Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
922
Favori
3.558.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çakıldık panik yok beklenen bi durumdu :) fed barneke amca yı bekliyoruz tahvilde azaltım olursa bu kez nasıl bi hamle yapıcak hükümet devlet doların gazını almak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun havuza gitmem, dolar sürekli rekor tazeler, satış yaparım diyordum ama rekorundan çok daha fazla düşüş gösterdi.
    Gidip bir kaç saat yuzeyim. size bol şans.
  • Zararini kurtarip bekletenlere gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Dusus surekli olur insallah

İnşAllah
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    Sürekli olacak kadar güçlü bir ekonomimiz yok. Artış olacak ve bu kaçınılmaz, sadece yavaşlatılabilir. Üretim olarak alt sınıra dayanmış olmamızın, dışa bağımlılığın sonucu olarak daha da artacak. Düşüş olursa 2.25-2.30 seviyelerine kadar olabilir bugün olduğu gibi. Dolar yarım saattir toparlamaya ve yükselmeye başladı. Günü 2.33-2.35 ile günü kapatacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turank

quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Dusus surekli olur insallah

İnşAllah

• 94den çıktım 80 seviyelerini bekliyorum tekrar girmek için
  • Bugün dolar nereye kadar düşecek merak ediyorum. Merkez bankası bir hafta önce yapmadığı faiz artırımının çok daha fazlasını yarın yapmak zorunda. Aynı zamanda FED'den çıkacak bir tahvil alımını azaltma kararına da hazırlıklı olmalı. Bu arada başbakandan fırça yememesi lazım. Kararları gece açıklayacak olduklarından yarını da kurtardılar. Çarşamba günü dolar fırlayabilir de düşebilir de.
  • Altin ne olur?

• Mutaf hocam kâr olarak en fazla kaçı gördün bi debozdunmu inşallah bozmuşsundur yukarlarda biyerde.yeni fırsatlara beraber açılalım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Altin ne olur?

+1
  • 2,3200 e dikkat. vurursa çıkar yine.

altının akibeti dolara bağlı arkadaşlar.
  • ne altın ne dolar yükselir düşer kimse bilemez ve bilmeyecekte ha adam altın baronudur piyasayı yönetir ayrı ama şu durumda kimseye güvenmemek lazım tv de çıkıp özellikle konuşan ekonomistler bile ne diyeceklerini bilmiyorlar bazı ark ların dediği gibi inmeler çıkmalar olacaktır kar edenlerde zarar edenlerde var tabiki örnek mb faizi artırıp piyasa doları sürer piyasanın ateşini alır yada dolar hızını alamaz tırmanmaya devam eder ki hepsi tahmini bir nevi kumara döndü bu işler herkese kazançlı günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtbey02

quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Altin ne olur?

+1

Bence altin yine en saglam liman olur dusucegi kadar dustu az bi inip cikma yapar ki dolari bole yok toplanti deyip yok bernake deyip durdurup durdurup indircekler yumrugu milletde napicak tr de kalmaz ve altina donucekki ben olsam iyi param olsa halk bankasina yatiririm bu kadar dusuk fiyata bidaha ZOR bulunur yaklasik 6 ayi var genis bantda uzar gider iranla alisveris guclenecek cunku ambargoyu zayiflaticani acikladi abd tayyipcim kacirmaz bu firsati kacircak bi adam degil ee kimle yapicak HALKBANK tabiki neyse dolari buralarda birakmaz indiricekler asaya dolarda durmak COK BUYUK HATA tabi bunlar benim gorusum

• Doların bir miktar daha çekileceğini düşünüyorum 2.25 seviyeleri..Bugün böyle bir durum yaşanabileceği belliydi, buraya da yazdık. Ha ben riske edemedim Cuma günü elden çıkardım doları, pek de pişman olmadım öğlen saatlerinde çıkarmadığıma. Altın nereden seker hiç bir fikrim yok fakat daha önce belirlediğim plana uyacak gibi. Faiz artırımı kararı gelirse Fed'in ne yapacağı hakkında fikrimiz olur, eğer bu şekilde olacaksa ilk önce biraz çekilir sonra yine patlar dolar. Bu geri çekilme sürecini iyi yakalamak lazım. Altın devam eden süreçte düşüşüne devam edecektir bu hafta, 1240-45 civarından bir miktar alım yapabilirim. Her ne kadar artık yükseliş trendine girdiğini düşünsem de beklemediğim bir hareket sergilerse veya bahsettiğim seviyeleri sert bir düşüşle geçerek -10dolar civarına inerse dolarda kalırım.
  • 2,3219

hoop 2,3200 ü geçti.
  • Efendim bizimkisi bir dilek bir tespit degil. @firarist

• Sabah satış fırsatını kaçırdık. Şimdi kara kara düşünüyoruz.
  • Frank almıştım 500lira kazanabilecekken 150lira ile çıktım. Dolarda gözüm bakalim.portfoyde altın da var. Görelim nolacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

2,3219

hoop 2,3200 ü geçti.

Hoop 2.316

• 
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.