Şimdi Ara

Küflenmiş ekmek yedim hastaneye gitmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
28.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gece eve geç geldim evde yiyecek bişey bulamadım sonra mutfataki kaloriferin üstünde benek benek yeşilli küf kokan ekmeği buldum yoğurtla birlikte yedim. Çok açdım dayanamadım. şimdilik bişey hissetmiyorum ama her ihtimale karşı hastane gitmeli miyim? yoksa bişey olmaz havasında uyuyup sabahı mı bekleyeyim.
    Belirtileri ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CSB
  • hastaneye git
  • Ooohhh. Penisilin bombardımanı.

Konya da küflü peynir adı verilen bir peynir çeşidi vardır ki peynir üzerinde küf değil, küfün içerisinde biraz peynir var.

Yoğurt la yemişsin zaten. Birşey olmaz. Oldu ki bulantı baş dönmesi falan o zaman çağır taksiyi git hastaneye. Bir serum izotonik, işlem tamam.
  • yoğurtla yemişşin aslında ölseydin şimdi ölürdün bişey olmaz artık
  • Sabahı beklersen 2 ihtimal var.

1. Ağır veya hafif bir şekilde atlatırsın(not bu ihtimal kesin değildir)

2.
     Küflenmiş ekmek yedim hastaneye gitmeli miyim?
  • Şimdilik bişey yok hafif baş ağrısı var yorgunluktan da olabilir
  • Vademiz bitmişse yapacak bişey yok. Helva olmasa bile elimdeki hediye çeki,puan, kodları bırakırım sizlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Küflenmiş ekmek yedim hastaneye gitmeli miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle tez canlı insanlardan nefret ediyorum yav. Kedi bilmemnesini görmüş yara sanmış hesabı. Bu kadar büyütmeyin arkadaş.
  • daha ölmedin mi
  • Hemde hemen yoksa mutasyona uğrayabilirsin.
  • ketilda su kaynatip ic bakteriler olsun
  • La biz konyada sabah akşam küflenmiş peynir yiyoruz.
  • Küflü ekmeği (aşırı küflü değildi lokal yeşil beyaz benekler vardı) yiyeli 2 saati geçti ölmedim beyler şimdilil Herşey yolunda sanırım küflü ekmek o kadar da tehlikeli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironcarbonom -- 21 Aralık 2016; 17:45:10 >
  • Haci demekki bir duzen var onun yenmemesi lazim o yuzden renk degistiriyor. Gore gore nasil yiyon yav. İnsan bari orayi koparir. Gerci zaten iceri kokleri uzanirda bari biraz daha az tuketmis olurdun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.