Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
12
Favori
92.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

There has been an error processing your request.
    For assistance, contact Blizzard Customer Support.

Kartla battlenetten diablo III almaya çalışırken bu hatayı aldım neyin nesi?
  • D3ü indirdim kurdum ve download yaparken şu yazı çıktı ne yapmalıyım arkadaşlar
    please log in to batle.net and install diablo3 dijitaly
     DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular
  • bugune kadar oyun icin hic pc almadim, hatta masaustu hic almadim hep dizustu kullAndim. simdi oyun oynamak icin bir masaustu alacagim.
    buldugum pcnin ozelliklerini veriyorum diablo 3 icin sorun cikarmi? battle.net te uyumlu/uyumsuz ekran kartlari verilmis ama bu yazacagim 2 bolumdede yok :) hic anlamadigim icin soruyorum.

casper nirvana
    Intel® Core ™ i5-2500 İşlemci
    Orijinal Windows® 7 Home Basic (64 Bit)
    İşlemci hızı 3.30 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.70 GHz'e kadar, 6 MB Intel® Akıllı Bellek
    6 GB DDR3 Bellek
    500 GB SATA Harddisk
    2GB ATI HD6510 Ekran Kartı (1 GB DDR3 Ayrılmış Bellek)

ayrica bunun icin verecegim fiyat 1.549 TL
    yorumlarinizi bekliyorum.
  • merhaba arkadaşlar
    save dosyasının olmadığı söylenmişti kayıtların blizzard da tutulduğun
    benim şöyle bi sorunum var ev bilgisayarında oynadığım karakteri işteki bilgisayarımda diablo 3 açtığımda göremiyorum bunun bir çözümü varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusenarul

bugune kadar oyun icin hic pc almadim, hatta masaustu hic almadim hep dizustu kullAndim. simdi oyun oynamak icin bir masaustu alacagim.
    buldugum pcnin ozelliklerini veriyorum diablo 3 icin sorun cikarmi? battle.net te uyumlu/uyumsuz ekran kartlari verilmis ama bu yazacagim 2 bolumdede yok :) hic anlamadigim icin soruyorum.

casper nirvana
    Intel® Core ™ i5-2500 İşlemci
    Orijinal Windows® 7 Home Basic (64 Bit)
    İşlemci hızı 3.30 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.70 GHz'e kadar, 6 MB Intel® Akıllı Bellek
    6 GB DDR3 Bellek
    500 GB SATA Harddisk
    2GB ATI HD6510 Ekran Kartı (1 GB DDR3 Ayrılmış Bellek)

ayrica bunun icin verecegim fiyat 1.549 TL
    yorumlarinizi bekliyorum.

6gb ram asiri olmus
    4e dusur hardiski 1tb yap
    imkanin varsa toplama al gidipte casperdan filan alma toparlsan veriegin paranin hakkini daha iyi alirsin
    sistem tavsiyeleri bolumne konu ac bu paraya daha iyi seyler cikar

• oyundaki " plan: exalted pallium " ( blacksmith plan ) ve benzeri planlar ne işe yarıyor nasıl kullanıyoruz ? Bilen var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

oyundaki " plan: exalted pallium " ( blacksmith plan ) ve benzeri planlar ne işe yarıyor nasıl kullanıyoruz ? Bilen var mı arkadaşlar ?

Merhaba
    Öncelikle demirci seyiyesi 10 olmalı.Sonra ise demirciye git.dükkana tıkla.sonrada inventory n den plana sağ klik yap.Plan demirciye eklenecek
  • Benim de bi sorum olucak.Oyun esnasında 1 item buldum.o itemin özelliklerini arkadaşlarıma göstericem.soldaki chat ekranından nasıl paylaşıcam bilen var mı.Devamlı millet paylaşıyo.ben bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueshadov

Benim de bi sorum olucak.Oyun esnasında 1 item buldum.o itemin özelliklerini arkadaşlarıma göstericem.soldaki chat ekranından nasıl paylaşıcam bilen var mı.Devamlı millet paylaşıyo.ben bilmiyorum

sohbet kanalını aç...shift te basılı tutup göstermek istedigin itemi tıkla olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .....

sorumun cevabını buldum kusura bakmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyaegr -- 29 Haziran 2012; 8:42:05 >
  • selam arkadaşlar, thoaravil in sorununu yaşıyorum. save dosyasının olmadığı söylenmişti kayıtların blizzard da tutulduğunu, ev bilgisayarında oynadığım karakteri işteki bilgisayarımda diablo 3 açtığımda göremiyorum, yeni karakter oluşturdum, genede göremiyorum. aciiiil çözüüüüüüüüüüüüüüüüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerrahpasaa

quote:

Orijinalden alıntı: blueshadov

Benim de bi sorum olucak.Oyun esnasında 1 item buldum.o itemin özelliklerini arkadaşlarıma göstericem.soldaki chat ekranından nasıl paylaşıcam bilen var mı.Devamlı millet paylaşıyo.ben bilmiyorum

sohbet kanalını aç...shift te basılı tutup göstermek istedigin itemi tıkla olur

Çok teşekkür ederim.sayenizde oldu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demerzell

selam arkadaşlar, thoaravil in sorununu yaşıyorum. save dosyasının olmadığı söylenmişti kayıtların blizzard da tutulduğunu, ev bilgisayarında oynadığım karakteri işteki bilgisayarımda diablo 3 açtığımda göremiyorum, yeni karakter oluşturdum, genede göremiyorum. aciiiil çözüüüüüüüüüüüüüüüüm.

olayı anlasam yanıtlıycam ama
  • action house da satışa herhangi bir item koymaya çalıştığımda, time out hatası veriyor. Acaba böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • arkadaşlar para kasmak için nereden başlamak lazım insanlar 100m goldlara ulaştı üzerlerindeki itemlarda cabası. Para parayı çeker biyerde kazandıkça para artar ama. Başlangıç için ne önerirsiniz. wizard karakterim var barbar bir arkadaşımla birlikte normal hızda act2, çok hızlı bir şekilde de act1 farmlayabiliyoruz. ama şimdiye kadar sattığım en pahalı item 900k böyle günlerce farmla bir tane 1m luk item düşsün ile olmaz bu paralar. şimdi bu 100 milyonları olanlar zamanında olan expoitleri kullanarak mı kastı. hala bu paralara ulaşmak mümkün mü?

oyun biryerde kısır döngüye giriyor. daha iyi item için act 3-4 kasmak gerekiyor. ama buralara girmek içinde iyi item yada çok para ile marketten item almak gerekiyor. gıdım gıdım act1 kasarak mı para yapacağız.
  • arkadaşlar sadece asia server ına bağlanabiliyorum bir çözümü var mı bunun auction house da kullanamıyorum doğal olarak
  • quote:

selam arkadaşlar, thoaravil in sorununu yaşıyorum. save dosyasının olmadığı söylenmişti kayıtların blizzard da tutulduğunu, ev bilgisayarında oynadığım karakteri işteki bilgisayarımda diablo 3 açtığımda göremiyorum, yeni karakter oluşturdum, genede göremiyorum. aciiiil çözüüüüüüüüüüüüüüüüm.

Aynı hesap ile iş yerinden girdiğinde karakterlerini görebilmelisin. Sen de farklı bir sorun var sanırım...
  • Arkadaslar kendi pcmde oynuorm ama dielim ki arkadasa gittim laklak yapmaya diablo 3 oyunu oynamak icin baska bir pcden hesabima kullanici adi sifre girerek girebilirmiyim ? Ordan oynayabilrmiyim?!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur086

Arkadaslar kendi pcmde oynuorm ama dielim ki arkadasa gittim laklak yapmaya diablo 3 oyunu oynamak icin baska bir pcden hesabima kullanici adi sifre girerek girebilirmiyim ? Ordan oynayabilrmiyim?!!!

Evet. oyun yüklü ise bilgilerini girip oynayabilirsin.
  • quote:

Büyük ihtimal region farklı seçilidir.Evdekinde europa seçilidir. İş yerindekinde americas.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.