Şimdi Ara

Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
12.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Displayout kapalıyken ana ekranı da, tüm video ve resimleri de aktarabiliyor olmalısınız normalde.
  • arkadaşlar konuyu inceledimde bulamadım. akşama malum fenerin maçı var. acaba iphone daki görüntüyü tv değil de en azından pc ye aktaramazmıyız. sigiturk play için ama. çünkü uyarı veriyor. jb falan yok bende. airplay i denedim fakat yine uyarı vermekte başka ekranda olmaz diye.
  • TheWalkingDead kullanıcısına yanıt
    Neden direkt pc'den izlemiyorsunuz? Ayrı bir paket mi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Neden direkt pc'den izlemiyorsunuz? Ayrı bir paket mi o?

bilgisayarımda hafif donma problemi olduğundan rahatsız ediyor. iphone ve ipad aşırı akıcı ve temiz. bu bilgisayarın kalitesine de bağlı biraz. o bakımdan :)
  • valla wifi ile apple tv ye sadece ses gidiyor sanırım çözümü yok görüntü atmanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam arkadaşlar elinden gelen yardımı yapmış sanırım
    sorun sende konuya kabak tadı vermeye başladı bu olay

• var mi wifi ile atan yok niye bende olsun sorun kablolu atmış arkadaş

• Bende wifi ve kabloluda sorun yok.
  • Teşekkürler bendede sorunsuz wifi üzerinden çalıştı...
  • Ben iphone 5 ile yapmaya çalışıyorum Displayout iphone 5 desteği yokmuş !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Kablolu aktaracaksanız öncelikle kablonuz orijinal olmalı. Değilse, xCon ve TsProtector P tweaklerini kurmak gerekiyormuş.
    Kablo (Digital Av aparat ya da ona bağlı hdmi) takılıysa çıkartın. (Kablosuz aktarım için, açıksa airplayi kapatın)
    Displayout etkin olsun.
    Digiturk Play açıksa kapatın. Home tuşuna tıklayarak uygulamayı geri plana atmak uygulamayı kapatmak değildir. (Home tuşuna çift tıklayın. Gelen menüden Digiturk Play'i yukarı doğru itin)
    Digiturk Play'i açın. Bu aşamada uygulama görüntünün harici ekrana aktarılıp aktarılmadığını kontrol ediyor. İstediğiniz kanalı seçip ios cihazınızda izlemeye başlayın.
    Kabloyu takıp Tv'ye bağlayın. (ya da kablosuz aktarım için Airplay yansıtmayı açın.)

Hala olmuyorsa IOS versiyonunuzla Displayout versiyonu arasındaki sorundan olabilir. Bigboss'tan 1.6.12 versiyonunu satın almayı deneyebilirsiniz.
    Bende, iPad2 7.1.1 ve Displayout 1.6.11k çifti bu yöntemle Digital AV aparat üzerinden de, kablosuz olarak AppleTV üzerinden de sorunsuz aktarıyor Digiturk Play'den ses ve görüntüyü.

iPad2 iOS 7.1.2 de bu yontemle kablolu olarqk calistirabildim

Displayout u kaloranin reposundan xcon u da 39-beta7 olarak kurdum ts denen sey standart zaten

Cakal digiturk u siz de alt edersiniz umarim

• Bende kablolu da, kablosuz da sorun yok zaten. Ayrıca bende Digiturk Play de yok. Herşeyi arge aşkına yapıyorum.

deneyci7 arkadaşıma da Displayout'un iP5 desteği olmaması olasılığını ok garipsediğimi çıtlatmak isterim bu arada.
  • garipseme yok ip5 desteği çünkü ben çalıştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyci7 -- 10 Eylül 2014; 23:16:36 >
  • Tivibu yu yansıtamıyorum iphonede tıvıbu yansıması cıkmıyor

• Arkadaşlar iOS 8 de bu konuya deva olacak bir uygulama var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bordod

Arkadaşlar iOS 8 de bu konuya deva olacak bir uygulama var mı?

malesef ben de bu sorunun cevabını merak etmekteyim.
  • selam herkese
    digiturk dilediğinyerde uygulaması var
    https://itunes.apple.com/tr/app/dilediginyerde/id603336861?l=tr&mt=8

bu uygulamayla kablo veya apple tv ile led tv ye görüntü aktarıp digiturk seyretmenin bir yolu varmı acaba
    not: kablo ile kullanabileceğim cihazlar iphone 4s ve ipad 3 ios 7 yüklü jb siz
    apple tv içinse bu cihazlara ek iphone 6 ios 8.3 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgili_bilgili -- 20 Temmuz 2015; 15:09:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Son sürüm ios yüklü ipad air ve orjinal kablo ile tv ye görüntü aktarımı için herhangi bir çözüm var mı acaba?
    iOS downgrade bildiğim kadarıyla mümkün değil ama çözümü olan varsa lütfen yazsın.

Selamlar,
  • Airplay ile olmuyor sadece ses geliyordu çok denedim apple tv olmadığı için deneyemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb olmadan Apple tv ile Digitürk play'i yansıtabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 29 Ekim 2015; 18:12:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.