Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Eğer 5 set 5 tekrar halinde 240 kg deadlift, 200 kg squat, 160 kg bench, 120 kg OHP yapamadan göçüp gidersem kendime çok kızarım.

Üşendiğim zamanlar olmuyor mu? Kesinlikle. Kötü performans sergilediğim zamanlar olmuyor mu? Yeterince. Ama hiçbiri spora gitmeyi reddettiğim zaman içime oturan pişmanlık ve öz saygısızlık kadar koymuyor.

Bu sporla arama hiçbir şey giremez.

Digerleri tamam da 120 kg ohp cok yuksek bir hedef olmus gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde bir ara böyle hedeflerim vardı 15 senedede olsa ulasicam diyordum 100 kilo civari olmadan bu liftlere ulaşmak imkansiz. Tabi yağ tulumu olarak değil kas kütlesi de yüksek olarak 100 kg. İlaçsız o kiloda yüksek kas kütlesi elde edilemez. Yani üzülerek söylüyorum steroide bulaşmadan bu liftlere ulasilamaz natürel olarak nasıl ulaşılabilir? Yağ oranını kiloyu bosverip sınırsız yiyip spora devam edilerek yıllar sonra gelinir sanki, ama kimsenin obez olmak istiycegini sanmıyorum yüksek ağırlık kaldirmak için. natürelpowerlifting isimli bir kanal var oradaki dayi bu seviyelerdeki liftlere sahip ama kilosu kaçtır işte onu bilmiyorum

• sizce 2.5-3 sene spor geçmişiyle hala l beden giymek zıtlık mı?

Boy 1.90, kilo şuan 85 ama 90-92 düşünüyorum hayırlısıyla.

7 adet gömlek aldım, slim fit l, toplam 520 tl falan.. Çöpe gideceğini sanmıyorum, 1.90 birinin l'dan xl'a büyümesi zor diye düşünüyorum
  • Kilonuz 90 i gecmezse en fazla üzerinize fazlaca yapışır l beden. Ama kilo daha fazla çıkarsa xl bedene çıkabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Spor gecmisiniz ne kadar, kilonuz , 5 tekrar olarak güncel liftleriniz kaç?

2 sene

90 civarı

65 100 130 140
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Ohp imkansız gibi ama öbürleri mümkün. 5 tekrar 120 kg ohp elit üstünde bir rakam bence

•  ### DH Body Builders ###

Ulan tam komedi şunlarin atismalari

• Savaş cebeci ye fena sövmüş youtubede. Cidden güldürüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Ohp imkansız gibi ama öbürleri mümkün. 5 tekrar 120 kg ohp elit üstünde bir rakam bence

100 kg'ye ulaşan oldukça fazla doğal adam var. Kaldı ki ben bu hareketleri sadece haftada 1 kere yapıyorum, defalarca ara verdim, OHP ve BP'ye 7-8 ay önce başladım vs. vs. Bence olmayacak şey değil.

Bu arada Eric Bugenhagen'e bakmanı tavsiye ederim. Kendisi oldukça ağır kaldıran birisi, 105 kg ama karın kasları gözüküyor parçalı olmasa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 3 Aralık 2017; 4:20:39 >
  • Ohp konusunda forumdan tanıdığım bir adam var muazzam güçlü. Ama mütevazı olduğu için kendi çapında spor yapıyor

95 kiloda 135 strict ohp yi yapmıştı. 115 kg ile 5×5 strict ohp si vardı bu adamın

https://youtu.be/nm-4uQQ2cgU

Bu da eski konusu

https://www.bod****tr.com/threads/110-kg-overhead-press.106282/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 3 Aralık 2017; 13:47:34 >
  • https://youtu.be/3qkOGvJDSdc

110 kg 5 tekrar bench arkadaşlar. Kişisel pr suan. Kilom 85

100 kg ile 8-9 tekrar çıkarabilirim diye düşünüyorum. Geçen hafta 100 kg ile 5×5 setinde ilk 4 set 5 tekrar sorunsuz çıkınca son set amrap yaptım 7 tekrar rahat çıktı. Ilk setlerde yapsaydim 8-9 çıkardı heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 3 Aralık 2017; 13:48:50 >
  • Henüz kimse Dallas'ın otopsi raporunu konuşmamış
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    O boya göre degisir. 1.90 boydan aşağı adam %10 yağ oranında 100 kg yi geçemez. 1.85 birisi %15 yağ oranıyla ancak 100 kg olabilir. Ortalama rakamlar ama sınır budur hemen hemen. %15 yağ oranını aşarak 1.60 boyunda biriside 100 kg olabilir tabi. Ama pek tercih edileceğini sanmıyorum. :)

• Executor06 kullanıcısına yanıt
    Özgür Fitness video çekmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Özgür Fitness video çekmişti

Şimdi baktım videoya fakat eksik bilgi vermiş. Geçmiş rahatsızlığı olmadığını vs söylüyor ama raporda kalıtsal olarak hipertansiyon ve koroner arter hastalığı (kalp damarı sertleşmesi, tıkanması) sorunu olduğu yazıyor. Ölüme götüren temel sebep de bu zaten, steroidler bu hastalığın ortaya çıkışını ve ölümüne yol açmasını epey hızlandırmış.
    Kanında kokain bulunmamış; Testosteron, Trenbolone, Kafein ve Esrar bulunuyor. İlginç olan şu ki kanında bulunan testosterone miktarı 10gr. Şimdiye kadar hiç duymamıştım bu derece bir miktarı. Ronnie Coleman gibi şampiyonların kürlerinde bile haftalık max. 5-6gr dan söz ediliyordu. Yani inanılmaz bir miktar ve yüksek testosteron da bilindiği üzere hipertansiyona sebep oluyor, ayrıca kalp damarlarında tıkanıklık yapabiliyor. Söylentiye göre daha 19 yaşlarındayken kullandığı yüksek dozlardan söz etmiş bir kaç yakınına. Yıllarca böyle devam etmişse kaçınılmaz sona gelmiş denebilir.
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    özgür fitnessın videosunda olaya hakim olmadığı o kadar açık ki

bizde enn çok prim yapan konu streoidler olduğu için üye çekmeye çalışıyor herhalde

İyi bi adam ama serdar aktolga, coşku mutlu gibi kişilerle videolar çekmeye devam etmeli böyle hakim olmadığı konularda sıkıyor.

bastım eksiyi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: afka9

Ohp konusunda forumdan tanıdığım bir adam var muazzam güçlü. Ama mütevazı olduğu için kendi çapında spor yapıyor

95 kiloda 135 strict ohp yi yapmıştı. 115 kg ile 5×5 strict ohp si vardı bu adamın

https://youtu.be/nm-4uQQ2cgU

Bu da eski konusu

https://www.bod****tr.com/threads/110-kg-overhead-press.106282/

gerçekten olaganüstü bir güce sahipmiş bu arkadaş. şaşkınlıkla izledim.
  • Aynen body..forum da nicki shaqdiesel bakmanı öneririm adama. Yurtdışında profesyonel birsürü adam var bu adamın yanına yaklasamayan. 135 ile 5 tekrar hedefi vardı da sporu bıraktı ulasamadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 3 Aralık 2017; 15:43:30 >
  • neden bıraktı
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    Sporu bırakmadı gerçi 75-80 kiloda doğal devam etmeye başladı. Doktoru kalbin büyüyor demiş onla ilgili bisey

• 
Sayfa: önceki 21992200220122022203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.