Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rovaniemi , Santana1905 , Rovaniemi , emaka , gkt84 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
350.209
Cevap
2.725
Favori
21.375.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99059906990799089909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adamlar senin hayalini gerçekleştirmiş bro =)
  • arkadaşlar call of duty mw üçlemesini en uygun fiyata nereden bulabilirim ?
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    EE sürümü hiç %66 almadı Following çıkmadan önce aldı. Yanlış bilgi vermeyelim. Bu oyunun indirimlerini özellikle takip ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam hesapta 16 kurus var , pazarı kullanmam icin bir oyun satın almam gerekiyor 16 kurusa düşer mi herhangi bir oyun
  • Bu aralar süper indirimler başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar idle master da online olan oyunları taramasını engelleseniz bile sakın idle master açıkken csgo gibi oyunlara girmeyin vac ban değil ama vac disconnected gibi garip bir durumdan ötürü oyundan atıldım ve giriş yapamıyorum. Uyarılarda steam idle vs yazıyor.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    kardeşim aldim bana mail gelmedi nasil indireceğiz
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Mail geç geliyor 1 saate kadar gelir. Gelince orada Click here to get access to your products yazan yazıya tıklarsın.
  • Merhaba , MSI GS70 Stealth Pro kullanıcısıyım. 970m ekran kartı var. Full hd'de yeterli fakat 2k sevdası başladı. Sorum full hd'den 2k'ya geçmiş kullanıcılara bu arada strateji oyunlarını laptopta klavye + mouse ile TPS - FPS - Yarış oyunlarını laptopu 24 inç full hd monitöre bağlayıp kontrolcü ile oynuyorum.

1. Laptopu satarsam 2000-2500 zararım olacak.
    2. Masaüstüne geçersem , Asus ROG SWIFT PG278QR monitör , ekran kartı ise 1080 veya 1080Ti olacak.
    3. Monitörde 16:9 mu ? Yoksa 21:9 mu ? O bayağı aklıma takılıyor.
    4. Bunca masrafa değmez. 2-3 sene laptopu kullan ( o saatten sonra laptop evdekilere verilir satmaya değmez ) 4k yaygınlaşır ona geçersin mi ? Dersiniz fikirlerinizi bekliyorum.

• Arkadaşlar şöyle arkadaşlarımla beraber oynayabileceğim güzel bir oyun tavsiyesi verebilir misiniz?
  • Yeni total war oyunu duyurulacak.

https://www.youtube.com/watch?v=0TfTdqqjbW0

Umarım Medieval III gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Arkadaşlar idle master da online olan oyunları taramasını engelleseniz bile sakın idle master açıkken csgo gibi oyunlara girmeyin vac ban değil ama vac disconnected gibi garip bir durumdan ötürü oyundan atıldım ve giriş yapamıyorum. Uyarılarda steam idle vs yazıyor.

o banada oldu reis :D korkulacak bir durum yok, id le master açtıktan sonra veya açıp kapatınca bile girince hata veriyor bir yerden sonra, ben pc kapatıp açtım bu kez id le mastera hiç ellemedim hata vermedi eğer 1 kere bile açtıysan o oturum içerisinde programı kapatsan dahi algılıyor cs, mecbur cs gireceğin zaman rest atıp programa hiç dokunmucan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Merhaba , MSI GS70 Stealth Pro kullanıcısıyım. 970m ekran kartı var. Full hd'de yeterli fakat 2k sevdası başladı. Sorum full hd'den 2k'ya geçmiş kullanıcılara bu arada strateji oyunlarını laptopta klavye + mouse ile TPS - FPS - Yarış oyunlarını laptopu 24 inç full hd monitöre bağlayıp kontrolcü ile oynuyorum.

2. Masaüstüne geçersem , Asus ROG SWIFT PG278QR monitör , ekran kartı ise 1080 veya 1080Ti olacak.
    4. Bunca masrafa değmez. 2-3 sene laptopu kullan ( o saatten sonra laptop evdekilere verilir satmaya değmez ) 4k yaygınlaşır ona geçersin mi ? Dersiniz fikirlerinizi bekliyorum.

2k da 4k da 3 boyut gibi gayet gereksiz, tamamen satis politikasi sonucunda ortaya cikmis olan teknolojiler. 24-21-19-17 inc ekranda 2k 4k 1080p arasindaki farki ayirt etmeniz zaten mumkun degil icik cicik dibine girip buyutecle falan bakmiyorsaniz. Bence gereksiz bir masraf olur.

• G2a deal #2 ağır çöp çıktı.Hiç beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    İyiki sanal kartla almışım geçen ay iptal ettim hemen aboneliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Merhaba , MSI GS70 Stealth Pro kullanıcısıyım. 970m ekran kartı var. Full hd'de yeterli fakat 2k sevdası başladı. Sorum full hd'den 2k'ya geçmiş kullanıcılara bu arada strateji oyunlarını laptopta klavye + mouse ile TPS - FPS - Yarış oyunlarını laptopu 24 inç full hd monitöre bağlayıp kontrolcü ile oynuyorum.

2k da 4k da 3 boyut gibi gayet gereksiz, tamamen satis politikasi sonucunda ortaya cikmis olan teknolojiler. 24-21-19-17 inc ekranda 2k 4k 1080p arasindaki farki ayirt etmeniz zaten mumkun degil icik cicik dibine girip buyutecle falan bakmiyorsaniz. Bence gereksiz bir masraf olur.

Ben konsoldan gelmeyim. Dediğiniz gibi monitör seviyesinde fark belli olur mu ? Test etme fırsatım olmadı. Bazı editör ve forumdan arkadaşların , 2k'ya geçtim. Oyun keyfimde 2 katına çıktı tarzında yorumları görünce , neden olmasın acaba diye düşünüyor. 4k televizyonumda input lag 70 ms üstüne çıktığı için hikaye modunda oynarken bile gecikme çok belli oluyor , rahatsız ediyor ve kulaklık televizyonda kullanamadığım için laptopun fan devri kulağımı tırmalıyor. Laptop , PC televizyonda olur sanıyordum meğer olmuyormuş. Dediğim gibi şuan klavye - mouse ile mecbur olanları 17.3 inç de , diğer tüm kontrolcü destekliyenleri 24 inç monitörde oynuyorum.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Epey uğraştım hocam bende resette düzelmedi. Oyuna repair yapıp steame girişi yönetici olarak çalıştır şeklinde yaptım ancak girdi. Geldiğimde 12. roundlara gelmişti oyun milletin küfürünü çektik birde.
  • Arkadaşlar merhaba yeri burası değil sanırım ama bir sorum var,

steam'den The Walking Dead aldım ancak kütüphaneye eklenmedi yeniden sepete atıp almayı deneyince alttaki uyarıyı veriyor. Bankadan henüz kesilen bir para da yok. Oyun kütüphneye gelir mi ? Yardım edebilecek var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HimoteK -- 31 Mart 2017; 18:38:20 >
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Şu an en ideali 24-27 inç 2k yada full hd monitördür bende asus vg245h var full hd monitör o kadar oyun test ettim battlefield 1 e kadar full hd gayet yeterli de oluyor ileriye dönük oyunlar için 2k alınabilir. 2k alıyorsanızda dediğiniz gibi 1080 olması lazım.https://www.amazon.de/gp/product/B01LWQGIUR/ref=ox_sc_sfl_title_10?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF bu monitoru tavsiye edebilirim. full hd alacaksanız 24 ınc olsun 2k 27 ınc. Arkadasın da dediği gibi tamamen satıs politikası full hd iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Epey uğraştım hocam bende resette düzelmedi. Oyuna repair yapıp steame girişi yönetici olarak çalıştır şeklinde yaptım ancak girdi. Geldiğimde 12. roundlara gelmişti oyun milletin küfürünü çektik birde.

ben girene kadar ceza yedim çoktan valla başta bende repair vs denediğim için vakit kaybettim :D
  • 
Sayfa: önceki 99059906990799089909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.