Şimdi Ara

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
11
Favori
29.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket...

(En Son Oy Tarihi: 5.3.2024)
Giriş
  • Ulkede fikir düşüncesine saygi yok. Evet diyenlere inanilmaz bi saygısızlık var, hakaret var. Buda hayircilarin yapısını gösteriyor. Bunlarin inadina evet diyeceksin o kadar sinirleriyo insan. Banada hakaret ederler simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekin-71 -- 29 Ocak 2017; 11:17:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH gene evet hayır oynmaya başlamış buraya bakarsak sonuç zaten belli o zaman hayır diyenlere söylüyorum zorlamayın sonuç ortada siz kazanacaksınız (!)

• Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    Ohal olduğu için KHK yetkisi var normalde cumhurbaşkanının böyle bir yetkisi yok bunu anlatmaya calisiyorum anlamıyor musunuz gerçekten şaka gibisiniz.Vicdanınız rahatsa buyrun verin oyunuzu.Çok bilmis kadın diye sürekli aşağıladiginiz insan sözü geçen iyi hukukçu bu arada haberiniz olsun ayrıcana hala cevap veremediniz yardımcıların hic bir cezai sorumluluğu yok bu ne olcak böyle ülke dışındaydım ülkeyi yönetenler istediğini yapabilecek ve ceza almayacak hatta ben size başkan yardımcılarını soyliyim biri bahçeli diğeri de damadı görürsünüz bu arada amerikada 4 yilda 1 seçimler ve başkan senato ve yargıya karşı sorumlu bizde ise böyle bir durum yok kendisi çalıp kendisi oynayacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhh1903 -- 29 Ocak 2017; 11:45:27 >
  • Survivor'da forum kişilikli, karakterli Hasan derken; halk barzo Turabi'yi seçti.

Referandum için de, forumda hayır çıkacak, halk ise evet diyecek.

Maalesef elimizdeki mal bu 😔

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    2+2 4 değil mi kardeşim diyorsun o da diyor ki reisimiz 3 ettiğini söyledi o ne derse doğrudur ee nasıl 3 açıklar mısın diyorsun reis dedi Allah var yukarıda bak diyor sen şimdi bu cevaplarını veren adama karsi nasıl sinirine hakim olacaksın güzel mantıklı şekilde sorulan sorulara evet diyen insanlar cevap vermeden kaçıyor zaten ..

• quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Ulkede fikir düşüncesine saygi yok. Evet diyenlere inanilmaz bi saygısızlık var, hakaret var. Buda hayircilarin yapısını gösteriyor. Bunlarin inadina evet diyeceksin o kadar sinirleriyo insan. Banada hakaret ederler simdi

arkadaşım güzel arkadaşım ,
    adamlar demokrasiyi satalım mı sorusuna evet diyor.
    nasıl tepki göstermeyeceksin?

biri çıkıp ingilizlere verelim ülkemizi sömürge olalım dese , bir grup da buna evet dese sen ne hissedersin?
    aynı şey ama anlamıyorlar sadece.

VATAN TEHLİKEDE , MİLLİ EGEMENLİK TEHLİKEDE
    anlayamıyor musunuz hala?

tebrik ederim hocam bu kadar güzel anlatılamazdı

• Farketmez. Zaten evet çıkacak boşuna kendinizi yormayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet diyecekler korkusuzca reklam yapa yapa ifade özgürlüğünü kullanırken, hayır diyeceklerin büyük çoğunluğu iş, aş, gelecek korkusundan ve fetöcü, hain, ateist/dinsiz yaftalarından çekindikleri için ifade özgürlüklerini kullanamıyorlar...

• uçunuz propoganda kusları burdan size evet cıkmaz

• #HAYIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 29 Ocak 2017; 12:6:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anketci ya da istatistikci degilim ama bugune kadar yapilan tum secimlerin sonucunu dogru tahmin ettim :) meshur bir sozluk sitesi var.orada kimi elestiyorlarsa o kazaniyor kimi tutuyorlarsa o kaybediyor.bu referandumda cogu hayir tarafini tutuyor demek ki evet cikacak sandiktan.bugune kadar hic yaniltmadilar yine yaniltacaklarini sanmiyorum.kararim referandumdan evet cikacak.

• HAYIR
  • Hiç bu kadar oy verileceğini tahmin etmemiştim, 1000i geçmişiz.

• https://forum.donanimhaber.com/cumhurbaskani-tek-basina-ozerk-bolge-ilan-edebilir-mhp-li-umit-ozdag-acikladi--123610513#123621505

Lütfen bu maddeyi unutmayin, Ümit Özdagin yorumunu okuyun. Bu particilik degil. Ülke meselesi.

Benim düne kadar haberim bile yoktu, görünce şok oldum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 29 Ocak 2017; 12:16:56 >
  • Yok grup kurmak yok,yok birbirine sataşmak yok.Ya kardeş sen daha karşındakine hala saygı duyamıyosun,onun görüşüne anlam veremiyorsun.Ya sen hayır verıyorsun git ver,git ver sana hayır verdirmeyen mi var özgür değilsiniz ya hani kolunuza pranga vuranlar mı olcak seçim zamanı sandığa gidemeyecek misiniz?Senin kendi düşüncene göre egemenlik gidiyor,bana göre 2002 den beri gitmiyor.Git ver hayırını çıkan sonucu ve sonrasını hepimiz görelim.Bırakın şu sadece muhalefet olma zihninizi,bikere de bu ülke gerçekten nasıl iyi duruma gelir nasıl daha iyi kalkınır onu düşünün,kafanızda sadece bir ak parti düşmanlığı kindarlığı,belki şu kindarlığı düşmanlığı bırakıp gerçekten ülkeyi yönetmek ülkeye bir fayda sağlamak amacıyla yola çıksa muhalefet belki iktidara gelcek, bu millet kim çalışır fayda gösterir se ona sırtını dönmez sağ sol diye bakmaz,kim düzgün çalışıyorsa onu başa getirir ama siz ve sizin gibiler bu kin ve düşmanlık içinde şavaştığınız sürece böyle düşüncelerinizde boğulup duracaksınız,Önce karşındakine saygı duy.Kendi fikrin sana göre doğru

• Bu ankete göre %73 hayır çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 29 Ocak 2017; 12:21:31 >
  • İnternette yapılan herhangi bir anket gerçeği yansitmayacaktir üzerine bi 40 koyun :)

• Güçlü Türkiye için evet derseniz bende derim ki şimdi güçsüz müyüz? Bu itiraf mıdır? Hani Türkiye çok güçlenmişti hani batı bizi kıskanıyor önümüzü kapamaya çalışıyordu.
    Sizin yerinizde olsam "Daha güçlü Türkiye için evet" diye slogan yapardım. Ama onu bile becerememişsiniz.

Oyum tabi ki Hayır olacaktır.
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    İstatistik bilimi biraz okusan zaten bu tür bir sonuç çıkmayacağını bilirdin

Bu anket donanımhaber üyeleri açısından sadece anlam taşıyabilir

Yüzde 95lik güven aralığında yaklaşık yüzde 3 civarı bir hata payı çıksa

Donanımhaber popülasyonunun yüzde 70 ila yüzde 76 arasında hayırı tercih ettiği çıkar

Ama bu Türkiye seçimleri açısından hiçbir anlam ifade etmez istatistikçiler için. Herşeyden önce randomness ilkesine aykırıdır

Ama donanımhaber gibi bir sitede neden bu kadar ezici bir fark oldu

Nasıl oldu

Bunları hepimiz düşünmeliyiz.

Bu kişiler ne vatan haini ne de dış mihrak hatta bilakis benim gördüğüm kadarıyla hepsi daha güçlü ve sağlıklı bir vatan özlemindeki kişiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 29 Ocak 2017; 12:35:6 >
  • Darbecilerin getirdiği anayasa neden değişmesin bunu söyle?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.