Yüzbaşı
29 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bakan böyle bie aciklama yapmış. Hangi konular dışarda kaldi bilgisi olan var mi
Arkadaslar paramedic okumayi düşünüyorum ancak sonrasında kpss girmek gerekiyormus.

Bir kac suctan hüküm giydim 2 yilin altinda ve yuz kizartici siye tabir edilen suclardan degil.

Ozetle

Kpss ile atanmaya sabika engel midir?
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim yoğun bir şekilde CS:GO oynadıgım için 240 hz monitör seçtim. Çok daha iyi monitörler var ama önceliğim 240 hz olması. Kulaklık, klavye ve artı olarak zowie ec2-b mausum zaten var.

Bilgisayar çoğunlukla twicth yayın ve oyun, multimedya olarak kullanılacak.

Öncelikle ana bileşenler hakkında yorumunuzu istiyorum. Şimdiden teşekkürler. 9 taksit halinde aylık 2.300 tl civarı bir ödeme yapacagım.

Akdeniz Üniversitesi Turizm i bıraktım. 0 dan başlicam bu sene olmasa bile diğer sene için çalışmaya başlicam beyler.

0 dan nerden başlayayım hedefim büyük arkadaşlar tıp hedefliyorum. Nasıl bir düzende sistemde gideyim tecrübesi olanlar yardımcı olsun.

0 dan bir kütüphane sistem kuracam hangi kaynaklar hangi hocalar vs biraz yardım bekliyorum.

Derslerin ağırlık dağılımı çalışma sistemi vs.
Arkadaşlar dün akşam laptopu sıfırlamak istedim. Windows 10 yüklü idi sıfırkanırken bir hata oluştu daha sonra bu şekilde kaldı. Ne yapmalıyım acaba? Sürekli aşağıda gösterdiğim ilk açılış ekranında kendini tekrar ediyor. Windows ekranına geçemiyor.
Arkadaşlar dün akşam laptopu sıfırlamak istedim. Windows 10 yüklü idi sıfırkanırken bir hata oluştu daha sonra bu şekilde kaldı. Ne yapmalıyım acaba? Sürekli aşağıda gösterdiğim ilk açılış ekranında kendini tekrar ediyor. Windows ekranına geçemiyor.
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-mix-2-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000009XNSP
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-mix-2-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV0000097IGZ

arkadaşlar cihazlarda bir farklılık mı var modeller arasında 128 gb nasıl daha ucuz oluyor. Seramik daha iyi değil mi ?
Arkadaşlar monitör elime bugün geçti. Sisteme bağladım ancak görüntü ayarlarında sadece 64 hz var ? DVI kalo ile bağladım ekran kartım 1070 yardım lütfen
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Fotoğraf Makinası
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Notebook
Toshiba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.005
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 259.682 (Bu ay: 206)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.