Şimdi Ara

dinlediğim müziğin ,sesin,basın aşağıya gitmeme ihtimali varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benm pc de ses sistemi bayağ iyi ama sesi açamıyorum çünkü aşağıdan telefon geliyo müstakil ev aşağıdakilerde akrabam ama gerçektn çok ses gidio açık brakıp aşağıya indiğimde inlediğini hissediyorm bu sesin aşağı gitmeme gibi bi şansı varmı ne yapabiliriz bunun için?

• İmkansız .

Yan yatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irondawn -- 8 Mart 2010; 17:12:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnx=1

İmkansız .

Yan yatır

üff ya hiç son ses göremiycez heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irondawn

İmkansız .

Yan yatır
    yalıtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alphabet Killer.

yalıtım.

Alıntıları Göster
    Zevkler tartışılmaz ama sana tavsiyem güçlü değil MüziKaliteli bir sistem kur gürültü inleme yerine kulağını okşayacak tarzda müzik dinlersin üstelik ne sen nede bir başkası rahatsız olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Zevkler tartışılmaz ama sana tavsiyem güçlü değil MüziKaliteli bir sistem kur gürültü inleme yerine kulağını okşayacak tarzda müzik dinlersin üstelik ne sen nede bir başkası rahatsız olmaz...

Alıntıları Göster
    Kulaklık kargolayabilirim.
  • Kaliteli bi kulaklık al,büyük olanlarından stüdyo işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Kaliteli bi kulaklık al,büyük olanlarından stüdyo işi.
    bnm zevkim aslında bu işte bass vurması daha önce kulaklık vs denedim ama yok bass olayı bitiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: notstock...

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yalıtım yaptırmaktan başka çaren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

yalıtım yaptırmaktan başka çaren yok

Alıntıları Göster
    yalıtım dada astarı yüzünü geçer dimi ?
  • quote:

Tüm odayı yalıtım yaptırmanın maliyeti çok yüksektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Tüm odayı yalıtım yaptırmanın maliyeti çok yüksektir.

Alıntıları Göster
    ozaman aşağıdakiler kahrımı çekecek yani yapcak bişey yok

• quote:

ozaman aşağıdakiler kahrımı çekecek yani yapcak bişey yok

Alıntıları Göster
    Aha bende bu durumdan şikayetciyim ama benim sorunum aşşadakıler degil yan odada oturan ev ahali az bir şey açsan hemen güm güm gidiyor peder bey'in sesi çıkıyor hemen.Anca evde yokken açabiliyorum.Hatta bir keresinde evde kimse yokken bası sesi sonuna kadar açmıştım biz 8. katta oturuyoruz annem 5. kattaki komsusundan telefon açtı senmi açıyorsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1834

Aha bende bu durumdan şikayetciyim ama benim sorunum aşşadakıler degil yan odada oturan ev ahali az bir şey açsan hemen güm güm gidiyor peder bey'in sesi çıkıyor hemen.Anca evde yokken açabiliyorum.Hatta bir keresinde evde kimse yokken bası sesi sonuna kadar açmıştım biz 8. katta oturuyoruz annem 5. kattaki komsusundan telefon açtı senmi açıyorsun diye

Alıntıları Göster
    Sesin yalıtımı sağlanabilir ama bas sesleri yalıtımı çok zordur ve maliyetlidir.

İzolasyon malzemeleri yardımıyla tiz ve mid frekans sesler azaltılabilir ama bas sesler hemen hemen imkansız.

Güçlü ve kaliteli bir subwooferin vereceği derin bas çok kolay ilerliyor bina içerisinde, bas ses gidemese bile titreşim hissedilir derecede oluyor.

Ses sistemiyle uğraştığım zamanlar 2 kat alttan geliyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Sesin yalıtımı sağlanabilir ama bas sesleri yalıtımı çok zordur ve maliyetlidir.

İzolasyon malzemeleri yardımıyla tiz ve mid frekans sesler azaltılabilir ama bas sesler hemen hemen imkansız.

Güçlü ve kaliteli bir subwooferin vereceği derin bas çok kolay ilerliyor bina içerisinde, bas ses gidemese bile titreşim hissedilir derecede oluyor.

Alıntıları Göster
    yere yalıtım yaptırın ... ve duvarların alt kısımlarına

• quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Alıntıları Göster
    Dandik bi kulaklığım var birde evde küçük bebek müzik dinlerken 10 metre ötedeki salondan gelip müziğin sesini kıs diyip hergün çıldırtıyorlar beni bu iş nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

yere yalıtım yaptırın ... ve duvarların alt kısımlarına

Alıntıları Göster
    İyi bir yalıtımın maliyeti çok fazladır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

İyi bir yalıtımın maliyeti çok fazladır.

Alıntıları Göster
    Logitech x230 subbuffer'ı var, zemin tahta, subbufferda direk tahtanın üstünde duruyor ve aşağıya muhtelemen fazlaca ses gidiyordur.

bu subbufferın altına ne koyarsam aşağıya giden sesi ve uğultuyu biraz olsun azaltabilirim (kabul edilebilir ölçülere getirme adına)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Logitech x230 subbuffer'ı var, zemin tahta, subbufferda direk tahtanın üstünde duruyor ve aşağıya muhtelemen fazlaca ses gidiyordur.

bu subbufferın altına ne koyarsam aşağıya giden sesi ve uğultuyu biraz olsun azaltabilirim (kabul edilebilir ölçülere getirme adına)?

Alıntıları Göster
    Bende de x230 var masa üstünde durmasına rağmen 2 kat alttan bile şikayet geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Minder sünger halı havlu mermer vs ile basın gitmesini engelleyemezsiniz, düşük frekanslı sesler direkt ilerliyor beton içerisinden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.