Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    J-RPG sevmiyorsanız uzak durun.seviyorsanız güzel bir oyun.sadece bitirmek istereseniz zevkli ama kasacaksanız bir guide bakın spoiler yeme uğruna.oyun guide sız bayağı bayağı uzayabiliyor.
  • (PS3)Dead Island Riptide için arkadaş aranıyor. Yardırıp gideceğiz.
  • 82. Dungeon punks

2 boyutlu güzel bir rpg. Tavsiye ederim. Bayağı sarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu seninim kardeşim de oyun bende var mıydı acaba :/

• GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    Var merak etme!

• quote:

Orijinalden alıntı: self_control35

Var merak etme!

Seninle dagları delerim!

• Wolfenstein 2de “Mein Leben” zorlugunun acilmasi, “i am death incarnate” mi bitirmemiz gerek yoksa herhangi birini bitirince acilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Wolfenstein 2de “Mein Leben” zorlugunun acilmasi, “i am death incarnate” mi bitirmemiz gerek yoksa herhangi birini bitirince acilir mi?

Mein Leben açilması için oyunu bitirmeniz yeterli hocam hangi zorlukda bitirdiğiniz önemli deyil
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Wolfenstein 2de “Mein Leben” zorlugunun acilmasi, “i am death incarnate” mi bitirmemiz gerek yoksa herhangi birini bitirince acilir mi?

Hocam herhangi bir zorlukta bitirilirse açılır ama "I am death incarnate" de bitirirseniz sizin için yararlı olur.( Oyun mekaniklerini düşmanların zorlayıcı yapısını vs anlamak için) "Mein Leben" modu da zaten "i am death incarnate" ile aynı yapay zeka zorluğuna sahip. Tek farkı "mein leben" de permadeath var ölünce oyunun en başına atıyor save yok. Bulaşmadan önce "i am death incarnate" de antrenman yapmanızı öneririm. Ayrıca "Mein Leben" modu için trophy guide a bakıp çatışmaları atlayabildiğiniz rotaları öğrenirseniz daha kolay alırsınız kupayı. Aksi takdirde inanılmaz yetenekli olsanız bile full çatışarak "Mein Leben" de bitirmek çok zor.https://psnprofiles.com/guide/6618-wolfenstein-ii-the-new-colossus-trophy-guide

• Arkadaşlar shadow of mordorda warchefleri brandlemeyi beceremedim bi türlü. Daha doğrusu captainleri brandlıyorum fakat orduyu toplayıp onlara karşı savaştıramıyorum. Bikaç videoya falan baktım ama çözemedim bu işi. Captainleri brandledikten sonra genelde tek katılıyorlar ve ölüyorlar. Yine aynı şekilde ambush yapıncata tek başına kalıyorlar ve ölüyorlar. Bişeyi yanlış yapıyorum ama neyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekleyinbirlikte kasalım bazı oyunlarda kupa MrOneoguzhanPro
  • arkadaşlar fifa 16 platin kupa alacağımda 2 kupa kaldı onlarda online ve offline modda fut draft kazan diyor bende coın kasmakla zamanımı harcamak istemiyorum coin atabilecek varmı fifa 16 da? bende karşılığını fifa 18 de veririm ekleyin ve mesaj atın psn:MrOneoguzhanPro
  • #109 Call of Duty: WWII

• Tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah, darısı başına @Nicolae
  • Bloodborne'da Orphan of Kos (dlc final bosu) için yardım edecek birileri çıkar mı? İfrit etti beni 2. fazını geçemedim bir türlü koca oyunda tek takıldığım bu boss oldu

level: 118
    Psn: darkwastelands
  • Arkadaşlar Dungeon Punks oyununda ''magician's apprentice'' kupasını bir türlü alamadım. Kupada bug var sanırsam. Açıklamada karakterlerin yetenek seviyelerini rank 1 yapınız diyor. 2 defa yeni oyun oynayıp yetenekleri seviye 1 yaptım ama nafile. Herhangi bir çözüm yolu bulan veya kupayı alabilen varmı.
  • O kupayı almayı denemedim fakat oyunun sıkıntılı kupası var mı diye playstationtrophies sitesine baktığımda sadece o kupa sorunlu deniliyordu, çözüm olarak da şu yöntem yazılmıştı;
    1. Start a new game using a different save slot.
    2. Do not spend any of your spell points.
    3. Play through to The Floating Isles but do not defeat the boss; you will only have five heroes by now.
    4. Grind and level up to level 10.
    5. Back your save up either using a USB or the cloud now in case this doesn't work.
    6. Head back to the Windwraith and talk to Brother Yha, then start with the left most hero and buy all that hero's Rank 1 spells from top to bottom then move on to the next hero. The trophy should unlock during this process despite only having five heroes. This trophy unlocked for me only after buying all Rank 1 spells for two heroes using this method.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

O kupayı almayı denemedim fakat oyunun sıkıntılı kupası var mı diye playstationtrophies sitesine baktığımda sadece o kupa sorunlu deniliyordu, çözüm olarak da şu yöntem yazılmıştı;
    1. Start a new game using a different save slot.
    2. Do not spend any of your spell points.
    3. Play through to The Floating Isles but do not defeat the boss; you will only have five heroes by now.
    4. Grind and level up to level 10.
    5. Back your save up either using a USB or the cloud now in case this doesn't work.
    6. Head back to the Windwraith and talk to Brother Yha, then start with the left most hero and buy all that hero's Rank 1 spells from top to bottom then move on to the next hero. The trophy should unlock during this process despite only having five heroes. This trophy unlocked for me only after buying all Rank 1 spells for two heroes using this method.

ingilizcem düşük düzeyde o yüzden tam çeviremedim hocam. 2 defa yeni oyun başlattım fakat çözüm yok. İlginiz için teşekkür ederim.

• 1- Farklı bir kayıt slotu seçerek yeni oyun başlatın
    2- Hiçbir büyü puanını (spell point) harcamayın
    3- The Floatşng Isles bölümünü oynayın fakat bossu kesmeyin, bu noktada elinizde 5 kahramanınız olacak
    4- Kahramanlar lvl 10 olana kadar tecrübe kasın
    5- Oyundan çıkıp kupanın buga girmesi durumuna karşın save dosyasını usbye yedekleyin
    6- Windwraith’e geri dönüp Brother Yha ile konuşun, en soldaki kahramandan başlayarak elinizdeki tüm kahramanların rank1 büyülerini üstteki büyüden başlayıp en alttakine kadar satın alın.
    Bu şekilde yapınca 5 kahraman olmasına rağmen kupanın geldiği yazılmış.

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.