Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
12
Favori
92.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu limited edition CE de içerik olarak gelen diablonun kafatası flash bellek içinde diablo 2 falan mı var sadece. Yani limited edition + diablo 3 ü alsam CE yle aynı içeriğe denk mi geliyor olacak? Açıklarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Arkadaşlar bu limited edition CE de içerik olarak gelen diablonun kafatası flash bellek içinde diablo 2 falan mı var sadece. Yani limited edition + diablo 3 ü alsam CE yle aynı içeriğe denk mi geliyor olacak? Açıklarsanız sevinirim.

C.E. içerisinde gelen Soulstone şeklindeki 4 GB'lık USB bellek içerisinde, Diablo II ve ek paketi olan Lord of Destruction bulunmaktadır.
  • CE içeriği konuya eklenmiştir
  • benim sorum şu; şimdi her skill için 5 farklı Rune olucak, hep daha sonra açılan mı daha etkili olucak yoksa spellin gücü level atladıkça artıcak mı? yani ilk açılan rune (mesela lvl6 da açıldı) level 30 a geldiğinde hiç kullanılmaz mı olucak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

benim sorum şu; şimdi her skill için 5 farklı Rune olucak, hep daha sonra açılan mı daha etkili olucak yoksa spellin gücü level atladıkça artıcak mı? yani ilk açılan rune (mesela lvl6 da açıldı) level 30 a geldiğinde hiç kullanılmaz mı olucak?

Kimi runeler bu şekilde gözüksede yapacağın build e göre her rune etkili olabilecek gibi gözüküyor. msl aoe için rune 4. sırada single bir rune 1. sırada. Sen burada bosslara karşı savaşırken normal olarak single target olan bir rune seçeceksin. Ama bu o kadar kolay değil blizzard bütün skill-runeleri patchlerle gerekli düzenlemeleri yaparak hepsini oynanabilir, eşit seviyede tutması gerekiyor.
    Spell gücüne gelince spellin vereceği hasar oyunda elinde bulundurduğun silah hasarının %'si olarak hesaplanmış yani silahını geliştirdikçe (tabi bazı runeler bu % leri daha da yükseltebiliyor.) spell veya ability ile vereceğin hasarlar artacaktır.

Edit : ayrıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi queenTR -- 25 Nisan 2012; 13:50:10 >

• burdaki muhabbet diablo 3 ana konusunda dönen muhabbetten çok daha iyi valla....orayı terk edip buraya takılacam heralde
  • Bu arada C.E ye ek olarak (çok gariptir ki resmi olarak açıklanmadı veya ben göremedim fakat açtığım ticket'a cevap olarak geldi ) 4 ay WoW oynama süresi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

soru: Classlar arası item transferi yapabiliyormuyuz???? mesela ben wizard ile oynarken monka göre süper bir item buldum... bunu monk classıma aktarabilirmiyim?? oluyorsa nasıl?

bütün karakterlerin kasaları ortak oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolvérine

Bu arada C.E ye ek olarak (çok gariptir ki resmi olarak açıklanmadı veya ben göremedim fakat açtığım ticket'a cevap olarak geldi ) 4 ay WoW oynama süresi veriyor.

ilk defa duyuyorum...aslında olmayacak şey değil sonuçta CE sınırlı sayıda üretilecek yani blizz'in herhangi bir zararı olmaz bu konuda

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 25 Nisan 2012; 15:56:46 >
  • Merhaba, Diablo 3'ü aşağıdaki sistemle oynayabilir miyim acaba ne dersiniz?

Pentium dual core 3.2
    2 gb ram 667mhz
    Asus ati x1600 512mb ddr2 ekran kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seth86

Merhaba, Diablo 3'ü aşağıdaki sistemle oynayabilir miyim acaba ne dersiniz?

Pentium dual core 3.2
    2 gb ram 667mhz
    Asus ati x1600 512mb ddr2 ekran kartı

oynarsın fakat low/medium grafik ayarlarında oynaman gerekir
  • önceki postlarda bazı arkadaşlar CE'nin dost kitabevinde satılabileceğini söylemişler bu konuda bilgisi olan var mı ? kızılay da karanfil sokaktaki merkez şubesinde satılıp satılmayacağı hakkında bir bilgisi olan varsa bize de söylerse sevinirim. çünkü eğer satarlarsa gece satışına orada katılacağım
  • soru biraz mantıksız olacak ama

aynı battle net hesabı ile arkadaşım wow oynarken ben d3 oynayabilir miyim.kesin olarak cevaplayabilecek biri varsa cevap verebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent knight

önceki postlarda bazı arkadaşlar CE'nin dost kitabevinde satılabileceğini söylemişler bu konuda bilgisi olan var mı ? kızılay da karanfil sokaktaki merkez şubesinde satılıp satılmayacağı hakkında bir bilgisi olan varsa bize de söylerse sevinirim. çünkü eğer satarlarsa gece satışına orada katılacağım

1-2 hafta içinde Aral bir duyuru yapar diye tahmin ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: guccaly

soru biraz mantıksız olacak ama

aynı battle net hesabı ile arkadaşım wow oynarken ben d3 oynayabilir miyim.kesin olarak cevaplayabilecek biri varsa cevap verebilir mi

Evet güzel soru
    Cevabı olan?
  • quote:

Bende Beğendim soruyu :) Cevabı olan ?
  • quote:

sanmiyorum.blizzard da hangi oyuna baglanirsan baglan ayni mail sifreyi kullaniyorsun.ayni hesap syni anda iki yerde ( her ne kadar farkli oyunlar olsada ) olamaz.mantik olarak bir sakinca yok gibi gozukuyor ama olmaz gibi

blizzardla irtibata gecmekte fayda var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 25 Nisan 2012; 21:09:55 >
  • soruyu çok beğendim...ama vericek cevabım yok
  • quote:

Soru gayet mantıklı ve güzel.

Aynı bilgisayarda wow oynarken d3 oynayabilirsin ama farklı 2 bilgisayarda izin vermeyecektir. Aynı account ile 2 farklı bilgisayardan login olursanız birisi disconnect olur.

Nakatoir (Community): "Bnet system allows you to manage all of your accounts in one simple location. " ... "it will be received by all of the accounts that you are logged into at that point"

edit. Biraz kesinlik kattım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 25 Nisan 2012; 21:48:47 >

• C.E. USB içerisinde D2 ve LOD veriliyor.. bunların cd keyi olacakmı???? birde ankarada nerelerde satılır... Önceki CE'lerden tecrübeli arkadaşlar varmı??? saat kaçta açılır? sıra kaç kişilik olur(tahmini)?...

Edit: Birde ben d&R dan ön sipariş ile aldım. Birde CE almayı düşünüyorum. elimde 2 CD KEY olacak bu 2 CD KEYi 1 Battle net hesabıma girersem. Evde abimle ben aynı anda oynayabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedehakan -- 25 Nisan 2012; 22:15:32 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.