Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9905. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 27 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.807
Cevap
2.720
Favori
21.325.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99039904990599069907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dying Light'ı alayım madem. Bu kadar şiddetli tavsiye ediyorsanız, güveniyorum size.
  • dying light ı bende almak istiyom da benim başım dönüyor onu oynarken
  • Yeri değil fakat tek bir soru için konu açmak istemedim. (özür.)

Sizde de bilgisayar açıldıktan ve ya PC'ye reset attıktan sonra Steam'i başlatınca "steam güncelleniyor" gibisinden bir şey çıkıyor mu?

İlk açtığımda çıkıyor bu güncelleme sonra Steam'i kapatıp tekrar açınca çıkmıyor. Taki bir sonraki ilk açılışa kadar.
  • O problem bende de var. Fallout 4 ve Dishonored 2 videolarına bakamıyorum bile. Dying Light'ta da başta oluyordu ama sonradan alışmaya başladım. Bazı oyunlarda alışamıyorum. Onun ayarını da tam bilmiyorum yani Dying Lightta her şeyim off olarak oynadım zaen 77 saat falan oynamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

O problem bende de var. Fallout 4 ve Dishonored 2 videolarına bakamıyorum bile. Dying Light'ta da başta oluyordu ama sonradan alışmaya başladım. Bazı oyunlarda alışamıyorum. Onun ayarını da tam bilmiyorum yani Dying Lightta her şeyim off olarak oynadım zaen 77 saat falan oynamışım.

Benim de aynı bazı oyunları uzun süre oynayamıyorum. Motion sickness diyorlar sanırım bu rahatsızlığa.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    bende de oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

dying light ı bende almak istiyom da benim başım dönüyor onu oynarken

Vertigo mu var ?

Bende de Dirt 3 donut bölümlerinde oluyor :)
  • Sizce Steam üzerindeki en güzel görünüşe sahip rozet ya da rozetler (badge) hangileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

dying light ı bende almak istiyom da benim başım dönüyor onu oynarken

FOV ayarından oluyordur ben de Metro ve Fallout 4 oynarken başım dönüyor gibi oluyordu yapımcılar konsoldan port ettiklerinde FOV'u konsoldaki gibi bırakmışlar. ( konsolda genelde televizyondan oynandığı için FOV ayarını düşük tutuyorlar millet kanepeden falan oynadığı için) PC'de 50 cm karşında olduğu için monitör fazla yakın geliyor. Fallout'ta ve Metro'da oyunun config dosyasını değiştirerek FOV'u değiştirebiliyorsun Dying Light'ta var mı bilmiyorum ama ben FOV'u arttırınca rahat rahat oynadım sorun olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 30 Mart 2017; 23:5:41 >

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum niye oturamıyorum bu Metro nun başında

Link varsa pmden rica edeyim
  • HimoteK H kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.
  • Bu konuyu kış indirimlerinden beri hergün takip ediyorum. Kış indirimlerinde kendime 200 lira kota koymuştum. Sözde bu kotayı aşmayacaktım. Yorumları okudukça bişeyleri alasım geldi. Sonuç olarak da 250 lira steam de, 200 lira da origin de olmak üzere, kotam 200 lira olmasına ragmen 450 lira harcadım. Ki bu sadece kış indirimlerinde harcadığım miktar.

Onun dışında her akşam mutlaka saat 9 da telefondan steam in uygulamasını açar günün indirime giren oyunlarını takip ederim. Bu süreçte bişey fark ettim. Biz burada birbirimizi acayip gazlıyoruz. Her indirim de mutlaka alınmalı denilen en az 1 oyun oluyor ve bende genelde gaza gelip alıyorum. Oyuna harcadığım para haddini aştı. Oynasam gam yemiycem. İşden güçden zaman bulup oyun da oynayamıyorum dogru düzgün. Şuraya steam profilimin linkini atsam, başarım yüzdelerini görünce önce gülersiniz sonra da hiçbiri oynanamadığı için harcanan paraya acırsınız.

Şimdi bugün de pompalanan oyun dying light mesela. Almıycam arkadaş. Ne olursa olsun almıycam. İsterse değil türünün en iyisi, dünyanın en iyi oyunu da deseniz almıycam. (Yani umarım ) Kendime hakim olucam artık. Resmen bagimlılık oldu bu iş.

Neyse tamam sakinim. Ee Dying light alınır mı beyler ne diyosunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 30 Mart 2017; 23:29:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xallez X kullanıcısına yanıt
    al oyna parasına değer :D
  • Genelde FOV ayarlarından kaynaklı oluyor diye biliyorum, oyunun menüsünde belki ayarı yoktur ama başka şekilde uygulanabiliyorsa araştırın derim.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    yok, elite dangerous oynarken bile o kadar sıkıntı olmuyordu ama nedense dying lightda oluyor çok fazla dayanamıyorum en fazla yarım saat 1 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Bu konuyu kış indirimlerinden beri hergün takip ediyorum. Kış indirimlerinde kendime 200 lira kota koymuştum. Sözde bu kotayı aşmayacaktım. Yorumları okudukça bişeyleri alasım geldi. Sonuç olarak da 250 lira steam de, 200 lira da origin de olmak üzere, kotam 200 lira olmasına ragmen 450 lira harcadım. Ki bu sadece kış indirimlerinde harcadığım miktar.

Onun dışında her akşam mutlaka saat 9 da telefondan steam in uygulamasını açar günün indirime giren oyunlarını takip ederim. Bu süreçte bişey fark ettim. Biz burada birbirimizi acayip gazlıyoruz. Her indirim de mutlaka alınmalı denilen en az 1 oyun oluyor ve bende genelde gaza gelip alıyorum. Oyuna harcadığım para haddini aştı. Oynasam gam yemiycem. İşden güçden zaman bulup oyun da oynayamıyorum dogru düzgün. Şuraya steam profilimin linkini atsam, başarım yüzdelerini görünce önce gülersiniz sonra da hiçbiri oynanamadığı için harcanan paraya acırsınız.

Şimdi bugün de pompalanan oyun dying light mesela. Almıycam arkadaş. Ne olursa olsun almıycam. İsterse değil türünün en iyisi, dünyanın en iyi oyunu da deseniz almıycam. (Yani umarım ) Kendime hakim olucam artık. Resmen bagimlılık oldu bu iş.

Neyse tamam sakinim. Ee Dying light alınır mı beyler ne diyosunuz?

Şunu söyleyebilirim ki iddia ettikleri kadar iyi bir oyun değil. Bine yakın oyunum oldu, Dying light'ı oynama fırsatı buldum. Ona 40 TL para verilmez. Mesela Homefront The Revolution 15 TL civarına düşmüştü, ona 15 TL verilirdi. ( belki biraz daha fazla ) Dying Light'a verilmez.

Genel olarak tekrar görevleri, getir götür, kaç. Pek bir şeyi yok. Alsanızda max oynayacağınız 5 saat olur.

• Gas Guzzlers Extreme Gold Pack Bundle Stars da 5 dolar belki arayan vardır
  • 
Sayfa: önceki 99039904990599069907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.