Yüzbaşı
18 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar başlıktaDA yazdığım gibi max 600 tl ye anakart işlemci ram ve kasa tavsiyesi istiyorum ? elimde ide hdd ve dwd rw var anakart ve işlemciyi daha iyi alabilmek için şimdilik onboard kullanabilirm ramide 2 gb olsa yeterli olur sanıyorum yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşalr ne zaman dır arıyorum arıyorum ama bulamadım s 5200 için bu oyunu samsung için indiriyorum bi siteden atıyorum teleffona açmıyor bu oyunun s5200 d900 tarzı telefonlar için olanı yokmu ?
arkadaşalr epson sx 100 yazıcımda siyah mürekkep bitmişti diğerleri yarım doluydu siyah kartuş aldım ve taktım şimdi mürekkep seviylerine baktığımda ne boş ne dolu hiç birşey göstermiyo bişey yazdırmaya kalktığımda yazmıyo oylece bekliyo ne yapmam gerekir ?
arkadaşlar benm sorunum ş 4 bi pc var anakartta 6 usb çıkışı var klavye ve mouse takılı sadece yani ikisi dolu usblerin bn ek bir lash bellek vs takınca mouse iptal oluyor yani birini takınca diğeri gidiyor bu sorun neden olabilir bazende hep tanıdğı usb yi usb aygıtı tanınamadı diyip tanımıyor ? ben powerdan şüpheleniyorum ama ?
evet arkadaşlar aşlıktada yazdığım gibi max 1200 tlye sistem tavsiyesi istiyorum ancak kafamda bi karmaşa var aslında ben laptop almak istiyorum ama arada bir oyun da oynuyorum yani gta 4 tarzı felan oyunlarda LAPTOP ne derece başarılı olur ısınma sorunu felan olurmu? sistemi evde kullanıcam .dediğim gibi oyunu arada sıraDA oynarım geri kalan zaman internet vs . sizcef nasıl bi seçim yapmalıyım?
arkadaşlar bu 2 telefon arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız ?
tavsiyeniz hangisinden yana _?
arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce saka yavrusu sandığım bir kuş buldum yolda yeni doğmuş kıpırdıyamıyor bile aldım eve getirdim buna ne vermem lazım nasıl bakmam lazım yardımcı olurmusunz
arkadaşlar bi arkadaşımın pcsinde kendi msn si dışında başka hiçbir msn açılmıyor sadece bir adres açılıyor dierleri saatlerce dönüp duruyor ama açılmıyor bu sorun neden kaynaklanır ?
arkadaşlar benm pc de ses sistemi bayağ iyi ama sesi açamıyorum çünkü aşağıdan telefon geliyo müstakil ev aşağıdakilerde akrabam ama gerçektn çok ses gidio açık brakıp aşağıya indiğimde inlediğini hissediyorm bu sesin aşağı gitmeme gibi bi şansı varmı ne yapabiliriz bunun için?
mrb arkadaşlar tarihi eser pc m için oyun tavsiye edebilirmisniz?
şoyle yarış tır felan gerçekçi oyunlar olabilir .
p4 3.20
768 mb ram
fx 5500 :d
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
idare eder.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.064
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 203.935 (Bu ay: 233)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.