Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
12
Favori
92.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macgdestor

hocam şimdi soru cevap şeklinde oyunu bitirmeyelim istersen, biraz oyna bi 1 hafta geçsin sorularını topluca sorarsın

Oyunu bitirdim :D 31lv Monk la 19 saat te oyun bitti :D Yardımlarınız için teşekkürler
  • Arkadaşlar tank nedir? Bazı yerlerde görüyorum tank karakter filan diye. Nedir bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mor_koyun

Arkadaşlar tank nedir? Bazı yerlerde görüyorum tank karakter filan diye. Nedir bu?

Bir güzel tank düşün, böyle zırhlıdır, güçlüdür, silahla, el bombasıyla patlatılmaz, RPG lazımdır, askerler tankın arkasından yürür, daha güvenlidir. Heh işte, tank budur, oyundaki tank ise, kolay kolay ölmeyen, DPS arkadaşlarına DPS yaptırma fırsatı tanıyan roldür. Barbarlar ve Monklar tank olabilir, belki Wizardlarda olabilir neyse. Tankın vitalitysi armoru ve all resisti yüksek olmalıdır. Çünkü kaça kaça oynamaz tank, gider elitlerle dişe diş, kana kan mücadele verir. Tank budur işte.
  • Arkadasima oyun icinde altin nasil verebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur086

Arkadasima oyun icinde altin nasil verebilirim ?

aynı party'deyken sol üst kısımda arkadaşının isminin olduğu yere sağ tıkla ''trade'' yazana bas
  • hocam düşüncene sağlık sağolasın =)
  • arkadaşlar benim sormak istediğim bi soru var. Para eden itemler sanırım inferno zorluk derecesinden düşüyor peki bu itemlerin düşme şansı her act de varmı yoksa act 3-4 e gidildikçe artıyormu?
  • arkdaşlar Türkçe karakter sorunum var, nasıl düzeltebilirim, ne yaptıysam olmadı
  • iki elinede 1-hand silah alan karakterin dps hesabı nasıl yapılıyor?her 2 silah için ayrı yapılıp toplanıyor mu?veya toplanıp 2 ye mi bölnüyor?cevaplarsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlricDoRei

arkadaşlar benim sormak istediğim bi soru var. Para eden itemler sanırım inferno zorluk derecesinden düşüyor peki bu itemlerin düşme şansı her act de varmı yoksa act 3-4 e gidildikçe artıyormu?
  • arkadaşlar sistem gereksinimleri ve önerilen sistem özellikleri belirtilmiş ama bi yardımcı olursanız sevinirim.
    Intel Core 2 Duo T6400 2Ghz. işlemci
    4GB ram
    ATI Raedon HD 4650 (1GB) ekran kartı
    bu özelliklerle nasıl oynarım ? bilgisi olan veya kendininkine oranla kıyaslayıp bişeyler diyebilcek olan varsa sevinirim
  • arkadaşlar "Reduces duration of control impairing effects by" bonusu nedir ne işe yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

arkadaşlar "Reduces duration of control impairing effects by" bonusu nedir ne işe yarar?

Frozen,jail ve nightmarish elitelerin sürelerini azaltırlar.
  • teşekkürler.
  • quote:

arkadaşlar sistem gereksinimleri ve önerilen sistem özellikleri belirtilmiş ama bi yardımcı olursanız sevinirim.
    4GB ram
    bu özelliklerle nasıl oynarım ? bilgisi olan veya kendininkine oranla kıyaslayıp bişeyler diyebilcek olan varsa sevinirim

yok mu bi yorumu olan :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

hocam şimdi soru cevap şeklinde oyunu bitirmeyelim istersen, biraz oyna bi 1 hafta geçsin sorularını topluca sorarsın

hocam acaba oyundaki bazi terimleri aciklayabilirmisin aklina gelen hepsini. ornegin all resist revenge loh chc vit str soket gem critik falan birsuru sey var bunlari kapsamli aciklayabilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafmaf

quote:

arkadaşlar sistem gereksinimleri ve önerilen sistem özellikleri belirtilmiş ama bi yardımcı olursanız sevinirim.
    4GB ram

yok mu bi yorumu olan :/

Aynı özelliklerde laptop ım var ve en yüksek grafik detaylarında bile kasmadan oynayabiliyorum. Nadirende olsa bazen yürürken yarım saniye durup sonra 2-3sn boyunca koşmalar oluyor o kadarda olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyaegr

iki elinede 1-hand silah alan karakterin dps hesabı nasıl yapılıyor?her 2 silah için ayrı yapılıp toplanıyor mu?veya toplanıp 2 ye mi bölnüyor?cevaplarsanız sevinirim..

Karakter sırayla bir sol bir sağ silah ile vuruyor, ortalaması alınıyor ama şöyle bir durum var, 2 silah kullandığın zaman mesela barbar %15 atack speed bonusu alır.

mesela

1,20 AS 1.silah
    1,40 AS 2.silah

ortalama atak hızı 1,30 olur barbarda bonus ile birlikte 1,45 olur.
    Dolayısı ile 1 800DPS lik silahla 15k dps varsa mesela 2 tane 800 silahla ortalama 16-17k olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlricDoRei

arkadaşlar benim sormak istediğim bi soru var. Para eden itemler sanırım inferno zorluk derecesinden düşüyor peki bu itemlerin düşme şansı her act de varmı yoksa act 3-4 e gidildikçe artıyormu?

Üst seviye para eden itemler (yani 61,62,63 lvl) sadece infernoda düşüyor öncesinde düşmez

Bunlarında mesela inferno act1 de lvl 63 item düşme ihtimali %3 ise act4 de %10 falandır. act ilerledikçe ihtimal artar.

Tabi lvl 63 illa iyi olacak diye bişey yok çöp de olabilir.
    Legenery lerde aynı şekilde ama ihtimal çok daha az.

yukarıdaki yüzdeyi salladım bu arada.
  • quote:

Aynı özelliklerde laptop ım var ve en yüksek grafik detaylarında bile kasmadan oynayabiliyorum. Nadirende olsa bazen yürürken yarım saniye durup sonra 2-3sn boyunca koşmalar oluyor o kadarda olsun :)

eyv. teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.