Şimdi Ara

DH Özel: ATi Radeon HD 4800 serisinin detayları ve Sapphire HD 4800 ailesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
37.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaman kendini avutma değil AMT&ATI ye övgü yazma zamanıdır
  • Hadi ya kimse almadımı şu hımbılı
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Bizim ekran kartları ve işlemciler deli gibi o/c kardeş

test sitelerindekilere benzemez..

865pe nin Q6600 3.8de

benimki 3.6de

e.kartları desen gpu 800lerde ramler 2600lerde..

o.c edince o degerlerde... standartta kac alıyor ? verilen testler 4850 standart degerleridir...
  • ATİ Biz böyle bir milletiz hep fakirden ezilmişden yana oluruz gönlümüz el vermez.Arkadaşlar peki HD4870'lerin Türkiyede fiyatı ne kadar olur sizce ?
  • hadı artık DH den ınceleme beklıyoruz sabırsızlıkla ATI is the best!
  • "4870 in crysis te 980gtx i bile geçeceği meçhul" diyen zihniyete umarım çok iyi bir kapak olmuştur
  • >>>>

http://www.guru3d.com/article/amd-ati-radeon-hd-4850-review-force-3d--powercolor/1

edit: anladığım şu ki 4870 ve gt280 kafa kafaya gidicekler oyunlarda. Ama Crysis sanırım az da olsa gt280 bi adım önde olucak. Sonuçta güzel kartlar.. 8800GT sahipleri yeni gelicek kartları beklemeye devam :P

edit2: 4850 CF değerlerine bakın!!!!!!!! 9800gx2 yi bile geçmiş... inceleyin verdiğim linki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 19 Haziran 2008; 20:43:01 >
  • Elinize sağlık fakat sonnuçlar neden bit kadar?
  • 4870'in ram hızı daha yüksek değil miydi?
  • crysis i 4 çekirdekle test etmişler ve crysis 4 çekirdeğide sömüren bir oyun yani çift çekirdekli sistemlerde biraz daha düşebilir skor. Her halukarda tablo doğruysa çok iyi.. Zaten nvidianın sürekli fiyat kırmasıda bunun göstergesi.
  • Güzel performansı var fakat nvidianın yeni ekran kartları testde yok muhtelemelen en iyi yine nvidia olacaktır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: disorderpunk

>>>>

http://www.guru3d.com/article/amd-ati-radeon-hd-4850-review-force-3d--powercolor/1

edit: anladığım şu ki 4870 ve gt280 kafa kafaya gidicekler oyunlarda. Ama Crysis sanırım az da olsa gt280 bi adım önde olucak. Sonuçta güzel kartlar.. 8800GT sahipleri yeni gelicek kartları beklemeye devam :P

edit2: 4850 CF değerlerine bakın!!!!!!!! 9800gx2 yi bile geçmiş... inceleyin verdiğim linki...

200 dolarlık bir kartın performansı icin tek sey soylenebilir: vay be!

edit: bundan 3 tane alsak 600 dolar, gtx 280 800 dolar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert_rain -- 19 Haziran 2008; 21:01:24 >

• fiyatı uygun
    belki benim 2600 pro yu gözden çıkarabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı_yatmaz -- 19 Haziran 2008; 21:02:27 >
  • Ben yanlışmı okudum,Yoksa 4850 925 Mhz hızla 4870 750 Mhz hızlamı geliyor yaw.Anlamdaım kafam karıştı
  • Ya bi de DH test etse şunu. Bende 8800gt var (yatıyor şimdilik güç kaynağı patladı). Bu ekran kartına geçecek param yok zaten. Olsa da geçmek gerekli değil diye düşünüyorum. Fx 5600xt yi bu yıla kadar kullandım. Bunu da inşallah sonuna kadar kullanırım.
  • Hadi bakalım ati bastır eski 9700 pro dönemindeki gibi tahtı ele geçir
  • testler gerçektir çünkü atı bunları geçen senelerde yapmıştı!!! birde eski karlarla karşılaştırmış ve sonuçlar şahibeli yeni versiyon gt200 serileriyle başa cıkamaz bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Ya bi de DH test etse şunu. Bende 8800gt var (yatıyor şimdilik güç kaynağı patladı). Bu ekran kartına geçecek param yok zaten. Olsa da geçmek gerekli değil diye düşünüyorum. Fx 5600xt yi bu yıla kadar kullandım. Bunu da inşallah sonuna kadar kullanırım.

Radeon HD 4850 örneği elimizde var yakında videosunu yayınlarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zamzara

Hadi bakalım ati bastır eski 9700 pro dönemindeki gibi tahtı ele geçir

9800 pro tıpkı 1950 pro gibi efsane bir karttı bilen bilir.
  • ben şunu anlamıyorum şuan için bu ekran kartları o kadar önemli değil.halihazırda bir 8800gt oyunların %90 ı çok rahat yeterken,bu peorformansta bir ekran kartı ne işe yarayacak? yeni nesil oyunlar çıksın (dx11 vs) ondan sonra göreyim.tabii bunlar o zaman yine çöpe çünkü dx11 i desteklemeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.