Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (3423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34213422342334243425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fth_17

Sabah satış fırsatını kaçırdık. Şimdi kara kara düşünüyoruz.

Mobil uygulama kurbanı olarak sabah o satışı bende kacırdım 2,500 tl ye maal oldu bana Ons ta düşüş yok en aZından ona şükür 1260 bandında kalması bizim için iyi bi durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Kuveyttürk'ün mobil şube limitine takıldım malesef 5000 dolar elimde kaldı.

Ne güzelde tepe noktayı yakalamıştım şans eseri, 3000 doları 2.378'den bozdurdum.

Sağlık olsun yapacak bişey yok, eğer altın veya gümüş iyi satış yerse onlara geçerim artık.

Hocam benimde kuveyt ve benzer sorunla katşılaşmamak için limitleri tavan yapmıştım, şubeye gitmen gerek. İhmal etme bence

Dövizde limit sınırım var işlem yapmadığım için duruyor öyle. Bende onu artıracağım tekrar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Ve 2.30'un altına indik. Yarın MB açıklaması beklentileri karşılarsa 2.20'in bile altına düşebilir kur.

Bence FED'den ziyade esas kritik nokta MB açıklaması olacak. Hatırlayanlar olacaktır FED'in Aralık'ta açıkladığı azaltım kararının dolara etkisi neredeyse hiç olmamıştı. İç problemler ve faizlerin yükseltilmesi ile ilgili baskılar sayesinde doların bugünlere gelmesini bazıları tahvil azaltımına bağlıyor ama bence esas etken kesinlikle bu değil.

Kısacası, Çarşambaya kadar ne altına girmek mantıklı ne de dolara.

Cuma son çıkışımı yaptım. Çarşamba-cuma arası tekrar girmek yada elde olanı çıkmak için karar günüdür. En kötü haftaya ptesi özellikle altında yön belli olur.

• Yarin dananin kuyruğu kopacak bakalim

• Şimdi altınım olsaydı 96-97'yi gördükten sonra bu fiyatlardan bozdurmak gelmezdi içimden. Ama sanırım Ağustostaki tepe ve geri çekilmeye benzer olacağa benziyor. YTD..

• Sarıkız irtifa kaybediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurko

Sarıkız irtifa kaybediyor..

Her çıkışın bir inişi, her inişin bir çıkışı vardır. Yüzde 70 malı çıktım. 96a yetişseydim çıkardım kalanı. Sağlık olsun düşsün dahaki alttan toplayalım

• 1250 nin üstünde kaldığı sürece altın düşmez ama 1250 kırılırsa ciddi düşüş yaşayabiliriz. YTD
  • İkisi el ele verip iyi bi dussun bakalim

• takip
  • Herkez kendi menfaatini kovalıyor tabi yanlız kimileri zarardayken düşsün demek , kar ederken çıkmasın demek bana çok itici geliyor burası fikir alışverişlerinin bulunduğu bi yer kendi temennilerinizi söylerken bi çok insanı hiçe saymanız ? , yorumlar forum gereğince yapılsa daha iyi olur diye düşünüyorum , yani çıksın düşsün inş yerine katkıda bulunucak yorumlar yapmak kişisel temennilerinizi söylemkten daha hayırlı olucaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs.jokerr

Herkez kendi menfaatini kovalıyor tabi yanlız kimileri zarardayken düşsün demek , kar ederken çıkmasın demek bana çok itici geliyor burası fikir alışverişlerinin bulunduğu bi yer kendi temennilerinizi söylerken bi çok insanı hiçe saymanız ? , yorumlar forum gereğince yapılsa daha iyi olur diye düşünüyorum , yani çıksın düşsün inş yerine katkıda bulunucak yorumlar yapmak kişisel temennilerinizi söylemkten daha hayırlı olucaktır

katılıyorum...
  • Merkez bankası bugün faiz arttıracak gibi gözüküyor, dolar eriyebilir.ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 28 Ocak 2014; 9:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Merkez bankası bugün faiz arttıracak gibi gözüküyor, dolar eriyebilir.

Açıklayacağı zamazingo her neyse etkili bir şey olsaydı gerçekten, açıklamak için gece yarısını beklemezdi.

Bence kararının etkili olup olmayacağından emin değil erdem.
  • Slm arkadaşlar 2,279 dan biraz daha dolar aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Slm arkadaşlar 2,279 dan biraz daha dolar aldım.

Cesaretiniz takdire şayan.
  • 200 lira zarara kadar düştüm çıkmadım keşke çıksaydım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurrapper kullanıcısına yanıt
    Mersi canim.

• Konu cenaze evine döndü

@mutaf @sagy @climanjero @turank @ouz77 @alfren
  • Saat 12-13 civarı akşamki toplantının neticesi belli olmaya başlar bana göre hakkımızda hayırlısı artık
  • 
Sayfa: önceki 34213422342334243425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.