Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
12
Favori
92.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundaki skillerin aciklamalari beta oldugu icin mi kapali?

% kac vuruyor ne oluyor hic biri yazmiyor aciklamalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

Public game'de oynarken FPS çok düşüyor. İnternet hızından mı bilgisayardan mı kaynaklanıyordur?

quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

bana göre internet hızından kaynaklanıyor biraz.Çünkü amerika server olunca 250-270 aralığında oluyor.Avrupa server da olunca daha da düşecek ve donma giderilecek diye tahmin ediyorum.

Lag ile performans düşüklüğünü karıştırmayın. FPS düşüyorsa, performanstan kaynaklıdır, internet ile değil. Ancak fps yüksek olmasına rağmen, oyun sık sık donuyor veya takılıyorsa bu internetten veya sunuculardan kaynaklanan lag olayıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 23 Nisan 2012; 15:56:58 >

• @Sheldon-Cooper

Options'tan açılabiliyor.

options -> gameplay -> turn on elective mode (yanlış hatırlamıyorsam)
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

Public game'de oynarken FPS çok düşüyor. İnternet hızından mı bilgisayardan mı kaynaklanıyordur?

quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

bana göre internet hızından kaynaklanıyor biraz.Çünkü amerika server olunca 250-270 aralığında oluyor.Avrupa server da olunca daha da düşecek ve donma giderilecek diye tahmin ediyorum.

Lag ile performans düşüklüğünü karıştırmayın. FPS düşüyorsa, performanstan kaynaklıdır, internet ile değil. Ancak fps yüksek olmasına rağmen, oyun sık sık donuyor veya takılıyorsa bu internetten veya sunuculardan kaynaklanan lag olayıdır.

ekranın sol üst köşesinde FPS derecesini yazan programın adı neydi kardeş???

• FPS gösterimini oyun içerisinde Ctrl + R ye basarak açıp kapatabilirsiniz.
  • @altairEzio

Ayrı program kullanmak istersen fraps var, ama oyunda iken CTRL+R kombinasyonu ile oyunun frame değerini görebilirsin...
  • teşekkürler arkadaşlar cevaplar için.peki bu ctrl+r sadece Diablo için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

teşekkürler arkadaşlar cevaplar için.peki bu ctrl+r sadece Diablo için mi?

evet ctrl+r diabloya özgü...ama COD'da da var mesela onda bir komut girmen gerekiyor
  • başından beri merak ettiğim bir durum var.herhangi bir yerde de rast gelmedim... oyunda belli bir senaryo var. meleklerin ve şeytanların yaptıklarının yanında bir de deckard kain amcamız...peki bizim karakterlerle ilgili bir öykü yok mu? mesela paladin,sorc,necro,druid,assassin,amazon...ne oldu bunlara?? ya da yeni kahramanlarımız hikayeye nerden dahil oldu.öyle pat diye içine mi düştüler oyunun???? ve neden sadece barbarian kaldı. o da yaşlanmış tabi...karakterlerle ilgili durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 23 Nisan 2012; 17:04:54 >
  • quote:

başından beri merak ettiğim bir durum var.herhangi bie yerde de rast gelmedim... oyunda belli bir senaryo var. meleklerin ve şeytanların yaptıklarının yanın da bir de deckard kain amcamız...peki bizim karakterlerle ilgili bir öykü yok mu? mesela paladin,sorc,necro,druid,assassin,amazon...ne oldu bunlara?? ya da yeni kahramanlarımız hikayeye nerden dahil oldu.öyle par diye içine mi düştüler oyunun???? ve neden sadece barbarian kaldı. o da yaşlanmış tabi...karakterlerle ilgili durum nedir?

Dün izlediğim bir blizzcast videosunda açıklama şuydu ''Her karakterin orada oluş nedeni farklı ve hikaye boyunca toplayacağınız kitaplarla/karakterin söyliyeceği repliklerle yavaş yavaş anlayacaksınız senaryodeki rollerini''...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

quote:

başından beri merak ettiğim bir durum var.herhangi bie yerde de rast gelmedim... oyunda belli bir senaryo var. meleklerin ve şeytanların yaptıklarının yanın da bir de deckard kain amcamız...peki bizim karakterlerle ilgili bir öykü yok mu? mesela paladin,sorc,necro,druid,assassin,amazon...ne oldu bunlara?? ya da yeni kahramanlarımız hikayeye nerden dahil oldu.öyle par diye içine mi düştüler oyunun???? ve neden sadece barbarian kaldı. o da yaşlanmış tabi...karakterlerle ilgili durum nedir?

Dün izlediğim bir blizzcast videosunda açıklama şuydu ''Her karakterin orada oluş nedeni farklı ve hikaye boyunca toplayacağınız kitaplarla/karakterin söyliyeceği repliklerle yavaş yavaş anlayacaksınız senaryodeki rollerini''...

anladım.çok isterdim ki şu oyunda paladin olsun...barbarla beraber yaşlanmış olarak olayın içine girsinler....olmadı ne yazıkki

• quote:

quote:

quote:

anladım.çok isterdim ki şu oyunda paladin olsun...barbarla beraber yaşlanmış olarak olayın içine girsinler....olmadı ne yazıkki

Serinin bu oyunundaki tek zenci biziz kardeş (WD) . Şaka bir yana paladinle aynı grup babası görevi gören keltoşlar var onların seni sarması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagore -- 23 Nisan 2012; 17:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kagore

quote:

quote:

quote:

Serinin bu oyunundaki tek zenci biziz kardeş (WD) . Şaka bir yana paladinle aynı grup babası görevi gören keltoşlar var onların seni sarması lazım.

hee monkçuyuz zaten

• co-op modunun sp'den bir farkı yok değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tany3450

co-op modunun sp'den bir farkı yok değil mi ?

Sp den farkı oyuncu sayısına göre yaratıkların hasar ve can açısından daha sağlam olmaları. (Hasar konusu sanırım beta da yok şayet orjinalde olmasını bekliyorum)

Birde grubun mf ortalamasına göre grup mf belirlenmesi var. Experience artışıda meydana geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagore -- 23 Nisan 2012; 18:16:33 >
  • teşekkürler . Bilmiyorum çok zor seviyelerde gerekli olacak mı ama voice chat var mı coop ta ? (gerçi WoW'da voice chat çok kötü ama )
  • Diablo nedense bilgisayarımda çok ısınmalara yol açıyor anlamış değilim starcraft2 veya wow oynamaya kalktığımda hiçbir sorun olmuyor ama diablo'da nesende ısındığından dolayı soğutucu ile laptobu kullanıyorum.

Laptobumun özellikleri;
    HP Pavilion DV6-6030ET
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/pavilion-dv6-6030st-ll048ea-hp-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,24843.html

Acaba bir sorun mu var çünkü bu özellikte bir laptobun bunu yapmaması gerekir ilk defa deli gibi fan'ı çalışır halde görünce şaşırdım doğrusu. Windows 8 kurdum acaba o yüzden mi böyle oluyor. Veya bu donanımdan daha düşük birisi varsa aynı sorunu yaşıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 23 Nisan 2012; 18:46:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tany3450

teşekkürler . Bilmiyorum çok zor seviyelerde gerekli olacak mı ama voice chat var mı coop ta ? (gerçi WoW'da voice chat çok kötü ama )

bildiğim kadarıyla olmayacak, zaten diablo'da buna çok gerek yok, takım oyununda herkes görevini bilir
  • çok soru soruyorum ama k.bakmayın daha önce hiç diablo oynamadım :) beta'da gördüğüm kadarıyla aynı class'taki oyuncularda hep aynı giysiler-itemler var ilerki levellerde item çeşitliliği artıcak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

soru: Classlar arası item transferi yapabiliyormuyuz???? mesela ben wizard ile oynarken monka göre süper bir item buldum... bunu monk classıma aktarabilirmiyim?? oluyorsa nasıl?

D2 de kullandığınız stash diablo 3 te accountunuza birleştirilmiş halde. yani istediğiniz itemi kasaya atıyorsunuz diğer bütün karakterlerinizle girip oradan alışverişinizi yapabiliyorsunuz. (stash in içinde sınırlı sayıda (14) slot var bunu extra para ödeyerek arttırabiliyorsunuz.)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.