Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
12
Favori
92.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar betayi bekliyorum bi deniym dedim 3005 player has been disconnected veriyor normal midir? yoksa beklerken yapmam gereken birşey var mı? acil yardım lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolution88

Arkadaslar betayi bekliyorum bi deniym dedim 3005 player has been disconnected veriyor normal midir? yoksa beklerken yapmam gereken birşey var mı? acil yardım lutfen

normal merak etme.herkeste aynı hatayı veriyor şu an
  • bu nasıl bir oyun?kısaca biri bana açıklarsa çok sevinirim.daha önce farklı tür gerçide yıllarca starcraft oynadım.ama bu oyunu hiç oynamadım.nasıldır.oynayabilir miyim?herkes oynayabilir mi?

birde dr'ın internet sitesinde dil ingilizcedir diyor.crysis2 çıktığında türkçe getirmişlerdi.şimdi sattıkları ingilizce.diyelim oyun türkçede var.ama bunların getirdiği oyunlarda bu dil desteği olmama ihtimali doğabilir mi?
  • dil desteği olursa nereden alırsan al tr olur merak etme..

oyunu herkes oynayabilir demiyim de şöyle diyim, rpg stratejisi konusunda tecrübeliysen rahat rahat oynarsın...ha nolur, ilerde zorlanırsan yeni karakter açıp baştan oynarsın ama bu sefer tecrübe edindiğin için daha rahat ilerlersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

dil desteği olursa nereden alırsan al tr olur merak etme..

oyunu herkes oynayabilir demiyim de şöyle diyim, rpg stratejisi konusunda tecrübeliysen rahat rahat oynarsın...ha nolur, ilerde zorlanırsan yeni karakter açıp baştan oynarsın ama bu sefer tecrübe edindiğin için daha rahat ilerlersin...

Bilgilendirme için çok teşekkürler..
    Fazla iyi oyuncu olmasamda daha çok eskiden starcraft1-2 ve bazı diğer stratejileri oynardım.o zaman bu oyunu edinicem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerdeniz86

quote:

dil desteği olursa nereden alırsan al tr olur merak etme..

Bilgilendirme için çok teşekkürler..
    Fazla iyi oyuncu olmasamda daha çok eskiden starcraft1-2 ve bazı diğer stratejileri oynardım.o zaman bu oyunu edinicem..

oyun her anlamda bir efsane...yani alternatifi yok emin ol, oyundan sıkılman/bunalman için tek neden lag/sisteminin kasması vb. durumlar olabilir bunlar da zaten oyundan kaynaklı şeyler değil...ayrıca hiç bilmeden oynamanın tadı da başka olucak emin ol, o ayrı bi zevk, her şeyi sıfırdan öğrenip hayran kalmak paha biçilemez

• Hocam, Diablo 3'teki loot sistemi ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Yine Diablo 2'deki gibi düşen itemleri ilk tıklayan mı alacak yoksa buna bir çözüm getirdiler mi?
    Bir de Inferno zorluk seviyesi sadece single player oynanabilecek demişsiniz; niye böyle bir karar vermiş olabilirler ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepnir

Hocam, Diablo 3'teki loot sistemi ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Yine Diablo 2'deki gibi düşen itemleri ilk tıklayan mı alacak yoksa buna bir çözüm getirdiler mi?
    Bir de Inferno zorluk seviyesi sadece single player oynanabilecek demişsiniz; niye böyle bir karar vermiş olabilirler ki?

-Diablo 3'te herkesin düşürdüğü item kendinin oluyor. Yani benim düşürdüğüm itemlar benim ekranımda görünüyor, ama takım arkadaşlarımın ekranında görünmüyor. Bu yüzden sadece ben alabiliyorum düşürdüğüm itemı.

-Inferno hepten zor olsun diye olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

quote:

...

...

Yeni bir açıklama mı geldi, kaçırmışım sanırım. Link var mı?

Bashiok en son "3 kişi İnferno'da Co-op yaptık, Act-I'de 3 defa öldüm" diye açıklama yapmamış mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

quote:

quote:

...

...

Bashiok en son "3 kişi İnferno'da Co-op yaptık, Act-I'de 3 defa öldüm" diye açıklama yapmamış mıydı?

İlk mesajda yazana göre yorum yaptım, inferno'da tek kişi oynanacağına dair bir açıklama görmedim ben.

• Arkadaşlar senaryoların uzunluğu nedir ?Aktif oynayan biri ne kadar sürede bitirir(Günde 4-5 saat dersek)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Arkadaşlar senaryoların uzunluğu nedir ?Aktif oynayan biri ne kadar sürede bitirir(Günde 4-5 saat dersek)

bugün ne kadar sürede ilerleyebileceğimiz konusunda bir hesaplama yapıcam. tabi bu şahsi görüşüm olucak çünkü göreceli bir konu, kimisi kutu açmak istemiyordur, küçük moblarla uğraşmak istemiyordur (bu da nasıl bir istekse ) kimisi de diablo ruhuna bağlıdır her noktayı didik didik arıyarak bitirmek istiyordur, bunları göz önüne alıp bir sonuç çıkarmaya çalışıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 21 Nisan 2012; 15:09:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Arkadaşlar senaryoların uzunluğu nedir ?Aktif oynayan biri ne kadar sürede bitirir(Günde 4-5 saat dersek)

bugün ne kadar sürede ilerleyebileceğimiz konusunda bir hesaplama yapıcam. tabi bu şahsi görüşüm olucak çünkü göreceli bir konu, kimisi kutu açmak istemiyordur, küçük moblarla uğraşmak istemiyordur (bu da nasıl bir istekse ) kimisi de diablo ruhuna bağlıdır her noktayı didik didik arıyarak bitirmek istiyordur, bunları göz öne alıp bir sonuç çıkarmaya çalışıcam

eyw dostum

• quote:

quote:

quote:

...

...

bu herkesin merak ettiği ve kafasını çok karıştıran bir soru, araştırmam sonucu 2 güzel kaynak buldum :

birincisi battle.net forumundaki blizzard'ın açıklaması http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3061879912

diğeri de zorluk seviyeleri hakkında blizzard'ın kendi sunumu http://www.youtube.com/watch?v=u-Zd7YD3uuM

hemen ilk mesaja ekliyorum bunları

• Oyunda yanlışlıkla Türkçe'yi seçenler , yeniden oyuna girmek için yapmanız gerekenler ;

Türkçe dil ayarını seçip giremeyenler , öncelikle Notepad++ 'ı indirsin.

Notepad++

Daha sonra Bilgisayarımı açıp gizli klasörleri göstersinler , dosya ayarlarından. Organize ' ın oradan yapabilirsiniz sol üst köşede.

Program Data diye bir dosya çıkacak.

Onun içinden Battlenet dosyası.

Onun içinden Agent dosyası seçilsin.

Onun içinden Agent dosyası Notepad++ ile açılsın. (Data Base File olan)

Oradan selected locale '' enGB '' olarak değiştirilsin.

Artık oyuna girebiliyorsunuz. Yeniden Client'i indirmeyin.

Kesinlikle options'dan Account'u tıklayarak , Region için Americas seçmeyi unutmayın. Şu an Americas açık sadece , en azından ben girerken öyleydi.

• @macgdestor

Dostum daha önce de kırıldı bu pot:)
    Dikkatli ol soloable'ı yanlış yorumluyorsun
  • quote:

@macgdestor

Aynen videoda zaten "you can solo inferno" diyor. Hatta slaytta yazan ise, will be solo-able. Only demiyor. Bence kesin bir ibare kullanmak yanlış olur.

Ekleme: Itemların %70i normal zorluk seviyesinden sonra gözükecekmiş, bunu da ekleyebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 21 Nisan 2012; 15:55:53 >
  • quote:

@macgdestor

hocam ya ben vizelere çalışmaktan artık ing anlayamaz hale geldim ya da ciddi bir çelişki yumağı var ortada... tamam ben düzeltiyim o kısmı ama hala kafamda net değil...soloable'ın karşılığı tek kişili oynanabilme bu konuda problem yok ama infernonun co-op olmayacağına dair de yazılar okudum..herneyse benim hatam
  • soru: Classlar arası item transferi yapabiliyormuyuz???? mesela ben wizard ile oynarken monka göre süper bir item buldum... bunu monk classıma aktarabilirmiyim?? oluyorsa nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.