U

Yüzbaşı
07 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba. Filmin yıldızlari paketini ayda 49 tl ye kullanıyorum. 03.12.2021 tarihinde paket taahhütum biticek. Acaba bugun iptal ettirmek istesem ne kadar fatura yansir bana? Birde iptal islemini nasil yapmaliyim?

Arkadaslar modemde ada ısıgı cok hızlı yanip sonuyor. Hiz testi yaptigim zaman pingde ve jitterde yukselme oluyor. Sebep ne olabilir acaba. Bu sorunubyasarken hat degerlerinin ekran goruntusunu aldim binsorun varmi acaba degerlerde ?
Arkadaslar bugun netflix ayarlarini kurcalarken benim telefonumun hd desteklemedigini gordum (samsung A8 Plus 2018 ) . Ayrica tabletiminde desteklemedigini gordum. Şu anki paketim standar Hd paketi . Ama izlerken gercekten sd izliyormusum gibi hd degilmis gibi. Acaba telefon ve tablet desteklemiyor diyemi sd ayarda kaliyor film?

Hat degerlerim nasil acaba? Şu anda 24 mbps internet kullaniyorum.

Hat degerlerim nasil?
Arkadaslar 24 mbps internet kullaniyorum. Saniye basina kac mb indirme yapmasi gerekiyor ögrenebilirmiyim ?
Merhaba, birkac gündur googleplayde uygulamalar cok agir iniyor. Bazen saniyede 2 mbps bazen 4 mbps indiriyor. Ama duzgun calistigi zaman 5 mbps den asagi inmiyor. Buyrun buda anlık hız. Sorun ney olabilir? Internet 24 mbps bu arada.

Bana boyle mesaj geldi. E devlleten kontrol ettigimde cihazimin imei bu mesajdakinden farklı oldugunu fark ettim. Yanlislikmi oldu acaba ?
Arkadaslar birkac gundur hızımda dususler oluyor. 24 mbps internet kullaniyorum ve speedtest den kontrol ettigimde 15,10 mbps bazen daha az hız aliyorum. Googleplayden uygulamalar geç iniyor. Musteri hizmetleriyle gorustum bana genel sorun oldugunu soyledi. Boyle bir problem yasiyan varmi acaba ? Istanbul/gungoren semt.
Merhaba. Yeni tablet aldim ve ekteki gibi resim problemi yasiyorum. Problem ne olabilir acaba? Birde hd hesabim olmasina ragmen bana pek hd gibi gelmiyor . Hız ölcüm yapiyorum 20 mbps cikiyor .
Lenova tab m10 tablet kullanan arkadas varmi acaba ? Varsa iyi ve kötü yönlerini yazabilirmi ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 702
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.023 (Bu ay: 175)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.