Şimdi Ara

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket... (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
11
Favori
29.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git

DH Ahalisi Evet mi diyor, Hayır mı ? En büyük anket...

(En Son Oy Tarihi: 5.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

En azından başkanlık sistemi gündeme gelmezdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğana sözüm yok. Milletin derdi Recep Tayyip Erdoğandan sonra gelecek olan kişi

Bu sorun Erdoğan sorunu değil ki.bu bir sistem sorunu.sonuçta 2010 Referandumundan sonra sistem kilitlendi.şimdilik aynı partiden oldukları için sorun yok gibi duruyor.ama bu hep böyle gitmez.şahsi görüşüm sadece bu çift başlılığı gidermek için bile Referandum'un kabul edilmesi gerek.düşünsene bir başbakanın ayrı Cumhurbaşkanının ayrı telden çalacağı bir yönetim şekli olur mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • operadakises O kullanıcısına yanıt
    Bu zamana kadar oldu Ingilterede var Amerikada var H simdi Amerikada yok diyeceksin Senato diyicem sana susacaksin Nasil Yargiçlar Başkan kararini veto etti Türkiyede yargiçlar ayağa kalkiyor haahahah

• Forum ahalısı bellı ama tartısamayan kendını ıfade edemeyen bıcok ınsanda var onları kandırmak kolay bırılerıne. Besıktaslılara fener ve gs lıler hayır dıyo sız evet dıyın galatasarlılara bjk ve fener hayır dıyo sız evet dıyın desenız %60 oy garantı zaten boyle bır ulkede yasadıgım ıcın utanc duyuyorum
  • Bir Otist bile hayır diyor yahu...

Otistin söylediklerine bile, dediğin doğru değil, diyemiyor...

ki otistler in zeka seviyesi biraz düşük diye bilinir..

Hayır a şimdiden bu kadar baskı şiddet olursa, yarın, öbürgün hakkını aramaya çalışan vatandaşı bunlar kapılarından içeri sokmayacağı gibi bir güzel de niye geldin deyip ölesiye döverler.

Hayır yazan bir tek poster, afiş, meeting görmedim.. görülenler de hemen belediye tararfından toplatılıyor..

Evet dememizi istedikleri kanunlar içinde zerre kadar vatandaşı düşünen, gözeten, hakkını arayan tek bir kanun yok. Bütün kanunları tek kişiye bağlamışlar. Sadece tek kişinin dediği olacak.

Buna evet mi dersiniz, hayır mı ?

Tut ki apartmana başkan seçecez..

Başkan, bana tapunu ver, senin hakkını koruyayım diyor..
    verirmisin evinin tapusunu ?

Bu ülkede yaşayanlar kim ya ?

Kölelik referandumu mu ne bu ya...?

bi kendimize gelelim beyler..

Başka gideceğimz ülke yok.. !

herkes sandıkta oyunu verdikten sonra, sayımda bulunsun...

odayı sayım sonucuna kadar ve sonrasına kadar terk etmeyin.. sayılar tutuyormu..?

kontrol edin..

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Guclu bir Turkiye icin EVET

Evet deyince Türkiye nasıl güçlü olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır'lisi

• Hayırda hayır vardır

• Ya oy verdik ama fişlenmiyoruz değil mi. Yarın dh de örgüt kurmaktan almasınlar bizi içeri

• Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökko

Ya oy verdik ama fişlenmiyoruz değil mi. Yarın dh de örgüt kurmaktan almasınlar bizi içeri

Cem Kaptanoğlu KHK ihraç edilen bir Psikiyatri Profesörü yazısını okumak hepimiz için önemli.

https://www.evrensel.net/haber/307837/prof-dr-cem-kaptanoglu-once-korkuyu-yenmeliyiz

quote:

Referandum tartışmalarına da değinen Kaptanoğlu ‘hayır’ diyenlere dönük saldırılara da değindi. “İktidar düşmanlık zemininde, toplumsal çatışmalara, gerginliklere bakıyor. ‘Hayır’ın ne kadar kötü olduğuyla ilgili bir şekilde propaganda yapılıyor.” diyen Kaptanoğlu, “hayır’ı bir şekilde “terörle” eşleştirmek istiyor. Bu bir illüzyon. Onların bu propagandasının şu şekilde bir tehlikesi var; siz bütün propagandanızı bunun üzerine kurarsanız bir terör olayıyla 7 Haziran-1 Kasım arasında olduğu gibi somut, sıcak bazı olaylarla insanların korkutulması gündeme gelebilir. Çünkü insanları sadece söz etkilemez. Bu çok önemli bir kaygı. İnsanların korkularını yenmelerini sağlamak gerekiyor. Bunun için bizim de güçlü olmamız lazım, güven vermemiz lazım.”

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.