Şimdi Ara

Dexim 10.000 mah Powerbank - 40 tl - Amazon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
4.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift çıkışlı, el feneri özelliği ve dijital göstergeside var. Fiyat gayet uygun. Ben aldım ihtiyaç vardı 10 tl lik bi ürün daha eklerseniz kargo bedava.

Dexim M10 10000 mAh 2 USB Portlu Powerbank - Siyah (DCA0021)
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07YLY71VC/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_rEATEbGMMHPAM

• Bu markadan kulaklık almıştım bir haftada çöp oldu oyuzden almayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat ucuz ama iğrenç bir görüntüsü var. ben 63 tl ye farklı modelini aldım kırmızı renk. plastiği dandik ama HB de full çok iyi yorumları vardı. bir sorun yaşamadım. led ışıkları şarj olurken çok kuvvetli gece uyutmaz ters çeviriyorum ben hep
  • Ben aldim genel olarak memlunum ama passtroght ozelligi ya yok yada duzgun calismiuor yani sarj olurken sarj etme kapasitesi cok cok dusuk

• Şu yoruma bakılırsa 10 ar tane alası gelıyor insanın ama sanki blöf :)

Ürünü daha önce kullanmadığım halde iki tane sipariş verdim. İkisi'de Kolay Gelsin aracılığı ile tam zamanında teslimat yapıldı. Bunun için ayrıca Kolay Gelsin'e de teşekkür ederim. Ürün çok şık ve havalı bir görünüme sahip. Dijital olması ayrıca güzel. 10.000 mah olması'nın yanısıra ışıklı fener'e de sahip. Tablet, Mp4, hatta oyun konsolları için ideal. Amazon'a da ayrıca teşekkürler.
  • Alacak kişilere önerim;https://www.trendyol.com/trust/primo-powerbank-10000-portable-charger-siyah-p-2739222

Toplamda 5 tane aldım. 1 yılı aşkındır kullanıyorum ithalatçısı da index bilgisayar. 2 yıl garantili.
    1 tane 1A - 1 tane 2A çıkışı sayesinde güzel kullanırsınız.

Satıcıyla bir bağım yok bu modeli öneririm. Ucuz bulursanız tp-linkte iyidir tabi :)
  • https://www.epey.com/powerbank/dexim-m10.html kemiksiz 6000mAh alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler güzel fiyat. USB C tip desteklemesi güzel olmuş. Bir önceki versiyonunuda 40 TL ye sattılar ondanda aldım 31,254 Wh deşarj gücü verdiyor buda 3,6 Voltta (Li-Ion pillerin standart/ortalama voltajı) 8700 mah a yakın bir değer yapıyor. Yani vaadettiğini 87% sini verebiliyor. Zaten şimdiye kadar 90% üzerinde verenini görmedim, veren varsada pilleri sonuna kadar deşarj ettiği için illaki kısa ömürlü oluyordur. Yüzde göstergeside bir avantaj. Dolayısıyla sonuna kadar deşarj edip cihazın ömrünü kısaltmayız.
  • tonythetonguc kullanıcısına yanıt
    hocam ürün micro usb girişli. yanlış ürünü almış olmayasınız type-c li olanı bu fiyata varsa link paylaşın lütfen
  • Reserved

• quote:

Orijinalden alıntı: Scutigeromorpha

hocam ürün micro usb girişli. yanlış ürünü almış olmayasınız type-c li olanı bu fiyata varsa link paylaşın lütfen
    Evet ben yanılmışım. Görselde görünen görsel yanılttı sanırım beni, micro usb olsun önemi yok yine de güzel fiyat.

Piyasadaki en iyi fiyattan %27 daha ucuz + Bonusla aldığım alışveriş çekini kullandığım için 8% bonus kazandığımı düşünürsek 36,8 TL ye geldi Type-C de olmayıversin

• Aldık bakalım 2 tane

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abalbil

Alacak kişilere önerim;https://www.trendyol.com/trust/primo-powerbank-10000-portable-charger-siyah-p-2739222

Toplamda 5 tane aldım. 1 yılı aşkındır kullanıyorum ithalatçısı da index bilgisayar. 2 yıl garantili.
    1 tane 1A - 1 tane 2A çıkışı sayesinde güzel kullanırsınız.

Satıcıyla bir bağım yok bu modeli öneririm. Ucuz bulursanız tp-linkte iyidir tabi :)
    Bu ürün kalitelidir bende kullanıyorum fakat hem çok ağır hemde çok kalın bir ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: HanDar05

Bu ürün kalitelidir bende kullanıyorum fakat hem çok ağır hemde çok kalın bir ürün.

Alıntıları Göster
    Piyasadaki diğer ürünlere göre biraz daha kalın ve ağır ama benim işim gereği çok ihtiyacım oluyor diye çantamda 3 tane var. Bide bendeki bir eski modeli bunun.
    Can kurtarıcı.

Ucuz diye bilmediğiniz markaları almayın boşuna :)
  • Aynı marknın powerbankını turkcell gece indiriminde almıştım annem ve arkadaşıma 1yılı aştı annemde arkadasta halen kullanıyor

• 2 tane de ben aldım bakalım. Zaten sony kullanıyorum uzun süredir. Ucuz baya, kenarda dursun :)

• Ürünü bir kaç gün önce HB'den şuan ki fiyatından daha düşük bir fiyata almıştım.
    Ürünü inceledim ve bana geldiğinde ürün %75'in biraz altındaydı. %75 den %100'e tamamlanması 1.5 saat almıştır. (5V/1A'lik cihazla şarjı yaptım. )
    Ağırlık açısından beklendiği gibi ağır değil. Kolay taşınabiliyor. 1 adet 5V/1A, 1 adette 5V/2.1 A çıkışı var. Çıkışlardan vaadedilen değerleri görüyorsunuz. Şuana kadar 1 kere test ettim. Şarj ederken veya yük altındayken ısınmıyor.Isınsa bile çok düşük derecelerde hissediyorsunuz. Kasa yapısı bakımından elinizden kaymıyor. Şık bir görüntüsü var. El feneri akşam 110 cm'lik tahtayı yaklaşık 80cm uzaklıktan tamamen aydınlatıyor. Bir powerbank için gayet yeterli. Cihazın içinden ayrıca bir adette 5-10cm'lik micro-usb kablo çıkıyor.

Bu fiyata alınabilir mi?
    Bence kaçmaz.
    Tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrnoc -- 9 Mayıs 2020; 13:19:25 >

• Bu fiyata dayanamadım aldım 1 adet kenarda dursun lazım olur. Teşekkürler paylaşan arkadaşımıza.

• elektronikte bilindik markalarda ucuzluk kampanyası olmadıkça uzak durulmalı diğer markalardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı fiyata daha önce tombul deximden de almıştım. İçinde 3x18650 olduğu besbelli, dışardan sadece pilleri almaya kalksan 2 katına mal olur. Velhasılı işini gayet güzel görüyor. Bu ürün ondan daha iyi görünüyor. Ağır olduğu yorumları ayrıca hoşuma gitti. Malum li-ionlarda kapasite ağırlıkla doğru orantılıdır. 2 tane de ben sipariş ettim. f/p ürünü
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.