Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saintroyo , SelimmDD , TncyKrmn , caneria Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.800
Cevap
2.720
Favori
21.324.442
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Daha ilk cümlede yazıyor hocam.

quote:

NOT: Kurulum, aktivasyon ve çevrimiçi oyun deneyimi için Rockstar Games Launcher, girişi yapmak için Rockstar Social Club hesabı gerekir. İnternet bağlantısı gerektirir.
    dostum teşekkürler gta v steamde de istiyor ama onu
  • Technics kullanıcısına yanıt
    GTA V ve RDR 2 oyunlarını Steam key olarak bulamazsınız, bütün keyler Rockstar keydir hocam. Aynı şekilde Ubisoft oyunları da Uplay keydir. Steam istiyorsanız direk kendi üzerinden almanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

GTA V ve RDR 2 oyunlarını Steam key olarak bulamazsınız, bütün keyler Rockstar keydir hocam. Aynı şekilde Ubisoft oyunları da Uplay keydir. Steam istiyorsanız direk kendi üzerinden almanız gerekiyor.
    eyvallah dostum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

GRID %70 indirimli dip fiyatıyla Standart sürümü 18,30 TL, Ultimate sürümü ise 27,60 TL.

https://store.steampowered.com/app/703860/GRID/

Çıkalı daha bir yıl bile olmadan bu kadar indirim gördüyse sonu muhtemelen diğer Codemasters oyunları gibi beleş olacaktır.
    Bana da 3-5 aya Humble Bundle veya başka bir platform üzerinden bedavaya dağıtılacak gibi geliyor.
  • Technics kullanıcısına yanıt
    epicten 180e alın daha karlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

epicten 180e alın daha karlı
    teşekkürler ne gerek varsa steamde toplamaya özen gösteriyorum oyunları o yüzden steamini bekliycem artık

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Yamayı bilmiyorum ben İngilizce oynadım ama oyun çok güzel. cok fazla aksiyon yok, macera-bulmaca tarzı daha cok. Uzay ve bilimkurgu seven birinin hoşuna gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaştan Microsoft Store oyunlarına mod desteği gelmeye başlamış. Umarım oyun bazlı değil de genele yayılır ve Türkçe Yamaları kullanabiliriz.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Xbox_Beta_Uygulamasi_Mod_Destegi_Sunmaya_Basladi-102113.htm?fbclid=IwAR2bLKzNrJY_hnDxygNrln6nnctLeJonLMYRF1iMIBw8uO4zhVU35Chswoc
  • 2 hafta önce aldım, evet vpn açıktı tüm süreçte.
  • The Crew 2 tavsiye eden var mı ? Ultimate edition baya bir indirimli geliyor kuponla birlikte

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Crew 2yi ps4te 100 saat civarı, forzayı da pc de 70+ saat oynadım. Fakat forza horizon 4 deneyimlemediyseniz game pass alıp forza oynayın derim. Çok çok daha üst düzey bir oyun. Crew 2de araç almak da zor bazılarının fiyatı uçuk.
  • Ön siparişte olan Command & Conquer™ Remastered Collection fiyatı mı değişti?

129 TL görünüyor ama sanki 149 TL di
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Forza’yı oynayalı çok oldu hocam.İndirimler bitmeden Epic games’deki kuponu kullanmak amacım.Alacak pek oyun bulamadım Epic’de.Aklıma yatan Crew 2 oldu sadece.Ah şu call of duty serisi gelse Epic games’e ne güzel olur.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Oyun bazlı sınırlı destek vereceklermiş gibi görünüyor. Şu an sadece Into the Breach destekliyor, o da Game Pass'e dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Forza’yı oynayalı çok oldu hocam.İndirimler bitmeden Epic games’deki kuponu kullanmak amacım.Alacak pek oyun bulamadım Epic’de.Aklıma yatan Crew 2 oldu sadece.Ah şu call of duty serisi gelse Epic games’e ne güzel olur.
    Call of Duty hikaye modlu son çıkan oyunu baya met edilmiş bazı youtube kanallarında ve sitelerinde. Videosunu da izledim güzel görünüyor ama oyunu sadece Blizzard uygulaması üzerinden alabiliyoruz galiba.

Satan yer görmedim pek. Satan yerlerde blizzard'ın sattığından daha yüksek fiyata satıyor gibi.

call of duty: modern warfare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 7 Haziran 2020; 13:17:39 >
  • Steam yaz indirimini 9 temmuza ertelemiş diyorlar doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle bir şey varsa Gabe'de p*nise sürülecek akıl yoktur demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 7 Haziran 2020; 13:47:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Değişim yok hocam 129 liradan ön siparişe açılmıştı.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.