DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Dideral kullananlar kullanmış olanlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
19
Cevap
0
Favori
21.425
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dideral kullananlar kullanmış olanlar
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      354 Mesaj
      21 Mayıs 2012 15:31:50
      hangi rahatsızlık için kullanıyorsunuz ya da kullandınız? olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

bu ara ihtiyacım var sanırım ona

10.12.2008
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2012 15:33:25
      ben amfinin önünde sunum yapacağım zaman atıyorum bir tane tüm heyecanımı alıyor.

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      21 Mayıs 2012 15:37:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Yoshimitsux

ben amfinin önünde sunum yapacağım zaman atıyorum bir tane tüm heyecanımı alıyor.

ben de onun için kullanıcam. evde denemiştim :D ruh gibi olmuştum konuşmak ağzımı açmak dahi istemiyordum. değişik etkiledi. ama okuduklarım vs heyecanı aldığı yönde. O heyecanı kaygıyı atıyorsa üzerinden 2 3 tane atıcam sunumdan önce

10.12.2008
      21 Mayıs 2012 15:40:13
      2-3 tane atılır mı hocam aman diyim güçlü bir ilaç çünkü. her ilacın yan etkileri falan vardır aşırıya kaçmamak lazım. 1 tane yeterli olur sanırım.

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      21 Mayıs 2012 15:49:59
      Sunumdan yarım saat önce 1 tane atarsın, kalp atışını, dudak titremesini felan önlüyor..
      Birkaç tane atarsan mide bulantısı yapıyor.

There is no spoon
    • Yarbay
      7666 Mesaj
      21 Mayıs 2012 15:53:29
      Kaç mg?

• Binbaşı
      1694 Mesaj
      21 Mayıs 2012 15:56:39
      fiziksel olarak sakinim ama içimde fırlama var hangi ilaç lazım içimdeki ölü fırlamayı kürtajla lan noluyo 9 puan isterim bak

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      21 Mayıs 2012 16:01:38
      böyle ilaçların bağımlılık yapma derecesi nedir

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      21 Mayıs 2012 16:17:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

böyle ilaçların bağımlılık yapma derecesi nedir

bunun net bir cevabı olacağını sanmıyorum ben. kişiye göre değişecektir bağımlılık derecesi muhtemel.

10.12.2008
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      21 Mayıs 2012 17:46:55
      başka kullananlar oldu mu

10.12.2008
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      22 Mayıs 2012 16:54:28
      *

10.12.2008
      22 Mayıs 2012 16:58:19
      psikiyatrik ilaç içme çok zararlıdır.ben kullandım çok pişman oldum.vücut olarak gelişmeni engeller.uyuşturucu gibi etki eder.

daha önce yazdığım mesaj.

kötü bir durum asosyallik kardeş düzeltmelisin.ama burda psikoloğa git diyorlar.her zamanki mesajımı yazayım bir kişi daha psikiyatriden ve ilaçlarından dert çekmesin.pskiyatrik abd tarafından kurulmuş hastaları kontrol altına almak ve hasta insanların geçtiği kötü durumları görüp başka insanları o hale sokmayıp kendine işgücü yaratmak için vb kurulmuş sahte bir bilimdir.ilaçları hastalığı daha kötü yapar,sıkıntı yapar,katillik ve intihar yapar kanser yapar vb hatta bir yerde gördüm yılansı hareket yapar yazıyordu belki eşcinsellik bile yapar.o yüzden psikiyatriste görünme psikolog neysede.ilk başta kitap film izle oyun oyna ders çalış bunları yoketmeye çalış sonrada insan içine çık.linklere bak ve yazıyı oku.

http://bianet.org/biama...ac-alan-bu-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet...2011/1438254/default.htm

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
      2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
      3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:05:24
      quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı21

psikiyatrik ilaç içme çok zararlıdır.ben kullandım çok pişman oldum.vücut olarak gelişmeni engeller.uyuşturucu gibi etki eder.

daha önce yazdığım mesaj.

kötü bir durum asosyallik kardeş düzeltmelisin.ama burda psikoloğa git diyorlar.her zamanki mesajımı yazayım bir kişi daha psikiyatriden ve ilaçlarından dert çekmesin.pskiyatrik abd tarafından kurulmuş hastaları kontrol altına almak ve hasta insanların geçtiği kötü durumları görüp başka insanları o hale sokmayıp kendine işgücü yaratmak için vb kurulmuş sahte bir bilimdir.ilaçları hastalığı daha kötü yapar,sıkıntı yapar,katillik ve intihar yapar kanser yapar vb hatta bir yerde gördüm yılansı hareket yapar yazıyordu belki eşcinsellik bile yapar.o yüzden psikiyatriste görünme psikolog neysede.ilk başta kitap film izle oyun oyna ders çalış bunları yoketmeye çalış sonrada insan içine çık.linklere bak ve yazıyı oku.

http://bianet.org/biama...ac-alan-bu-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet...2011/1438254/default.htm

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
      2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
      3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.

asosyallikle nasıl bağlantı kurabildin merak ediyorum.
      bu çok farklı bir durum.
      beni o anki kaygılarımdan kurtaracaksa ilaç daha iyi hissettirecekse kullanırım.

10.12.2008
    • Yarbay
      4433 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:08:01
      quote:

Orijinalden alıntı: thedo

hangi rahatsızlık için kullanıyorsunuz ya da kullandınız? olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir?

bu ara ihtiyacım var sanırım ona

ben kullandım o ilaç kalp çarpıntısı önler iyi oluyor yan etkisi yok ama günde yarım at. eğer 2-3 tane atarsan kalbin durur.

22 Mayıs 2012 17:08:45
      quote:

Alıntıları Göster

asosyallikle nasıl bağlantı kurabildin merak ediyorum.
      bu çok farklı bir durum.
      beni o anki kaygılarımdan kurtaracaksa ilaç daha iyi hissettirecekse kullanırım.

daha kötü yapıyor.ben kullandım.ilacı içmeyi bir dönem bıraktım psikiyatrik hastalığım azaldı.kullanmaya başlayınca psikiyatrik hastalığım tekrar arttı.ayrıca verdiğim linklere bakar mısın?

• Yüzbaşı
      354 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:18:33
      psikolojik değil bu ilaç. kalp ritmini azaltıyor sadece.

10.12.2008
      22 Mayıs 2012 17:20:09
      quote:

psikolojik değil bu ilaç. kalp ritmini azaltıyor sadece.

bence kullanma bu ilacı psikiyatrik rahatsızlıklarda kullanılıyormuş.ruh gibi olursun içersen robot gibi.

• iOS Beta Kullanıcısı
      1692 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:20:28
      betabloker bu kalp ritmini yavaşlatır..

• Binbaşı
      1076 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:22:53
      Tamamen bitkisel hiç bir yan etkisi olmayan sakinleştiriciler var onlardan iç ya da direk bitki çayı iç.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      22 Mayıs 2012 17:30:34
      Kullanan tanıdığım var fazlası zararmış,kalp krizine falan yol açıyormuş doktor kontrolünde kullanmanı tavsiye ederim.

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.