Şimdi Ara

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
451
Cevap
11
Favori
29.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket...

(En Son Oy Tarihi: 5.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: weger22

Mevcut hükümet karşıtlarinin en büyük sorunu seçimlerin internet ortaminda kazanildigini zannetmesi.

Mhp li umit ozdag acikladi 123 ve 126 . Maddeler cbaskanina dogrudan ozerklik ilan etme yetkisi veriyor bu isin bir de erdogan sonrasi donemi var onu da dusunun. Daha yeni feto badiresi atlattik ulketi bolmek isteyen bi cumhurbaakani bi sekilde basa gelirse bi kararnameye bakar. Kimse agzini acamaz. Maddenin detaylari asagida okumak isteyene..
    https://forum.donanimhaber.com/cumhurbaskani-tek-basina-ozerk-bolge-ilan-edebilir-mhp-li-umit-ozdag-acikladi--123610513-2#123631084
  • Teşekkürler. Zahmet oldu. Hep soru-cevap alışverişleri bu doğrultuda olsa keşke. Herkes birbirine dokundurma derdinde maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokengineer

Teşekkürler. Zahmet oldu. Hep soru-cevap alışverişleri bu doğrultuda olsa keşke. Herkes birbirine dokundurma derdinde maalesef.

Rica ederim. Konu siyaset olunca ortam geriliyor maalesef.

• HAYIRlisiyla HAYİRli pazarlar DH halkı

• Ben iki-üç madde dışında kesinlikle evet taraftarıyım ancak; bu anayasa birilerinin bir taraflarını garantiye almaya çalıştığını gösterecek kadar aceleye getirildiği için, değişikliğin zararı yararından fazla olduğu için, yanlış zaman seçildiği için, teklifi getiren parti temsilcilerinin her etkinlikte adını kullanıp "sağ olsun CB'miz, sayın CB'miz" cümleleri sarfettiği için ve 15 Temmuz gibi bir günü her gün ağızlarında kullanarak (sanki sadece onlara saldirilimis gibi) şehit olan vatan evlatlarına saygısızlık ettikleri için, sadece seçim zamanları mektup gönderdikleri için falan derken "EVET" demeye elimi götürecek sebep kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 29 Ocak 2017; 15:4:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weger22

Mevcut hükümet karşıtlarinin en büyük sorunu seçimlerin internet ortaminda kazanildigini zannetmesi.

Sizin gibi habire kandırılmak kadar büyük bir sorun değil sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Bu forumdan evet çıkmaz!!

Cumhurbaskanlığı seçimlerinde de %70 eklemelettinoglu çıkmıştı

İnsanın ismi şerefidir gururudur

Bunu bozup oynamak ayıp ve günah değil mi

Sizin cenah hep fetöcü diye suçluyor bu kişiyi

Bu adam fetöcüyse tutuklasınlar

Tutuklamayanlar hakkında suç duyurusunda bulundunuz mu

Neyse her halukarda çok ayıp yaptığınız altı üstü referandum - gıybete düşmeden de yürütülebilir işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 29 Ocak 2017; 15:20:12 >
  • Oy feda edilmez kardeşim. Gerekirse can feda edilir. Can feda etmekte öyle kot pantolon üstüne kefen giymeye benzemez.

• En çok da şu göklerden gelen bir karar vardır lafını kullananları anlamıyorum. Biri de çıkıp demiyor ki İslam ne zamandan beri Yunan Mitolojisi oldu da tanrı olgusu bulutların üzerinde oturan bir amca, peh.

• Arkadaslar ortami germek ayrimcilik yapmak vs yerine ben diyorumki herkes kardeşçe birbirine soru sorsun.

Neden evet yada neden hayir denmeli demokratik sekilde tartisalim,bu ciddi bir mesele ilber hocanin dedigi gibi aman canimcilar olmayalim sığ dusunmeyelim..

Akp'ye yakın olsamda oyum hayır olacak,,isteyen bana yada herkese istedigi soruyu sorabilir.

• Nükerbüker kullanıcısına yanıt
    Hiçte açık değil
  • Bu genel seçim yada cb seçimi değil.Parlementer sistemin devamımı yoksa modern padişahlık sistemine geçişin oylaması.Seçiminizi ona göre yapın.
  • Yuzde yetmis hayir cikacak diye bekliyorum

• Katılım çok az. Hedef 10000

• İşsiz insanına borç çıkartan Yeni Türkiye için sende var mısın?

• lokooo kullanıcısına yanıt
    Hocam soruyoruz soruyoruz diyorlar ki öyle değil ya diyorum bak kanunda böyle yazıyor sen nereden bileceksin diyorlar ..

Bu video çok net bir biçimde açıklıyor zaten referandumda oylanacak yasanın açıklarını..

Ayrıcana ümit özdağ açıkladı eyalet sistemi gelecek bir sonraki aşamada bunu soruyoruz buna da cevap yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiruhh1903 -- 29 Ocak 2017; 17:0:0 >
  • Evet tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: Nükerbüker

1000 oyum olsa 1000 oyumuda evet olarak verirdim ümmet lideri dünya fatihi başbuğ büyük savaşçı mareşal komutan büyük adam gönüllerin fatihi uzun uzun adam rte <3<3<3<3

ulan nuktübüktü sen de mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

quote:

1000 oyum olsa 1000 oyumuda evet olarak verirdim ümmet lideri dünya fatihi başbuğ büyük savaşçı mareşal komutan büyük adam gönüllerin fatihi uzun uzun adam rte <3<3<3<3

Hocam ayni ironiyi ben de yedim, imzasina bakin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

quote:

kpssye girdim hocam

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.