Şimdi Ara

Dexim 10.000 mah Powerbank - 40 tl - Amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
4.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler, 1 tane de ben satın aldım geldiğinde göreceğiz kalitesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tanede ben aldım.
    elekronikcide 18650 pil en dandik 25 lira
    hiç olmadı bataryaları kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 9 Mayıs 2020; 23:32:32 >
  • Ürünün açıklamalarında tip-c yazıyor başka sitelerde de aynı şekilde. Ürünün farklı açılardan fotoğrafı var mı yada videosu ?

Dexim 10.000 mah Powerbank - 40 tl - Amazon

• typ c varsa bence dahada uygun
  • Typ c yok!

• Bim'e gelecek Philips arasında kaldım. Kargoyu ücretsiz yapmak için ne aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Bim'e gelecek Philips arasında kaldım. Kargoyu ücretsiz yapmak için ne aldınız?
    Şampuan aldım ben

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, 520 Mlhttps://www.amazon.com.tr/dp/B085CMGY8P/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_uY3TEbMMVK2X1

• quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Aynı fiyata daha önce tombul deximden de almıştım. İçinde 3x18650 olduğu besbelli, dışardan sadece pilleri almaya kalksan 2 katına mal olur. Velhasılı işini gayet güzel görüyor. Bu ürün ondan daha iyi görünüyor. Ağır olduğu yorumları ayrıca hoşuma gitti. Malum li-ionlarda kapasite ağırlıkla doğru orantılıdır. 2 tane de ben sipariş ettim. f/p ürünü
    Katılıyorum. Fiyat gerçekten çok uygun. Hİç kullanmasam pilleri söküp el fenerimde kullanırım. 3 adet 3000 mah lık 18650 var içinde. test ettiğime göre 3,6Voltta 8700 mah gibi bir sonuç verdi.
  • quote:

Bim'e gelecek Philips arasında kaldım. Kargoyu ücretsiz yapmak için ne aldınız?
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D46C29N/
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D46GQ2T/

Laptopun hava kaballar vb. dar yerlerdeki tozu almak için çok kullanışlı oluyor. Fiyatlarıda çok güzel henüz gelmedi ama plastik kıllı sanırım ama iş görür.

• Bu ürün telefona zarar verir mi ?
  • Bende 2 adet aldım haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • 1 adet bende aldım

• abalbil kullanıcısına yanıt
    Triust markasının Migros da bir ara 4000 lik olannıı 20 TL gibi bir fiyata almıştım, forumda paylaşılmıştı. Şarj ederken USB kısmı çok ısınıyor, el yakıyor adeta. Dexim ısınıyormudiur?

• quote:

Triust markasının Migros da bir ara 4000 lik olannıı 20 TL gibi bir fiyata almıştım, forumda paylaşılmıştı. Şarj ederken USB kısmı çok ısınıyor, el yakıyor adeta. Dexim ısınıyormudiur?
    Kullandığınız adaptör kafasıyla alakalı olabilir mi?
    Girişin ısınması normaldir fakat aşırı ısınması anormal durum.

Genelde usb priz kafayla alakalı olmaktadır.

Mesela benim samsung orjinal priz ve kabloyla yapınca daha hızlı ve ısınıyor biraz fakat 1A çıkışlı adaptörle yapınca daha yavaş ve ısınma yok.

2A üstünü mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösterin hangi ürün olursa olsun.
  • abalbil kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarj ederken ısınıyor. Kabloda sıkıntı olabilir düşüncesiyle Vestel in powerbank ile aynı kabloyla telefonu şarj ettim ve sıfır ısınma.

• ben de iki tane aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Alan arkadaşlar beğendi mi ürünü ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun hangi cikisi 2.1? Üstteki mi alttaki mi

• 2 tane almıştım. Şarj ettim kullanıyorum. Bu fiyata yeterli...
    Zam gelmiş 71-TL olmuş. Bu para verilmez.

BİM den Philips alınır 59,90-TL'ye ben aldım. Hem Micro USB hem de Type C den şarj olabiliyor.
    1A ve 2.1A çıkışları da var. Daha küçük daha hafif...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezayirli

2 tane almıştım. Şarj ettim kullanıyorum. Bu fiyata yeterli...
    Zam gelmiş 71-TL olmuş. Bu para verilmez.

BİM den Philips alınır 59,90-TL'ye ben aldım. Hem Micro USB hem de Type C den şarj olabiliyor.
    1A ve 2.1A çıkışları da var. Daha küçük daha hafif...
    bende aldım ama iki çıkışın üzerinde bir ibare yok ? hangisi hızlı sarj nereden anlaşılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.