Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21972198219922002201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ehüehüe! şu hormonlu corç w. bush'a bir bakın. her türlü küfrü hak ediyor cORÇÇÇ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 7 Kasım 2017; 19:22:30 >
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
     ### DH Body Builders ###

şu film de keyiflidir.
  • merhaba konusu geçmiştir fakat sormak istiyorum. progamımı değiştireceğim 3 yıllık altyapım var savaş cebecinin bulkin programını nasıl buluyorsunuz? dezavantajları neler?
  • SerhatC. kullanıcısına yanıt
    şuan herşeyin tek dezavantajı aylık market masrafı.benim 5 yıllık çalışmam yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

merhaba konusu geçmiştir fakat sormak istiyorum. progamımı değiştireceğim 3 yıllık altyapım var savaş cebecinin bulkin programını nasıl buluyorsunuz? dezavantajları neler?

bulking 1'i yapmıştım ben bir süre. Fena değil aslında fakat öncesindeki düzenim ve sonrasındaki düzenim komple fullbody üzerine kurulu olduğu için bitirmeden klasik şablonuma geçtim.

Birazda süre olarak bana uymadı. haftada 2/3 gün spora gidebilen birisi olarak splittlerde verim alamıyorum. sistematiği düzenli yapılırsa iyi giden bir program fakat diğer klasik splittlerden pekde bir farkı yok.
  • Arkadaşlar şınav çekerken neden dirsekten ses gelir ? Sıkını çıkarır mı ileride ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Spor salonu yerine evde çalışmayı düşünüyorum, şöyle bir sehpa ve ağırlık seti almayı düşünüyorum.https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/delta-attractive-power-agirlik-sehpasi-7001-281110136?ggap_s=Criteo&ggap_m=Criteo&ggap_n=Criteo&ggap_c=urun&ggmktg=Remarketing*criteo*123515*1521685868*urun***&mpch=ads&ggmktg1=Remarketing*criteo******&scxid=14489-146659-2357-0

Sorum şu ; bu sehpa kaç kiloya kadar sıkıntı çıkarmaz, ben 75 kiloyum muhtelemen 1-2 aya kadar eski ağırlıklara (ara verdim) ulaşırım. Dumbell press 30 ar kiloya toplamda 60 birde kilo ttoplamda 135 kilo ağırlıkta sorun çıkarır mı? diğer sehpalara göre biraz daha sağlam göründü gözüme..

Göğüs için dumbell press yapacağım, bench press olmayacak haliyle sizce çok dezavantaj yaratır mı?

Var mı böyle sehpa ile çalışan bacaklar için ev yeterli olur bence.

Kol içinde yeterli olur diye düşünüyorum, omuz zaten bence dumbell ve bar yeterli.

Kararsız kaldım, çünkü ağırlıklarla beraber 400-500 Tl masrf olacak gibi.
  • Arkadaşlar antrenmanlarımda sağ kolumu dirsekten açtığım özellikle press hareketlerinde hafif bir acı hissediyorum bir haftadır. Hiç bir şekilde engel olmuyor ancak zorladıkça ve gün geçtikçe artıyor sanki.

Hareketlerde hiperekstansiyon durumuna getirmemeye özen gösteriyorum. Ayriyeten Glukozamin+Kondroitin almaya da başladım acıyı duymaya başlamamdan itibaren.

Başına gelen var mı böyle bir şey? Eğer varsa önerisi olan var mı?
  • Play Hard kullanıcısına yanıt
    Mobilite çalış.

• Buralar ölmüş.
  • Kiraz sapı çayı falan denedim ama vücudumdaki suyu bir türlü atamadım vücudum çok fazla su tutuyor ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Kiraz sapı çayı falan denedim ama vücudumdaki suyu bir türlü atamadım vücudum çok fazla su tutuyor ne yapmalıyım?

Kaç kilosunuz?
    yağ oranınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Play Hard

Arkadaşlar antrenmanlarımda sağ kolumu dirsekten açtığım özellikle press hareketlerinde hafif bir acı hissediyorum bir haftadır. Hiç bir şekilde engel olmuyor ancak zorladıkça ve gün geçtikçe artıyor sanki.

Hareketlerde hiperekstansiyon durumuna getirmemeye özen gösteriyorum. Ayriyeten Glukozamin+Kondroitin almaya da başladım acıyı duymaya başlamamdan itibaren.

Başına gelen var mı böyle bir şey? Eğer varsa önerisi olan var mı?

Burada verilecek onerilerin hic biri saglikli olmaz. Belki tendinit vardir belki baska bir sey eger acin varsa artiyorsa gidip goster.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 27 Ağustos 2018; 22:47:36 >
  • mesela göğüs sırt antrenmanımız var, 4+4 hareket belirledik, bunları karışık yapmanın faydası ve zararı ne olabilir?

Yani bench press- rowing machine- dumbell fly- pulldown gibi
  • protein tozlarına zam gelmiş ekonomi çok eyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

quote:

Kiraz sapı çayı falan denedim ama vücudumdaki suyu bir türlü atamadım vücudum çok fazla su tutuyor ne yapmalıyım?

Kaç kilosunuz?
    yağ oranınız nedir?

165 cm 68 kg. Yağ oranım %15 civarı. Sırt kaslarım falan gayet belli ama göğüste ve belde su tutulması varmış salon hocam söyledi. Domateste sodyum çok onu bile yeme diyor öyle hayat mı olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

quote:

Kaç kilosunuz?
    yağ oranınız nedir?

165 cm 68 kg. Yağ oranım %15 civarı. Sırt kaslarım falan gayet belli ama göğüste ve belde su tutulması varmış salon hocam söyledi. Domateste sodyum çok onu bile yeme diyor öyle hayat mı olur

Bence sen yanlış bir değerlendirme ve bakış açısına sahipsin.
    Sorup bilgi aldığın adamda yanlış bir değerlendirme ve bakış açısına sahip.

Sadece 1-2 mesaja bakarak, derideki yağ katmanını su sandığınızı ve domatese düşmanlık beslediğinizi düşünüyorum. Hatta domatesteki 5mg sodyumu hesap eden biri bence çok boş bir adamdır. (Ya da sizi laboratuvarda incelemek istiyor haliyle üzerinizde deneyler yapacak ve reagent kalitede sporcu yetiştireceğini düşünüyor olmalı :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

mesela göğüs sırt antrenmanımız var, 4+4 hareket belirledik, bunları karışık yapmanın faydası ve zararı ne olabilir?

Yani bench press- rowing machine- dumbell fly- pulldown gibi

Bu konuyu ben de merak ediyorum. Guc kaybi olmamasi acisindan karisik yapiyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21972198219922002201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.