Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
12
Favori
92.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki bundan sonra alışveriş işi nasıl oluyor? Trade şeklinde mi yoksa artık hiç başkasından item alamıyor musun?

Birde Artistanda legend itemleri craft edebiliyor muyuz?

Teşkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Peki bundan sonra alışveriş işi nasıl oluyor? Trade şeklinde mi yoksa artık hiç başkasından item alamıyor musun?

Birde Artistanda legend itemleri craft edebiliyor muyuz?

Teşkkürler

trade ile item alış verişi yapabiliyorsun ama item düştüğünde 4 kişilik partinin içinde olman gerekiyor. bazı leg ve setler için tarifler düşürüyorsun onları öğrendikten sonra bs de yapabilirsin.set tariflerini vs de bounty kutuları var onlardan alıyordun sanırım baya oldu oynamayalı.
  • Arkadaşlar 2 ay önce Asus dizüstü bilgisayar aldım ve oyunlar sırasında MSI Afterburner ısı ve fps ölçüm uygulaması kullanan biriyim. Diablo 3 ile denemedim ama onu oynarken arka planda bu uygulamayı kullanmam sıkıntı yaratır mı. Malum Blizzard oyunları sırasında arka planda başka uygulamalar kullanmak çoğu zaman banlanma sebebi olabilmekte.
  • Bu Amulet'e soket açamadım bir türlü yanlış mı yapıyorum yoksa çok mu şansızım?

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Edit: Sanırım Secondary özelliklere soket açamıyoruz, o kadar uğraş boşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 6 Aralık 2017; 18:48:16 >
  • GunsNBeer kullanıcısına yanıt
    Secondary affix dan socket açamazsın. Primary den açabilirsin sadece boşuna basma.

Buradan bakabilirsin affix tablosuna
    http://wireframewebsolutions.com/d3affix/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 7 Ocak 2018; 8:40:45 >
  • oyunda pvp var mı battleground tarzı
  • Merhaba arkadaslar,
    Simplicity's Strength Legendary gem ini primal skillini slash sectigim Crusader icin kullandigimda %33 artmasi gereken damage , details bolumunde bir artista bulunmuyor? Acaba bu legendary gem crusader in slash i ile calismiyor mu? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazar yasağını en iyi şekilde değerlendirdim sanırım, sıfırdan monk act II

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 12 Nisan 2021; 1:31:12 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.