Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diploma demek istiyor. Eğer mezun olduğunu sistemde göremezlerse istiyorlar.

https://www.anadolu.edu.tr/uploads/anadolu/files/aof_kilavuz/5996d8d86be7a.pdf klavuz bu açıklamaları yazıyor.
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    hem lise diplomasını hem universite diplomasınımı getırıyım ? bu öğrencı bilgi formu dedıklerıde ınternet sıstemı acıldıktan sonra doldurgumuz bilgilerimi istiyor ? biraz fazla soru sordum ama ıdare edın : )
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    Bencede pazartesiden önce başlamıcak bürodan kayıtlar yoksa duyuru falan yayınlanırdı hiç bişey yok daha aöf için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 97 doğumluyum askerlik belgesi götürmeye gerek yok sanırım. Birde ösym aday işlemleri sayfasında lise ve üniversite diploma puanlarıyla beraber mezun oldu olarak yazıyor. Diploma götürmeye gerek var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus6397 kullanıcısına yanıt
    askerlik durumu ıcın sakınca yoktur gibi yazıyı nerde goruyorsunuz ? e devlettenmı bakılıyor ?
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Evet baktım şimdi e devletten rapor çıkartıyor ve raporda sakınca yoktur yazıyor. Benimkinde şöyle yazıyor mesela

ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA SONUÇLARI (*)

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN ÖĞRENCİLİĞİ DEVAM ETTİĞİ TAKDİRDE 31/12/2019

TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR. ÖĞRENCİLİĞİ

SONA ERDİĞİ TAKDİRDE, 2 AY İÇERİSİNDE EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT

ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

• Bana yardımcı olabilecek var mı pmyo mezunuyum aöfe yerleştim fakat geçici mezuniyet belgem yok transkript var şimdi muhtemelen isteyecekler mezuniyet belgesini okula dilekçe yazdım gönderilmesi 15. Günü bulabilir dediler mazeretli kayıt olamam mı ne yapmam gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar DGS ile yereşenlere AÖF kayıt yenileme açıldı mı ? Belgeler nelerdir ? Bilgisi olan var muı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator X -- 4 Ekim 2017; 17:11:55 >
  • Arkadaslar dgsden kamu yonetimi aöf kazandimda is sagligi ve guvenliginden dgsye girdim birde ktüde isletme okuyorum ders muafiyeti icin isletmenin bi katkisi olur mu?

• Aöf sitesini takib ediceksin.

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Direk okula gidip al geçici mezuniyetini, stajı veya alttan dersi kalanlar mazeretli kayıt oluyor,kayıt olmazsın yoksa

• Kartal aof gittim orgun ogretimin kayitlari devam ediyor ama dgs icin daha bilgi gelmediler sayfayi takip edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bugün gittim,bi defter hazırlamışlar öğrenciler adlarını numaralarını istediği belgeleri yazmış.Dilekçe falan demediler.3 güne çıkar dediler bir de ,anlamadım gitti.Arkadaşıma da 1 güne çıkar demişler.@albatros86

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 4 Ekim 2017; 18:24:42 >
  • Arkadaşlar "Not dökümlerinde yer alan derslerin ders tanımları" bu tam olarak hangi belge oluyor ? Okul bittikten sonra bana verilen bütün belgeler elimde fakat buna benzer bir belge yok elimde daha önceden kayıt yapanlar yada bilgisi olanlar var mıdır ?

Diploma supplement (diploma eki) diye bende ingilizce bir belge var bu mu oluyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 4 Ekim 2017; 18:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

hocam bugün gittim,bi defter hazırlamışlar öğrenciler adlarını numaralarını istediği belgeleri yazmış.Dilekçe falan demediler.3 güne çıkar dediler bir de ,anlamadım gitti.Arkadaşıma da 1 güne çıkar demişler.@albatros86

Kapının hemen girişinde sağdaki masada dilekçeler var onu alıp "geçici mezuniyet belgesi istiyorum" yazmıştım ertesi gün çıktı benim. DGS ile yerleştiğim okula kaydımı da tamamladım bugün.
  • Aöfe kayıt olcaksan istenmiyor örgünde mutlaka isteniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

hocam bugün gittim,bi defter hazırlamışlar öğrenciler adlarını numaralarını istediği belgeleri yazmış.Dilekçe falan demediler.3 güne çıkar dediler bir de ,anlamadım gitti.Arkadaşıma da 1 güne çıkar demişler.@albatros86

Kapının hemen girişinde sağdaki masada dilekçeler var onu alıp "geçici mezuniyet belgesi istiyorum" yazmıştım ertesi gün çıktı benim. DGS ile yerleştiğim okula kaydımı da tamamladım bugün.

Ben transkript ve ders içeriklerinden bahsediyorum.Arkadaşım dün istedi bugün almış.Bana 3 gün dediler.3 güne kayıtlar bitiyor zaten.

• bildiğim kadarıyla açıköğretim böyle bir şey ıstemıyor. Örgün kazandınız sanırım ondan ıstıyorlar .
  • Haydaa aöf kayıt yenileme tarihlerini 13 ekime uzatmış,bizim kayıtları yapmıcaklar heralde 🤔

• radko kullanıcısına yanıt
    DGS kayıtlarını mı bahsediyorsunuz?

DGS kayıtları için tarih açıklanmadı henüz öyle değil mi?
    Büroya gidip kayıt yapmadan önce internetten birşey yapmak gerekiyor mu? Not birleştirmek için dosya yükleme gibi birşey görmüştüm dün gezerken o bizim için geçerli mi?

Benim Anadolu AÖF'de öğrenciliğim yok yani sisteme giriş yapma yetkim yok.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.