Şimdi Ara

DİKKAT: TÜRK TELEKOM KULLANANLAR 1 TEMMUZ'DAN İTİBAREN ZAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar az önce türk telekomu aradım ve şöyle bir bilgi aldımki kafamı baya baya karıştırdı 1 temmuzdan itibaren internet fiyatlarına zam geliceğini öğrendim ve bende haliyle şunu sordum peki benim maaşım zam alacakmı :D neyse şaka bir yana bu zamlar ise küçük olmayacakmış artık 100tl taahütü olan bir kişi tahaüt bitişi 250 tl verebilirmiş bunuda belirtiyim..
    ispatmı istiyorsunuz..
    DİKKAT: TÜRK TELEKOM KULLANANLAR 1 TEMMUZ'DAN İTİBAREN ZAM
    bu vericem sayfa ve rresim örnektir anladığım bu tarifleri akk bitene kadar geçirecek paketler ve fiyat konusunda hazırlamakiçin güzel tarifler ayarlamış türk telekkkom bizlere..https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yazlik-internet-kampanyasi.aspx
    AYNI KONU VARSA SİLİNİR TEŞEKKÜRLER..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEvilErol -- 27 Haziran 2018; 0:38:34 >

• Taahütüm 12 temmuzda bitecek 1 temmuzdan önce gidip konuşsam mı 12 temmuzda kazık bir teklif vermesinler
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Bence Bekleme Zamdan Etkilenmiyorsa hemen yenile
  • 1 Temmuz'dan İtibaren Geçerli Bireysel Aboneler İçin Fiyatlar Aşağıdaki Linkte

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/sayfalar/2018-tarife-duzenlemesi.aspx
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    netspeed deneyin
  • Apollon07 kullanıcısına yanıt
    Türk telekom harici diğer iss geçin.
  • Hizmet kalitesinin her geçen gün düştüğü,pinglerin hayvani derecede arttığı,akşam saatlerinde bağlantıların leş olduğu bu internet hizmetlerine acaba neye dayanarak zam yapıcaklarmış.
  • neyseki dün evrakları netspeed'e verdim tt deki internetimide taşıyorum

24 ay taahhüt verip daha fazla ödemekten iyidir
  • Oh oh akk kalkıyor ya artık sınırsız 5-8mbps internet alırız telekom'dan
  • Bu belirttiğiniz fiyatlar yazlık tarifeleri için geçerli olan fiyatlar ve 2 veya 3 aylık toplam fiyatlar. Her ne kadar Türk Telekom u sevmesem de yanlış bilgilendirme yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.
  • Apollon07 kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlar gelirse türk telekom bu sefer ciddi müşteri kaybına uğrar bu fiyatlar nedir çıldırmış olmalılar doğru düzgün yatırım yok ama her sene git gide zam geliyor taahhütüm bittiğinde başka sağlayiciya geçicem gibi duruyor 16 mbps internete 90-100 lira ücret veremem ben hakaret gibi resmen insanları soymaya çalışıyolar çok yazık türk telekomu desteklerdim şimdiye kadar ama artık desteklemem hiçbir şekilde hem insanları soyuyorlar hemde bide yatırım yapılmıyor
  • bu ne la 35 mb 100 akn var 71 ödüyorum 88 tl mi olcak
  • TURK TELEKOM yazlık birisi normal
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    şuan illere özel kampanya onlara bakın tahhütlü ucuz'a geliyor şu an ay son bitecek.
  • Benim 46 lira ödediğim ucuz tarifemi evvelki aylarda 47 liraya çıkarmışlardı. Meğer sabit fiyat değilmiş sözleşmem. Şimdi bu abartılı zamlara göre mi ödeyeceğim yani?
  • 2 3 gün önce Türk Telekomdan aradılar (normalde 2019'un 4'üncü ayında taahhütüm bitiyor) yıl başında tarifelere zam gelecekmiş buyüzden şimdiden taahhüt vermemi istediler zamlardan etkilenmemem için ve yeni fiyat 89 tl ben şuan 69 tl ödüyorum 20 tl zam yapıyorlar ve dediklerine göre yılbaşında dahada artacakmış akn de kalkmıyor benim 35mb 100gb tarifem akn dolduğunda hızım 16mb e düşüyordu bu artık 20 mb e düşecek yani işin aslı akn kalkıyor muhabbeti yalan oldu ve olan yine biz vatandaşlara oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

2 3 gün önce Türk Telekomdan aradılar (normalde 2019'un 4'üncü ayında taahhütüm bitiyor) yıl başında tarifelere zam gelecekmiş buyüzden şimdiden taahhüt vermemi istediler zamlardan etkilenmemem için ve yeni fiyat 89 tl ben şuan 69 tl ödüyorum 20 tl zam yapıyorlar ve dediklerine göre yılbaşında dahada artacakmış akn de kalkmıyor benim 35mb 100gb tarifem akn dolduğunda hızım 16mb e düşüyordu bu artık 20 mb e düşecek yani işin aslı akn kalkıyor muhabbeti yalan oldu ve olan yine biz vatandaşlara oldu
    Aynı tarife kullanıyoruz kabul etme zam yapmada hakkı yok tüketici hakem heyetine şikayet ederim de tınlamazlarsa et gitsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEvilErol

Aynı tarife kullanıyoruz kabul etme zam yapmada hakkı yok tüketici hakem heyetine şikayet ederim de tınlamazlarsa et gitsin..

Alıntıları Göster
    20 tl lik zam şuanki fiyatı yılbaşında dahada artıcakmış taahhüt bittiğinde türknet vs. Alternatiflere bakıcam olmadı kapatırırım 90 tl ne ya akn kalkmıyor üstüne %30 a yakın zam yapıyor ve yılbaşında dahada artıcakmış heralde ozamanda 110 tl filan yaparlar

Not: şuan zam yansıtamıyorlar taahhütüm olduğu için ama şimdi taahhütü yenilersem zamlı fiyattan ödemem gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDLoCK -- 19 Kasım 2018; 0:39:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.