Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yellow canary01

evett duruyor save alana kadar devam

Bu sene de 4 sezonu sim yapmak gerekiyor maalesef. Sendeki bu sorunda da ayrı şaşırttı beni. Bakayım akşam hangi ekranda gelmiş benim trophy. Belki bende de olmuştur bu tip bir şey.
  • Beyler platinleyelim diye gta5 aldım ama daha %14te görev mörev kalmadı. Günlerdir uğraşıyorum hiçbir görev yok öyle dolaşıyorum. Telefonla arıyorum mesajlara maillere bakıyorum tık yok. Nette baya video seyrettim ama bu mark gateaway ile de çözülmedi. Varmı başına böyle bişey gelen arkadaş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avedist A kullanıcısına yanıt
    GTA5’i henüz platinlemedim single playerda 1 kupa, multide de 2-3 kupa kaldı fakat dediğin gibi bir sorun yaşamadım, karakterleri değiştirmene rağmen hiçbirinde yeni görev çıkmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha oyunun başında sayılırım zaten michael ve Franklin açık. Ne ana görevler nede yan görev hiçbişey yok sadece berber strip club kıl tüy onlar gözüküyor. Herkese telefon açıyorum yine bişey yok. Aldığıma alacağıma pişman oldum valla.

• avedist A kullanıcısına yanıt
    O zaman müsait olduğunda bir ara oyunda bulunduğun noktada 5-10 dk falan oynayıp videosunu yükleyebilir misin?
    Ne yapman gerektiği ile ilgili ekranda bildirimler çıkıyor olması lazım, izleyip yardımcı olmaya çalışayım.

hocam akşamları 8-9dan sonra müsaitsen twitch yapıyim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

evett duruyor save alana kadar devam

Bu sene de 4 sezonu sim yapmak gerekiyor maalesef. Sendeki bu sorunda da ayrı şaşırttı beni. Bakayım akşam hangi ekranda gelmiş benim trophy. Belki bende de olmuştur bu tip bir şey.

bakabildin mi kupaya hala alamadım 10-15 kere denemişimdir
  • #43. Platin The Walking Dead: A New Frontier

Kolay oyun ve platin. Aslında Oyun değilde interaktif dizi tadında. Clemintime aileden biri gibi oldu. Kıza bişi olunca içim yanıyo😅 Bekliyoruz yeni sezonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Hakem bitiş düdüğünü çalar çalmaz almışım kardeşim.

• #16 Hellblade Senua's Sacrifice

Kolay ve keyifli bir platin. Tek collectible trophy si var kalanlar senaryoyu oynarken otomatik açılıyor. 7-8 saat sürdü. Oyunun bulmacaları ve dövüş sekansları fiyatına göre gayet tatminkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 16 Aralık 2017; 23:34:59 >
  • Millet selam. Persona 5 den platin alan var mı?

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Ben daha yeni başladım oynamaya, 1-2 aya alırım platini

• Bu ayın Plus oyunlarından Wanted Corp'u(PS VİTA) platinledim. Başlamak isteyenlere yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Bu ayın Plus oyunlarından Wanted Corp'u(PS VİTA) platinledim. Başlamak isteyenlere yardımcı olurum.

Sen nasıl bir qralsın be.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Bu ayın Plus oyunlarından Wanted Corp'u(PS VİTA) platinledim. Başlamak isteyenlere yardımcı olurum.

Sen nasıl bir qralsın be.

Kimin öğrencisiyiz

Bende 1 aydır oynuyorum zaten 1 ay daha oynarım heralde. Ama çok kompleks bir listesi var. Dikkatli oynamak lazım.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Evet, gözden geçirdim listeyi, temelde p4g gibi hatta daha kolay olabilir, confidantları max level yapmak en önemlisi gibi duruyor, geri kalanlar bir şekilde alınır

• fifa 18 pro club trophylerini yapmak isteyen varsa özel mesaj atabilir
  • #110 Call of Duty: Black Ops Declassified

Şimdiye kadarki oynadığım en zor Call of Duty oyunu oldu bu.Hem kupa bakımından hem de veteran açısından.Onun dışında oyun çok zevkliydi.Daha önce hiç Vita oynamamıştım,Vita'da oynadığım ilk oyun oldu bu.Genel olarak hiç sıkılmadım. COD severlerin mutlaka oynaması gereken bir oyun bence. Hikayede çok önemli bir detay vardı hatta ; Black Ops 2'deki kötü karakter olan Raul Menendez kartelin başına hangi olaydan sonra geçtiğini görmüş oluyoruz.Bence çok iyi bir detaydı.
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Hocam sende oyun kapanıyormuydu hiç 7 8 kez kapandı baya ilerlemiştim en başa atıyor keyfimi kaçırdı iyice oyundamı var yoksa benim cihazdamı sorun var acaba

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.