Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: taylo84 , Mustafa6908 , falldownnn , V.Corax Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.323.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben brezilyadan aldım. Oyunu indirirken hangi dilde indirmek istediğini soruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzbası3481

Arkadaşlar Yurtdışından alınan 150 euroluk cüzdan kodunu türkiyede kullanabilirmiyim kullanabilirsem günlük kura göremi dönüştürüyor yoksa steam belirlediği kura göremi
    Ben de bir ara bakmistim. Bolgenizin para birimi olarak yansitilir diyordu. Ama denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzbası3481 Y kullanıcısına yanıt
    Güncel kura göre yansıtılıyor hocam.

• Deliver Us The Moon oyununda Türkçe yama çalışıyor mu hocalar yakın zamanda açıp oynayan oldu mu?
    Bunu konusunda sordum kimse oynamıyor sanırım oyun kötü mü acaba?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Gamepassten oynuyorum Türkçe yama denemedim maalesef

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor hocam ve oyun harika.
  • Yaz indirimlerinin Amerika'daki gösteriler nedeniyle Temmuz ayına ertelendiği haberleri dönüyor. Gerçeklik payı var mı?
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Oldum olası uzay temalı şeyler hep ilgimi çekmiştir şuan 28₺ diyor almayı düşünüyorum lakin bunun Epic’te bedavaya gelebilme ihtimali korkutuyor psikolojimizi bozdu adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: darth plagueis the wise

Yaz indirimlerinin Amerika'daki gösteriler nedeniyle Temmuz ayına ertelendiği haberleri dönüyor. Gerçeklik payı var mı?
    daha 17 gün var, sular durulur o zamana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Oldum olası uzay temalı şeyler hep ilgimi çekmiştir şuan 28₺ diyor almayı düşünüyorum lakin bunun Epic’te bedavaya gelebilme ihtimali korkutuyor psikolojimizi bozdu adamlar.
    Benim de ilgimi çekti ama Steam yorumlarında tekdüze oynanışı var demişler, kararsız kaldım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

Benim de ilgimi çekti ama Steam yorumlarında tekdüze oynanışı var demişler, kararsız kaldım biraz

Alıntıları Göster
    yuotube den oynanış videolarına bakın öyle karar verin tr yama ile çok hoşuma gitti fiyatı cazipti verdiğim paraya değdi açıkçası 2-3 ay önce oynamıştım
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Pabçi oynayan tayfaya öyle gelebilir, gameplay videolarında güzel görünüyor şahsen. 100 tane DLC istemediği için bile alınır hocam.

• Bitirine kadar en ufak donma gibi sorunlar çıkarmayan RDR2 bittikten sonra oynamaya devam ederken 2 defa dondu. Bugün online geçtim ondada az önce görüntü gitti ekran siyah oldu.

Çok garip geldi bana bu durum.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Rdr2 de bende de sorun oluyor oynarken arada donuyor ve oyundan atıyor. Ekran kartı 2060 FPS değerleri vs iyi. Rockstar Launcher kaynaklı olabilir bu donmalar. Metro Exodus'ta gram donma veya oyundan atma yoktu.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    denedim fakat tek dil rusçaydı oyundaki ve de indirirken de sormadı açıkçası iade ettim ben de. brezilyada kesin olarak yok yani ne zaman aldınız oyunu? ayrıca vpn açıkken aktifleştirdiniz dimi oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Rdr2 de bende de sorun oluyor oynarken arada donuyor ve oyundan atıyor. Ekran kartı 2060 FPS değerleri vs iyi. Rockstar Launcher kaynaklı olabilir bu donmalar. Metro Exodus'ta gram donma veya oyundan atma yoktu.
    Bende de 2060 var ama hiç sorunum yok. Oyun High-Ultra arasında yağ gibi akıyor. Muhtemelen siz ayarları biraz fazla zorluyorsunuzdur.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    GeForce Now ne öneriyorsa onu yapıyorum aslında. Sıcaklık değerleri de fazla yükseğe çıkmıyor hani fazla ısınınca oyun kendini kilitliyor desem öyle bir durum da yok. %45'teyim rdr2 de sanırım Max 3 kez yaptı bunu. Tekrar başlatmak istediğimde güvenli modda başlatabilirsin diyor Rockstar Launcher. Belki tüm ayarlar ultra diye yapıyordur bunu.

• GRID %70 indirimli dip fiyatıyla Standart sürümü 18,30 TL, Ultimate sürümü ise 27,60 TL.

https://store.steampowered.com/app/703860/GRID/

Çıkalı daha bir yıl bile olmadan bu kadar indirim gördüyse sonu muhtemelen diğer Codemasters oyunları gibi beleş olacaktır.
  • playstore da ki kampanya da fena değil ama steam mi yazmamışlar alıp kullanan var mı ?
    https://www.playstore.com/urun/red-dead-redemption-2
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Daha ilk cümlede yazıyor hocam.

quote:

NOT: Kurulum, aktivasyon ve çevrimiçi oyun deneyimi için Rockstar Games Launcher, girişi yapmak için Rockstar Social Club hesabı gerekir. İnternet bağlantısı gerektirir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.