Şimdi Ara

DIABLO III ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
12
Favori
92.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogkasa

quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

hocam şimdi soru cevap şeklinde oyunu bitirmeyelim istersen, biraz oyna bi 1 hafta geçsin sorularını topluca sorarsın

hocam acaba oyundaki bazi terimleri aciklayabilirmisin aklina gelen hepsini. ornegin all resist revenge loh chc vit str soket gem critik falan birsuru sey var bunlari kapsamli aciklayabilirmisin

loh: vurcukça can alırsın.
    vit: can verir.
    soket: soketlidir taş takabilirsin.
    critik vuruş: kritik vurduğunda normal vuruşunun (karakterinin özelliklerine göre) %bilmemkaçını vurursun. bunun için critic damage vardır. ve vuruş şansını yükseltmek için ise critic hit chance vardır. critic hit chance %50 ise 2 vuruşundan birisi critic olur.
    all resist: korumadır. all resistler önemlidir. mesela frozen resistin yüksekse buzdan daha az zarar görürsün.

• Arkadaşlar key almak istiyorum fakat en uygun ve güvenilir nerden bulabilirim bi fikrim yok. Satın alma konusunda yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalMania7x -- 27 Ağustos 2012; 3:54:19 >
  • arkadaşlar ati hd5570 in diablo 3 performası hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

Arkadaşlar key almak istiyorum fakat en uygun ve güvenilir nerden bulabilirim bi fikrim yok. Satın alma konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Kutulu almanı tavsiye ederim ama ucuza key bulmak istersen diablo forumundaki içerik satış ana başlığını takip edebilirsin. 3er 4er gün arayla forumdan bazı arkadaşlar key satışında bulunuyorlar, ortalama fiyatı 70-80 TL.

Fakat dediğim gibi 20-30 TL daha verip orjinal kutusunda almak daha mantıklı
  • quote:

quote:

Arkadaşlar key almak istiyorum fakat en uygun ve güvenilir nerden bulabilirim bi fikrim yok. Satın alma konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Kutulu almanı tavsiye ederim ama ucuza key bulmak istersen diablo forumundaki içerik satış ana başlığını takip edebilirsin. 3er 4er gün arayla forumdan bazı arkadaşlar key satışında bulunuyorlar, ortalama fiyatı 70-80 TL.

Daha mantıklı dediğiniz güvenlik açısından mı yoksa öylesine mi dediniz?

• Çok yardımcı oldu teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Daha mantıklı dediğiniz güvenlik açısından mı yoksa öylesine mi dediniz?

hem güvenlik açısından hem de ikinci el kullanmamak açısından. 20 - 30 TL az vermek için orjinal kutulu dvd'liyi almamak çok mantıklı gelmiyor hocam

• Arkadaslar ben bu silah satan adamin dukkanini hic gelistirmedim yani para yatirmadim.Elimde de bir suru crafting icin kullanacak malzeme var fakat cok dusuk itemler var.Sanirim gelistirmem gerekiyor.Eger gelistirirsem duzgun itemler gelir mi ? AH dan mesela bi set itemi alacagima parayi bu dukkana yatirip iyi set itemleri alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildblackeaglee

Arkadaslar ben bu silah satan adamin dukkanini hic gelistirmedim yani para yatirmadim.Elimde de bir suru crafting icin kullanacak malzeme var fakat cok dusuk itemler var.Sanirim gelistirmem gerekiyor.Eger gelistirirsem duzgun itemler gelir mi ? AH dan mesela bi set itemi alacagima parayi bu dukkana yatirip iyi set itemleri alabilir miyim ?

Geliştirme, hiçbir faydası olmaz sana. Jewelery'ı geliştir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildblackeaglee

Arkadaslar ben bu silah satan adamin dukkanini hic gelistirmedim yani para yatirmadim.Elimde de bir suru crafting icin kullanacak malzeme var fakat cok dusuk itemler var.Sanirim gelistirmem gerekiyor.Eger gelistirirsem duzgun itemler gelir mi ? AH dan mesela bi set itemi alacagima parayi bu dukkana yatirip iyi set itemleri alabilir miyim ?

Geliştirme, hiçbir faydası olmaz sana. Jewelery'ı geliştir

Tamamdir.O ne ise yariyor ve hangisiydi ismi yabanci geldi de :D :D

• Gem birleştirdiğin yer var ya, socket flan çıkardığın, orası
  • quote:

Gem birleştirdiğin yer var ya, socket flan çıkardığın, orası

Tamamdir buldum ;) Peki bu bende olan craftingleri nerede kullanayim sence ?
  • Ben arkadaşmdan diablo3 aldm.e posta ve şifre değistirdm. şu anda giremiyorun error 53 veriyor.account suspended diyor. farklı ıp den yaptıgm için olabilir dye düsunuyorum. yardim edersenız sevinirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaaxomania

Ben arkadaşmdan diablo3 aldm.e posta ve şifre değistirdm. şu anda giremiyorun error 53 veriyor.account suspended diyor. farklı ıp den yaptıgm için olabilir dye düsunuyorum. yardim edersenız sevinirm

Oyunu bilgisayarında daha önce yüklü ve ondan girmeye çalışıyorsan alıyorduk bu hatayı sanırım. Battle.net hesabına girip oyunu indirip giriş yaparsan düzelecektir büyük ihtimalle.

Edit : Açtığın konudaki resimlere ve yorumlara baktım da çözümü bu olmayabilir gibi geldi. Ben de ikinci el hesap aldım oyun bende yüklüydü e-posta, şifre değiştirip oyuna girmeye çalıştığım zaman hata vermişti. Oyunu battle.net'ten indirip yükledim tekrar daha sonra olmuştu. Bir de tam olayı hatırlamıyorum ama dnslerim google dns'ti o yüzden de bir hata alıyordum oto yapınca düzelmişti ama hata kodlarını hiç hatırlamıyorum. Belki gereksiz bilgiler vermiş olabilirim ama denemekten zarar gelmez sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arwén -- 15 Eylül 2012; 11:48:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snaking

quote:

Orijinalden alıntı: kimyaegr

iki elinede 1-hand silah alan karakterin dps hesabı nasıl yapılıyor?her 2 silah için ayrı yapılıp toplanıyor mu?veya toplanıp 2 ye mi bölnüyor?cevaplarsanız sevinirim..

Karakter sırayla bir sol bir sağ silah ile vuruyor, ortalaması alınıyor ama şöyle bir durum var, 2 silah kullandığın zaman mesela barbar %15 atack speed bonusu alır.

mesela

1,20 AS 1.silah
    1,40 AS 2.silah

ortalama atak hızı 1,30 olur barbarda bonus ile birlikte 1,45 olur.
    Dolayısı ile 1 800DPS lik silahla 15k dps varsa mesela 2 tane 800 silahla ortalama 16-17k olur.

barbarda olan bu özellik monk karakterinde de var mı elinde 2 silah dolaşan monklar görüyorum bi artısı var mı? cevap için teşekkürler.

• arkadaşlar ben oyuna giremiyorum launcher ı açıyorum play a basıyorum d3 logosu geliyor ama orda kalıyor uzun bi süre bekledikten sora şöyle bi hata veriyor :
    Diablo III was unable to initialize a streaming connection , which is required to download,patch,and repair files. Please check your connection settings.
    Bi fikri olan , yardımcı olabilcek olan varsa sevinirim.
    Bu arada 3 haftadır oynuyorum daha önce böle bi sıkıntı yoktu yeni oldu bu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafmaf -- 24 Eylül 2012; 11:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafmaf

arkadaşlar ben oyuna giremiyorum launcher ı açıyorum play a basıyorum d3 logosu geliyor ama orda kalıyor uzun bi süre bekledikten sora şöyle bi hata veriyor :
    Diablo III was unable to initialize a streaming connection , which is required to download,patch,and repair files. Please check your connection settings.

Merhaba, anonim sitelerden indirdiğiniz torrent dosyları sistemi ve bağlantıyı sömürürler, halihazırda çalışan indirme programları varsa kapatıp deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 24 Eylül 2012; 11:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasarFX

quote:

arkadaşlar ben oyuna giremiyorum launcher ı açıyorum play a basıyorum d3 logosu geliyor ama orda kalıyor uzun bi süre bekledikten sora şöyle bi hata veriyor :

Merhaba, anonim sitelerden indirdiğiniz torrent dosyları sistemi ve bağlantıyı sömürürler, halihazırda çalışan indirme programları varsa kapatıp deneyin.

öneriniz için teşekkür ederim ama ben torrent kullanan bi insan deilim kırk yılda bir olur belki en son torrenti 1 2 ay önce kullanmışımdır hatta şöyle söyliyim pc yi açıyorum direk diabloya girmeye çalışıyorum ve hatayı alıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QuasarFX

quote:

öneriniz için teşekkür ederim ama ben torrent kullanan bi insan deilim kırk yılda bir olur belki en son torrenti 1 2 ay önce kullanmışımdır hatta şöyle söyliyim pc yi açıyorum direk diabloya girmeye çalışıyorum ve hatayı alıyorum.

Rica ederim, hata mesajı bağlantı sorununa işaret ediyor bu yüzden belki bağlantınızla ilgili olabileceğini düşünmüştüm; bir de launcher'ın indirdiği güncelleme dosyalarını silmeyi deneyebilirsiniz. Silmek istemezseniz dosyaları geçici oalrak başka bir kalsöre taşıyın ve tekrar girmeye çalışın.

• mesela şu anda girdi oyuna ama her zaman girmiyor bazen giriyo bazen bu hatayı veriyor bu hatayı almamın sebebini ögrenmek istiyorum ama cünkü girmediği zamanlar çoğunlukta.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.