Şimdi Ara

Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
12.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sanmıyorum zaten jb olmadan olup olmayacağınız aslında şuan en iyi sen bilirsin olmuyorsa mecbur jb şart ben 7.0.4 kullanıyorum jb yapılı display out tweak sayesinde sıkıntı çıkmıyor diye tahmin ediyorum çünkü ekranı tam olarak yayıp full yapmayıda display out sayesinde sağladım taktıgım gibi tam ekran açılıyor tv de de görüntüyü ayarlarsanız canavar gibi oluyor ama asıl maçlar başladıgında test etmiş olucaz.
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler, en kısa zamanda deneyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar apple tv ile digiturk aktarılabilirmi peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Aktarımda kullanacağınız cihazda jb varsa, aynı yöntemle.
  • Displayout Craklı nerde var ki 7.1.2 çalıştıramadım ben hiçbir repoda :(
  • buldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneyci7

buldum :)

Bende son güncel sürümünü değil bir öncesini buldum onunla sorunsuz çalıştı güncelinide alıp deniycem, bu arada siz denedinizmi çalıştırabildiniz mi?

• şurdan yazsanızda bizde faydalansak nasıl olur?
  • kalora repo da son surumu var ilk basta aynı repodan yuklıyemedım fabirus sorunu yuzunden neyse kaldırdım fabirus u tekrar yukledim oldu digiplay ı açıyorum sadece ses gönderiyo apple tv ye radyo gibi goruyo görüntü aktaramadım ne gibi ayarlar yapmak lazım bilen var mı ?
  • VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
     Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez.
     Digiturk Play içerikleri ana ekran dışındaki ekranlarda izlenemez.

foruma resim ekliyemediğim için böyle yapmak zorunda kaldım

• deneyci7 kullanıcısına yanıt
    Enabled yapın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krycg

şurdan yazsanızda bizde faydalansak nasıl olur?

üstad kabloyla aktaranlar için yazdım resimde koydum üst mesajlara bakınız
  • ya resmi çekerken kapatmışım onu yanlışlıkla açıkken sadece ses atıyor apple tv ye

• apple tv ile aynı yöntemle oluyor diyen arkadaş kayboldu görüntü Aktarılmıyo yansıtmayı açıyorum ekranda noktalar cıkıyo

• O noktalardan kurtulmak için Displayout ayarlarda show taps'i never yapın. Hala sabit noktalar varsa cihazı yeniden başlatın.

Ben, iPad2 7.1.1 için Xsellize'den Displayout 1.6.11k yı indirdim. Kablolu ya da kablosuz farketmez işin püf noktası, önce DigiturkPlay'i çalıştırmak. O açıldıktan sonra kabloyu bağlamak, ya da airplay yansıtmayı açmak.
  • Apple tv ile hersey yansitiliyor diye biliyordum arkadaslar sikinti me acaba? App nasil bir kisit koyuyorki? Benim bildigim jb olmadan yapilabiliyor ama?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

O noktalardan kurtulmak için Displayout ayarlarda show taps'i never yapın. Hala sabit noktalar varsa cihazı yeniden başlatın.

Ben, iPad2 7.1.1 için Xsellize'den Displayout 1.6.11k yı indirdim. Kablolu ya da kablosuz farketmez işin püf noktası, önce DigiturkPlay'i çalıştırmak. O açıldıktan sonra kabloyu bağlamak, ya da airplay yansıtmayı açmak.

bende bir deneyim sunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneyci7 -- 24 Ağustos 2014; 13:59:30 >
  • yok dostum dediğin ayarda olmadı noktallar gitti fakat sadece sesi yansıtıyor gene

• Ben bu iş için 130 liraya aparat aldım. Hdmı kablosu ile yapıyorum. Birisi kablo ile nasıl yapıldığını detaylı anlatabilir mi?

• kablo ile anlatım ilk mesajlarda var yalnız jb ve displayout şart

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.