Şimdi Ara

Soğuk davranan kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
10.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süredir konuştuğum kız soğuk yapmaya başlayınca bende numarasını sildim geçtim.

Nerdeyse 1hafta boyunca neden sildin ciddi ciddi silmiş olamazsın benzeri mesajlar attı haliyle bunların ardı arkası kesilmeyince bende ayıp olmasın diye cevap verdim ama bi kaç gün geçti yine soğuk yapıyor ve bende Heran yine kesip atmak üzereyim.
    Kızdan hoşlanıyorum hoş kız güzel kız ama soğuk insan sevmiyorum yani olacaksa oldun olmayacaksa ben uğraşmak istemiyorum.

Dengesiz davranışlarına anlam veremiyorum, kesin bu kız olmalı diye bir dayatmam yok ama konuşmaya ara verip bıçak gibi kestiğimde sürekli arayıp mesaj atmaya başlıyor diyorum ulan napıyor bu bi sal gitsin diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlgi istiyor ego kasacak.Kızların genel sorunu.Çocukluktan beri ilgi manyağı yapıyor bizim millet bunları.Sonra herkesten bu ilgiyi bekliyor.Sonra o erkek senin bu erkek benim havasında takılıyorlar.Sıkıyor bi yerden sonra farklı arayışlar içerisine giriyorlar.

Ona de ki,

Bunca zamandır daldan dala konarsın, bir dal bul da yuva yap artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

İlgi istiyor ego kasacak.Kızların genel sorunu.Çocukluktan beri ilgi manyağı yapıyor bizim millet bunları.Sonra herkesten bu ilgiyi bekliyor.Sonra o erkek senin bu erkek benim havasında takılıyorlar.Sıkıyor bi yerden sonra farklı arayışlar içerisine giriyorlar.

Ona de ki,

Bunca zamandır daldan dala konarsın, bir dal bul da yuva yap artık.
    O dengesizse ben daha dengesizim bianda siler geçerim sadece farklı bişeyler çar onu öğrenmek istiyorum değişik bu sadece ilgi muhabbetleri değiş başka bişey var bunda. Artık ilişki istemiyorum ne yapıyor bu gerizekalı kıvamına geldi durum merakla izliyorum

• Bi anda silip hayatından çıkarmak, hiç takmamak, uğraşamam diyip kendini yormamak, strese girmemek Valla Helal olsun hep benimde böyle huylarım olsun istemişimdir. Ama asla senin gibi davranamıyorum Yukarıdaki arkadaşın da dediğin gibi ilgi istiyor, sen vermeyince de haliyle soğuk davranıyor üstüne düşmeni istiyor. Boşver uğraşma yani salla gitsin :D Akışına bırak nasıl giderse sende öyle devam ettir mesela muhabbet güzelse soğukca değilse sende düzgünce davran hoş geçsin ama soğuk moguk olunca sende öyle kal hiç yorma kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: yanumthe

Bi anda silip hayatından çıkarmak, hiç takmamak, uğraşamam diyip kendini yormamak, strese girmemek Valla Helal olsun hep benimde böyle huylarım olsun istemişimdir. Ama asla senin gibi davranamıyorum Yukarıdaki arkadaşın da dediğin gibi ilgi istiyor, sen vermeyince de haliyle soğuk davranıyor üstüne düşmeni istiyor. Boşver uğraşma yani salla gitsin :D Akışına bırak nasıl giderse sende öyle devam ettir mesela muhabbet güzelse soğukca değilse sende düzgünce davran hoş geçsin ama soğuk moguk olunca sende öyle kal hiç yorma kendini
    Gereken ilgiyi gösteriyorum ama soğuk yaptığı gibi çekiyorum kendimi dersi varsa anlatacak ki bence sorunları var ve bende bunları merak ediyorum konuşmaya devam etmemin en büyük sebebi acaba sorusuna cevap bulamamam bekleyip görürüz umarım

• kiza durist ol soyle derdini. bazen sicak bazen durduk yere soguk oluyosun ben gelemem bunlara de silerim numarani de. ilgilenmiyorsa bastan soylesin oyunlara gerek yok ben hep bunu derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ay Adam

kiza durist ol soyle derdini. bazen sicak bazen durduk yere soguk oluyosun ben gelemem bunlara de silerim numarani de. ilgilenmiyorsa bastan soylesin oyunlara gerek yok ben hep bunu derim
    Bir kaç kez bu tonda konuştum sorun yok ben zaten çok anlatmayı sevmiyorum diyor sorun var dese zaten kesip atıcam ordanda

• kıl birine benziyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

kıl birine benziyosun
    Ne diyor bu blocklu yine ya. Olum her yerde cevap yazıyorsun yazdıklarını okumuyorum da düş yakamdan

• quote:

kıl birine benziyosun
    Ülkücüler öyle değil mi zaten?
  • quote:

kıl birine benziyosun
    Buralarda istenmiyorsun Polat reyis

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Buralarda istenmiyorsun Polat reyis

Alıntıları Göster
    haddini bil
  • quote:

haddini bil

Alıntıları Göster
    Ne diyorsun anlamıyorum?

• Ben de soğuk kızlardan hoşlanmıyorum.Bir kızı esas çekici yapan şey zaten güzelliği ve giyimi değil,karakteri ve samimi olmasıdır.Çoğu beta erkek kızlara muhtaç davranır ve kızı bırakmaz.Ama sen hayatının merkezine koymarak erkeklik ağırlığını koymuşsun.Bence doğru olanı yapmışsın.Soğuk davranıyorsa ayrıl,engelle geç gitsin.Bir daha da yazamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Ben de soğuk kızlardan hoşlanmıyorum.Bir kızı esas çekici yapan şey zaten güzelliği ve giyimi değil,karakteri ve samimi olmasıdır.Çoğu beta erkek kızlara muhtaç davranır ve kızı bırakmaz.Ama sen hayatının merkezine koymarak erkeklik ağırlığını koymuşsun.Bence doğru olanı yapmışsın.Soğuk davranıyorsa ayrıl,engelle geç gitsin.Bir daha da yazamaz.
    Açıkçası bende sıcakkanlı neşeli kızları seviyorum adamın ömrünü uzatıyorlar.

Kızdan hoşlanıyorum ama bianda kesip atmaya da hazırım bunu da ona hissettirdim bir ataya geldiğimizde gülüp eğlenmiyor olsak sanırım direk engellerdim beşlide diyorum telefondan konuşurken böyle mi oluyor.

Yeri geliyor o davet ediyor bazen ben davet ediyorum sabaha kadar oturuyoruz gülüyoruz eğleniyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.