.. Önerilerinizi bekliyorum.

• chillout veya lounge müzikleri denemeni tavsiye ederim neyi dinleyeceğim diye bilgin yoksa eğer lounge o2 ve power xl radyolarını netten dinleyebilirsin
  • Mushishi dizisinin soundtrack 'i senin tanımladığın mistik ve sakin müziğe harfiyen uyuyor :)

2CD halinde nette bulabilirsiniz.

• ayrıca "deep forest" falan dinle tabiki

• İmzam
    Theatre of tradegy nin bazı parçaları.
    ve bu ayarda ki doom metal/alternatif slow rock gruplarına bakabilirsin
  • belki bu tavsiyelerin arasında abes durcak ama ömer faruk tekbilek dinle öneririm
  • Tricky
    Thievery Corporation
    The xx
    Gifts From Enola
    A Western Addition
    Alphawezen
    Au4
    Xploding Plastix

Trip-hop grupları bakılabilir. lounge ve chıllout onerısı ıyı olmuş. verdiğim gruplar mistik değil ayrıca.

Shoegaze gruplarıda dinlenilebilir.(slowdive,My Bloody Valentine,The Radio Dept. , m83)
  • sade (smooth caz oluyor sanırım)
    karagüneş (etnik diyebiliriz)
    secondhand serenade (biraz biraz hafif melankolik, akustik rock-emo diyorlar sanırım)
    ve son olarak

tracy chapman, kesinlikle mükemmel, ninni gibi
  • Farklı türlerde bir çok şarkı koyuyorum ben,belki birisi hoşuna gider.

• Buckethead bu konuda benim için 1 numaradır tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson -- 30 Ocak 2011; 11:38:09 >

• downtempo dinle
  • Belki mistik havaları yok ama bu müzikler kafa dinlemek açısından baya iyidir.

Phil Collins - That's Just The Way It is

Tracy Chapman - Fast Car ( Bu kadını dinleyen bırakamaz)

Tracy Chapman - Talking About Revolution

The Gathering - You Learn About It (İşte en sağlamı)

• Loreena McKennitt önerebilirim. Bazı şarkılarında doğunun mistisizmi var. Kendisi de zaten melek gibi bir sese sahip ve harp çalıyor. Uyumak için birebir şarkıları var. (sıkıcı anlamında söylemedim. rahatlatıcı yormayan tarzda)

• [DHTUBE=]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perus -- 11 Mart 2013; 16:50:11 >

• 50-55" full hd tv de bu tarz videoları izlemek keyifli..

• lineage 2'nin müziklerini yapan adam gerçekten çok güzel yapmış ben açıkcası geceleri diona birakiyorum uyuyorum sabahlari çok huzurlu kalkıyorum.özellikle dion,heine,floran,hunter village themelerine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthemis12 -- 12 Mart 2013; 19:22:20 >

• Bu üstadlar karşısında sönük kalır ama benim parçalarımda dinlendirici ve aynı zamanda eğlendirici trip yaşatan ayrı kafası olan müzikler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.