Yüzbaşı
24 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Evet beyler istanbul Şişli bölgesinde bir inşaat projem var 25 yillik esnaf oldugumdan insanlari kolay ikna edebildim bana maddi destek vericek arkadaşim arasini annesini uzerine yapip geri alamayinca (kiz mevzusu yüzunden) parasiz kaldim ya milletde para vardir proje arar bende proje var para yok ulan bu nasil bi is ya
Evwt arkadaslar simdi mustafa yigit uzun zamandir gece satisi olmyacak demesi son buldu bagzi gelismerden sonra ve gece satisiyla ilgili aciklama GELECEK HAFTA aciklamasini yapti
Evet beyler lafi uzatmaya gerek yok bi isimize yarar mi suan bilmiyorum ama buyrun

http://manuals.playstation.net/document/tr/ps4/index.html
Aynen basliktaki gibi fifa 14 istiyorum us account tercihimdir ve referansli uyeler tercihimdir gta 5 i us account dan aldim
Arkadaslar bir aydir psn e giremiyorum bu servis bakimda yaziyor nedir bunun sebebi arkadaslar
Bi şakayla başlayan fırumdaki arkadaşlarla gülerken olsa ne inanılmaz olur derken adam gümbür gümbür geliyor ya hay MAŞALLAH hayırlı olsun
Galatasaray drogbayla 1.5 yıllık anlaştı adam 35 yaşında 37 de gol kralı oluyomuş ne gülerim
İlk ciktigi gunden beri oynadigim oyun bu hatayi veriyo ve online oynamamiyorum bilgisi olan litfen cevap verin yazi sole bisey
(We're sorry but you are not permitted to regster an online pass which is requirrd to access all online features.for more informetion .visit easporys.com)
The funds could not be added to your wallet" bu hatayi 9 aydir aliyorum ya bunu cozen varsa deyim olursa tatli ismarliycak durumdayim;)
İste buyuk bi sorun beyler turkcell lig tv ile anlasamadigindan boyle bir gelisme olmus musteri hizmetleriden aldim bilgiyi hangi operatörde oldugunu bilen var mi yada artik illaki mac basina 5-10 lirami vericez bilgisi olan
Hakkında
Meslek: ticaret
İlgi Alanları: ps3 iphone galatasaray ticaret
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 953
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 8.219 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 72 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.