Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk oyuna oranla platini daha zor ve daha uzundu.J-RPG sevmiyorsanız uzak durun.ilk oyundan artılarıda vardı eksileride vardı ama mekaniklerine alışmak az bir zaman alabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykrr -- 25 Aralık 2017; 10:2:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

fifa 18 pro club trophylerini yapmak isteyen varsa özel mesaj atabilir

Sen yapmadıysan yardımcı olmaya çalışayım kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valley4891_sony

Hocam sende oyun kapanıyormuydu hiç 7 8 kez kapandı baya ilerlemiştim en başa atıyor keyfimi kaçırdı iyice oyundamı var yoksa benim cihazdamı sorun var acaba

Bendede 5-6 defa oldu hocam. Cihazla alakalı sıkıntı değil. Ama oyunu bitirip grind yaptığım zamanlarda oldu. O yüzden çok sorun olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOZ_35 kullanıcısına yanıt
    sağol mehmet abi hafta sonu hallettim bir arkadaşla
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam tşk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #10 FIFA 18

zaman alan tek tropy fut sezonlarda 1. lige ükselme trophysi. birde yolculuk modunda bir tane kaçırılabilir trophy var . onun dışında önceki senelere göre çok daha kolay trophy listesi var
  • Gran Turismo 5 ve Gran Turismo 6 dan sonra Gran Turismo Sport u da Platin Kupayla tamamlamış bulunuyorum, yardımlaşmak gerekirse elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sevgiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Gran Turismo 5 ve Gran Turismo 6 dan sonra Gran Turismo Sport u da Platin Kupayla tamamlamış bulunuyorum, yardımlaşmak gerekirse elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sevgiler.

Tebrikler. Balon oyunların yanında böyle bir serinin hakkını vermek çok güzel iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Gran Turismo 5 ve Gran Turismo 6 dan sonra Gran Turismo Sport u da Platin Kupayla tamamlamış bulunuyorum, yardımlaşmak gerekirse elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sevgiler.

Tebrikler. Balon oyunların yanında böyle bir serinin hakkını vermek çok güzel iş.

Teşekkür ederim.

• selam herkese,

modern warfare remastered da "best of the best" kupası kafayı yedirtti bana, bir türlü alamadım, taktik verecek var mı?

en son, bomba atar tüfeği kullanayım dedim ama o da pek etki etmedi. özellikle son flaş atılan yerde bir türlü videodaki gibi olmuyor denk gelmiyor mermiler :)

https://psnprofiles.com/trophy/5379-call-of-duty-modern-warfare-remastered/48-best-of-the-best
  • Taylan abi mermileri tek tek sık, en sonda farkettiysen adama accuracy bonus vermiş -3 puan. Accuracy iyi yaparsan ordan da saniye eksiltir en sonda belki ondan daha az alıyorsundur. En sonda mermi denk getirme olayını da bi şekilde denk gelir sonda belki heyecanına yenik düşüyor olabilirsin yapıcam derken telaştan denk gelmiyordur belki de. Flashbang atıcağın zamanları çok iyi tutturman lazım çünkü flash bombasını ağır çekiyo cod4'te.

@renzokuken
  • #17 Assassin's Creed Brotherhood PS4

22 saat 50 dakika sürdü platinlemem. Bir kaç tane trophy için gereksiz görevle yaklaşık 1 saat kadar oyalandım. Onun dışında mekanlara gidince tüm trophy ile alakalı aktiviteleri yapmak yerine her gittiğimde tek trophy üzerine yoğunlaşarak oynadım. 2 saat civarı da çocuklar oynamıştır. İyi bir speedrunla yetenek de varsa 15 saatte platinlenebilecek bir oyun. Bazı kupaları uğraştırıyor ama genel olarak kolay denebilir.
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam

• Ömer selam,

Büyük ekran tv den monitöre geçince sürem gitgide azalmaya başladı, sonunda da dün akşam 10-15 denemede aldım çok şükür. Tamamen konsantrasyon ve ekrana hakim olmakla alakalı sanırım. Cidden kafayı yedirdi ama joypad i Nasıl kırmadım hayret ediyorum :)

Dün bu gazla Doom a başladım. Tavsiyesi olan var mı? Oyunu bir kere normalde bitirip bir kez de ilk bölümü en zorda bitirmek yetiyormuş sanırım bölüm bitirme kupaları ile ilgili.

• ykrr kullanıcısına yanıt
    Tales of xilliayı 2. kez oynamak gerekmiyor değil mi platinlemek için. Jrpglerde kupa mantığını anlamadım. Hep standart kasmadan oynarsam %10 kupa oranıyla bitiriyorum hepsini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA V Online'da yarışlarda yardımcı olacak var mı? 5 yarış kazanma ve 2-3 tane toplamda hava-deniz yarışı. Ayrıca GTA V trophy yapan var mı aramızda? Nasıl zor mu baya fikri nedir paylaşabilir mi?
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Eger bahsettigin custom aracla 5 yaris kazanma kupasi (The Midnight Club) ise onu ben de henuz yapmadim.
    Diger dedigin hava/deniz yarislari, dart/golf vs. kazanma kupasi (Numero Uno) ise onu da henuz kazanmadim fakat istedigi yarislardan bazilarini kazanmis olabilirim.
    Istersen bu iki kupayi birlikte kasabiliriz.
    Bunlar haricinde silahlarla ilgili bir kupa icin gta onlineda rank 120 olmak gerekiyor, bu vakit aliyor ama cok zor degil, zamanla bu ranke ulasiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Eger bahsettigin custom aracla 5 yaris kazanma kupasi (The Midnight Club) ise onu ben de henuz yapmadim.
    Diger dedigin hava/deniz yarislari, dart/golf vs. kazanma kupasi (Numero Uno) ise onu da henuz kazanmadim fakat istedigi yarislardan bazilarini kazanmis olabilirim.
    Istersen bu iki kupayi birlikte kasabiliriz.
    Bunlar haricinde silahlarla ilgili bir kupa icin gta onlineda rank 120 olmak gerekiyor, bu vakit aliyor ama cok zor degil, zamanla bu ranke ulasiyorsun.

Evet dediğiniz 5 Custom yarış race kupası. Numero Uno kupası için sadece yarışlar kaldı benim ve survival dalgası. Silahlarla ilgili kupaya denk gelmedim ama şuanlık önemli değil o. Siz eklisiniz listemde tahminim benim eğer ekli değilsem de ekleyin nickim aynı psn id ile. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Tales of xilliayı 2. kez oynamak gerekmiyor değil mi platinlemek için. Jrpglerde kupa mantığını anlamadım. Hep standart kasmadan oynarsam %10 kupa oranıyla bitiriyorum hepsini.

teknik olarak 2. kez oynaman gerekmiyor ama oynamazsan imkansıza yakın gibi.emin ol 2. oynayışında tek seferde bitirmekten daha çok daha az zaman alıyor.oyun sonundaki bonusları almazsan işin çok ama çok zor ve uzun olur.platinlemek istersen yardımcı olmaya çalışırım.
    #66 The Evil Within
    TPS/survival horor seviyorsanız,özellikle RE4 ü sevmişseniz oynayın.grafikler vasat mekanik ve dinamikler çok iyi değil ama zevkli oyundu.Platin kısmı inanılmaz zor değil ama kolayda eldde edilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykrr -- 12 Ocak 2018; 20:17:42 >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    ykrr kullanıcısına yanıt
    Doom ile ilgili ilk oynayışınızda ilk walktrough da tüm collectibleları toplamaya, weapon mastery ye, suit upgradelere, rune upgradelere ve mission challengelara dikkat ederseniz 2. defa chapter select ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Karışık duruyor ama challengelar hatırladığım kadarıyla gayet kolay idi. Bir collectible videosu ile rahatça halledilir. İlk bölümü nightmare modunda bitirme trophysinde ise ya çok hareketli oynayın yada düzgün siper alarak teker teker mermilerden kaçarak vurmaya çalışın. Arasını yaparsanız genelde şişliyor düşmanlar :) Snapmap ve multiplayer trophyleri ise kolay tutorial ile harita yaptırıyor multiplayerda da bir kaç maç atıp level alarak trophyi açıyorsunuz. Pek vakit alacak bir oyun değil 15-20 saat arası rahat alınır trophy.

Kolay gelsin

------------------------------------------------------------

@ykrr Evil Withini ben de platinlemeyi düşünüyorum da. Nasıl oynamalıyım tavsiye alabilir miyim? Bir de tahmini ne kadar sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 12 Ocak 2018; 23:27:10 >

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.