Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
22.419
Cevap
123
Favori
510.307
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu
Giriş
    656 Mesaj

Son cümleni o kadar beğendim ki, anlatamam.
    |
    |
    Alucardo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ps3 Last of Us dlcleri oynamayi dusunen olursa mesaj bekliyorum. Oyunun yolculuk kupalarini almayan varsa dlc haritalari oynarken onu da aradan cikabilir. Dlcler ucretsiz diye hatirliyorum en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    #2 Platin "Day of The Tentacle Remastered"

Kolay platinlenecek oyunlardan biri ikibuçuk saatimi aldı. 2 ve 3. Platlar yolda

Kardeşim hayırlı olsun platin kervanına hoşgeldin fakat 2. Platinini aldıysan 2 ve 3. platlar nasıl yolda oluyor 3 ve 4. Demek istediğini varsayıyorum :)

#84 Color Guardians

Plusla endonezya psne gelen bir oyundu (diğer psnlere geldi mi hatırlamıyorum) tahmin edileceği üzere derin bir hikâyesi yok isme aldanıp kılıçlı bir oyun sanmayın fakat bol bol renk var orasına garanti verebilirim. Tamamen refleks ve qte lere dayalı bir oyun. (qte: quick time event[belirli zamanda belirli tuşa basmak gerektiren şeyler]) Bende refleks var qte de severim derseniz hiçbir zorlayıcılığı yok ; fakat bunlarda zayıfsanız gene de üzülmeyin oyunu durdurup napacağınıza karar verip başlatıp istediğinizi hızlıca yapabilirsiniz bu ipucunu vereyim çoğu kupada işe yarıyor. Ama gene de creditste her şeyi toplamanız gerek ve start olayı orda yemiyor maalesef. Güzeldi zevk alarak oynadım ama dediğim gibi herkese hitap etmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighLimit -- 19 Şubat 2017; 2:56:50 >
    |
    |
    tnrvrd1996 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3250 Mesaj

Eyvallah hocam sağolasın. Sizide tebrik ederim. 3 ve 4 olacaktı yanlış yazmışım

|
    |
    HighLimit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    #90. Saints Row Gat out of hell. Neyi kafasıyla yapmışlar bu oyunu merak ediyorum
    bioshock infinite de. oyunu bitirip ng+ gecerken ustumuzdeki alet edevat duruyormu acaba yardım pls
    |
    |

"Gerçek bir yıldız" veya "A True Star" kupasını alan var mı ya da nasıl aldınız oynayarak mı/sim mi yaptınız

Forumlarda çok net birşey denmiyor

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Ya beyler şu PES2017de

"Gerçek bir yıldız" veya "A True Star" kupasını alan var mı ya da nasıl aldınız oynayarak mı/sim mi yaptınız

Forumlarda çok net birşey denmiyor

Forumlar artık net bir şey diyor :)

1) Düzenlemeden Barça'yı seç
    2) Transferden Messi'yi takımdan gönder. Hatta silebilirsin.
    3) Suarez'i seçip gücünü 109'a getir.
    4) Ana lige başladıktan 2 sene sonra yaz mevsimi veya 3. sene başında kupa gelecek.

Maçları oynamana gerek yok. Bu oyunun rehberini uzatarak yazmışlar. Denedim fakat dilim yetmediği için yeni rehber yazamadım.
    |
    |

• Teğmen
    192 Mesaj

Çok teşekkür ediyorum Hakan abim :)
    |
    |
    nayifhakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tebrikler,şu yere düşmeden araçların üzerinden sekme kupası için verebileceğin bir tüyo var mı?
    |
    |
    3365 Mesaj

Şansın bol olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tony redgrave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Tebrikler,şu yere düşmeden araçların üzerinden sekme kupası için verebileceğin bir tüyo var mı?

Youtube'da bir video vardı, ben de gösterdiği yerde yaptım ama uğraştırmadı diyemem. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 21 Şubat 2017; 20:2:36 >
    |
    |

Teşekkür ederim. Var, yapacağın şeyi bilince aşırı basit aslında. Ben 8 taneye falan üst üste düşmüştüm. Hard olanı bul, 1.8m isteyendi yanlış hatırlamıyorsam. Neden hard olan dersen, hard olanda arabalar daha kolay patlıyor, arabalar patlayınca havaya uçuyorsun sakın ama sakın tetik tuşlarına basma. R2 ve L2 basarsan yapamazsın. Havaya uçtuğunda analoglar ile kendini hareket ettir. Kavşaklarda durursan bazen 5 araba yan yana oluyor zaten, istesen de başarısız olamazsın. Arabalar patlamıyor, havaya uçamıyorum diyorsan çöp kamyonlarını takip et. Onların attığı kömürümsü şey de seni havaya uçuyor. Söylediklerimde yeteri kadar açık olamadıysam ya da deneyip yapamadıysan yaşadığın sorunu anlatırsan daha yardımcı olabilirim
    |
    |
    tony redgrave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@Giannizzero
    Sağol abi bakayım

@Alucardo
    Teşekkürler.Sürekli deneyeceğiz artık,nefret ediyorum böyle şansa bağlı trophylerden
    |
    |
    Bahsedilenler: Giannizzero , Alucardo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2727 Mesaj

Kardesim bu aralar Saint's Row: The Third oynuyorum. Hayatimda bu kadar cok guldugum oyun hatirlamiyorum. Her oyunla dalga gecmisler. :)

|
    |

Saints Row serisini severim. Telefonla kavgaya bi damper dolusu zombi çağırıyorsun mesela daha n'olsun?
    Absürdlükte adamlar çok başarılı, kılıç gibi dildoyla adam öldürüyorsun falan ciddi eğlenceli oyun serisi ama Gat out of Hell'i ayrı tutucam çünkü, oyunun kendisi 3 saatte bitiyor, geri kalan 20 saat boyunca hep aynı şeyi saçma sapan bir şekilde sana yaptırıyor. Bu yüzden demiştim neyi düşünerek yapılar bu oyunu anlamadım diye
    |
    |
    goz_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Alucardo

Saints Row serisini severim. Telefonla kavgaya bi damper dolusu zombi çağırıyorsun mesela daha n'olsun?
    Absürdlükte adamlar çok başarılı, kılıç gibi dildoyla adam öldürüyorsun falan ciddi eğlenceli oyun serisi ama Gat out of Hell'i ayrı tutucam çünkü, oyunun kendisi 3 saatte bitiyor, geri kalan 20 saat boyunca hep aynı şeyi saçma sapan bir şekilde sana yaptırıyor. Bu yüzden demiştim neyi düşünerek yapılar bu oyunu anlamadım diye

Evet benim bahsettiğim oyun da öyle.Oyun başladı bitti ama bir ton mevzu var halledilmesi gereken daha. :)
    |
    |

• Yarbay
    4581 Mesaj
    Platin #31: Dying Light

Sonunda TR'deki yeni yıl indirimlerinden aldığım oyunu platinledim, online kupalarını forumdan arkadaşlar ile birlikte yaptık hayli de keyif aldık
    Arkadaşsız özellikle 5 görevi aynı ekip arkadaşları ile yapma kupası zorlayacaktır, onun haricinde diğer kupalar çok da zorlayıcı değil sadece vakit alıyor fakat oyunda hem tek kişi hem coop oynamak, şehirde dolaşmak hayli keyifli.
    Ayrıca bazı forumlarda kupalarda glitchlerin olabildiğini okumuştum fakat ben oynarken tek bir kupada bile glitch olmadı, anladığım kadarı ile oyunun son sürümünde glitchler yamalanmış.
    Platin yolculuğu bitti ama dlcleri oynamaya devam edeceğim, dediğim gibi keyifli ve başarılı bir oyun olmuş, oynamamış olanlara tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4046 Mesaj
    Far Cry Primal plat. alan var mı? 1 skill puanı kaldı, xp vermeyi durdurdu oyun. XP veren üç Side Mission kaldı ama onların da bir yararı olmayacak sanırım. Ne yapmam gerek?
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.