Şimdi Ara

Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
12.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar digiturk play'i telefonumdan açıp monitörüme yansıtmak istiyorum böyle bir hata alıyorum. Çözümü varmıdır?

• Uygulama izin vermiyor ama telefonda jb varsa her şeyi yansıtan bir tweak vardı o çözebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb harici maalesef.
  • Jailbreak var hangi tweak ve programı kullanmam gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

Jailbreak var hangi tweak ve programı kullanmam gerek?

bu sorunun cevabı yokmu ?
  • Cydia da unrestrictpremium diye bi tweak vardı... Onunla appletv üzerinden yansıtma yapılabiliyordu sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Bilgisayarına Airplay adlı programı kurarsan ve cihazından da airplaya bağlanırsan cihazının ekran görüntüsünü birebir pcye aktarmış olursun. Jbye gerek yoktur.
  • Arkadaşlar bende ipad 2 var hdmi kablo ile aktardıgımda bu uyarıyı veriyor appletv de display out ile kullanılıyormuş galiba ama ipad 2 de kabloyla şuanda aktardıgımda uyarı alıyorum bir ayarmı yapmak lazım yoksa başka bir tweak mi ?
    Murat hocam benim pc ye değil tv ye aktarmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualWorld -- 18 Ağustos 2014; 14:34:58 >
  • quote:

Murat hocam benim pc ye değil tv ye aktarmam lazım

Hocam monitör deyince pc sandım. O zaman Apple TV ayarını mayarını pek bilmem de tweak olarak UnrestrictPremium işini görecektir diye tahmin ediyorum.
  • Kabloyla bağlanmadan mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    malesef o da ios 7 desteklemiyor galiba kurulmadı,
    display out iş göreceğini bilsem satın alıcam ama diğer repolardan indirdim iş görmedi uyarı vardı digiturkplay
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

Kabloyla bağlanmadan mı?

hocam ipadden hdmi ile tv ye görüntü aktarıyorum ama orada digitürkplay uygulamasına girerken ana cihaz dışındaki ekranlardan izlenemez diyor.

Düzeltme : arkadaşlar şuanda şöyle çözdüm ama kesin çözümmü bilmiyorum ekran dik tutarken uygulamaya giriyorum ardından kabloyu takıp ekranı yan çeviriyorum hem görüntü hem ses geliyor birebir aktarabildim bakalım başka bir yol varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualWorld -- 18 Ağustos 2014; 15:01:35 >
  • Normalde bu işin çözümü DisplayOut kurmaktır. Bildiğim kadarıyla IOS7 sürümü var.

Sizin yöntemi kablolu ve kablosuz olarak denedim, bende işe yaramadı.
  • Kaç aydır bu sorunun cevabını arıyorum. Çözümü bulan olursa Allah razı olsun, takipteyim.

• quote:

quote:

Airserver indir kullanışlı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Kaç aydır bu sorunun cevabını arıyorum. Çözümü bulan olursa Allah razı olsun, takipteyim.

Bende sıkıntı yok kablolu kullanıyorum resim atarım dediğim yöntemle calışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Normalde bu işin çözümü DisplayOut kurmaktır. Bildiğim kadarıyla IOS7 sürümü var.

Sizin yöntemi kablolu ve kablosuz olarak denedim, bende işe yaramadı.

Hocam bende displayout var şöyle yapınca sorun yok ekranı dik tutup digitürk playı acıyorum kullanıcı oturumu açılma işareti sağda gözüküyor (bu sırada kablo takılı değil) oturum açıldıgında kabloyu takıyorum ekranı yan çevirip izliyorum resim aşağıdadır:

Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez.
    @eren..34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirtualWorld -- 18 Ağustos 2014; 19:19:02 >

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam fakat size zahmet videolu anlatım yaparsanız çok memnun kalırım. Video koysanızda, koymasanızda her türlü sıkıntınızda bir PM uzağındayım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Çok teşekkür ederim hocam fakat size zahmet videolu anlatım yaparsanız çok memnun kalırım. Video koysanızda, koymasanızda her türlü sıkıntınızda bir PM uzağındayım hocam.

hocam sizde benim gibi ipadden vs hdmi kabloylamı bağlıyorsunuz ? bu arada kablo orjinal dedigim yöntemi tam bir deneyin kablo cıkıken acın uygulamayı takın kabloyu olmadı bir iki defa daha deneyin uygulamayı tamamen kapatıp tekrar girip kesinlikle oluyor bazen ortada yazı işte başka ekrana aktaramazsınız diyor ses geliyor sadece ama tekrar deneyince falan geliyor yani 1 dk falan uğraşmadan bağlıyorum ben şuan.
    Tabi jailbreak ve display out olması şart sanırım onun sayesinde geliyor.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    JB yapmadım maalesef, yapmakta istemiyorum aslında. JB olmadan olmaz mı hocam? Kusura bakma seni yoruyoruz ama...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.