Şimdi Ara

DH Özel: ATi Radeon HD 4800 serisinin detayları ve Sapphire HD 4800 ailesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
37.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: fx57

Radeon HD 4850 örneği elimizde var yakında videosunu yayınlarız.

video incelemesi için sabırsızlanıyorum
  • quote:

sabırsızlanıyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Ya bi de DH test etse şunu. Bende 8800gt var (yatıyor şimdilik güç kaynağı patladı). Bu ekran kartına geçecek param yok zaten. Olsa da geçmek gerekli değil diye düşünüyorum. Fx 5600xt yi bu yıla kadar kullandım. Bunu da inşallah sonuna kadar kullanırım.

Bekliyoruz

• ÖNCELİKLE BİR NVİDİA 8800 GTS 512 KURBANI OLARAK NVİDİA ALAN KARDEŞLERİME GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM.
    ATİ BİR GELDİ PİR GELDİ YANİ TESTLERİ İNCELEYİN; GÖRECEKSİNİZ Kİ 9800 GTX BİLE EZİK KALMIŞ ADAMLAR EN SONUNDAİŞİ KAVRAMIŞ ATİ YANİ. HELAL OLSUN GERÇEKTEN OYUN DÜNYASININ BU KARTLARA İHTİYACI VARDI GÜM DİYE 200 DOALRA GERİLEMİŞ OLDU 9800 GTX DE.
    İŞTE SEVGLİ KARDEŞLERİM REKABETDEN SON KULLANICI KARLI ÇIKIYOR.
    ÖRNEK ŞEKİL A DA OLDUĞU GİBİ 4850 TAM BİR F/P KARTI OLACAK BENİM ESKİ 8800 GTS Yİ DE 2. MAKİNEDE KALSIN İNTEL İŞLEMCİLİ ATİ CF Lİ SİSTEM SÜPER OLACAK TEŞEKÜRLER ATİ
    AYNI PERFORMANSI AMD DEN DE BEKLİYORUM AMA 2009 U BULUR GİBİ
    FX57 HOCAM SİZİN KENDİ İNCELEMENİZİ DE MESUT ÇEVİK KARDEŞİMİZİ GÖRMEK İSTİYORM VİDEO DA
    SAYGILAR

• DURMAK YOK YOLA DEVAM =ATİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

crysis i 4 çekirdekle test etmişler ve crysis 4 çekirdeğide sömüren bir oyun yani çift çekirdekli sistemlerde biraz daha düşebilir skor. Her halukarda tablo doğruysa çok iyi.. Zaten nvidianın sürekli fiyat kırmasıda bunun göstergesi.

sallamada sınır yok demek
    cevat yerli oyun yapımcısı 4çekirdekli cpuya gerek yok oyuna 2çekirdekli cpu yeter dedi

• Testler doğruysa ATI patlatmış bombayı ; işte 9700pro, 9800pro, X850XT PE, X1950XTX ruhu bu kartta meydana çıkıyor yine Şu anki kartım X1950XTX, eğer bundan başka bi karta zıplıycaksam bu yine bir ATI olur, 4870X2 olur
  • atiye bravo demekten başka aklıma birşey gelmiyor testin bazısında crysisdeydi glba 2 ye katlamış gördüm 8800 gt yi hayret bişey ya ati noluyor sana nvidia sponsor oldugu halde baya zorlamış demekki bu işler sponsorlukla olacak bi iş digil ati baya yol kat etmiş benim görüşüm budur
    videoda artık gelsin yawww
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Ya bi de DH test etse şunu. Bende 8800gt var (yatıyor şimdilik güç kaynağı patladı). Bu ekran kartına geçecek param yok zaten. Olsa da geçmek gerekli değil diye düşünüyorum. Fx 5600xt yi bu yıla kadar kullandım. Bunu da inşallah sonuna kadar kullanırım.

ama sizin testler biraz uçuk oluyo ya ramler ddr3
    işlemci extreme falan bizim gibi kullanıcı testi gibi yapsanız bide

mesela en fazla

Q6600@3.0 olsa stok soutucu desk!
    2gb ram olsa ddr2 800mhz desek
    250gb bilmemne hdd olsa
    500 watt psu desek
    ekran kartı malum 4850 desek

NE GÜZEL OLUR

• quote:

Orjinalden alıntı: Logan.PL

quote:

Orjinalden alıntı: Witch-king-05

Yinede elinde 8800gt eşdeğeri kartlar bulunanlar için kartı değiştirmenin gereksiz olduğunu düşünsemde 4850 alasım geldi

Şaşırıyorum valla bunu nasıl söylüyorsunuz?

Eğer yukardaki tablo gerçek ise ve siz buna inanıyorsanız 8800GT'yi ikiye katlamış Crysis'te, 8x AA açık iken.
    Ve fiyat olarak 199 dolar + KDV bu kart. Tablo doğru ise 8800 GT'si olan herkes satıp bu karttan alsın demek gerekir.

Ha doğrumudur dersen bana biraz abartı geldi o tablo. 2 kat değer müthiş yani.

paran bol herhalde kasama bi kere 8800 gt girdi oda bozuk :D benim ömrü hayatımda göremeyeceğim bi kart

• iyi de bu kartlar gtx200 serisinin rakibi olan kartlar değilmi arkadaşlar nie eski jenerasyon kartlarla kıyaslanıyo ki
  • sunun mobil versiyonunu cikarsalar mobil piyasayi da sarsarlar aslinda
  • nvidia Karlofça Anlaşmasını imzalayacak galiba. Testler böyle ise durum süper demektir.
  • Güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CWaRRioR

DH Özel: ATi Radeon HD 4800 serisinin detayları ve Sapphire HD 4800 ailesi

Crysis'ta 8xAA ile çok az bir performans kaybı yaşamış ATI'ler. Görünüşe göre AA ile gelen performans düşüşü artık yok

• Umarım sapphire powercolour gibi güzel bir fiyat la girer 4870 i bizde gönül rahatlığıyla alırız....
  • 4 ayrı siteden crysis sonuçları:

• En son msj. aylar önce atılmasına rağmen yukarıda arkadaş 4870 den bahsediyor ben şimdi bile alınmasına karşıyım, 4850-4870 arasında fiyat farkı şuanki günümüz para piyasalarına göre 100$ hemde doların 1,61200103 TL. iken.Neyse klasik sözdür ati ve nvidia güzel paralar götürüyor..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.