Şimdi Ara

Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan BAŞARAMAYACAKSINIZ ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackhawk25

Bakın ergenler böyle bir lidere sahip olduğumuz için çok şanslıyız

Kendi Liderin Ne Yapmış Bu Güne Kadar ? 8 Seçim Kaybedip Her Seçim Sonrası İtiraz Etmekten Başka ?
  • Vallaha ne demezsin bir Kim Jong un birde Tayyip.Bu ikisi dünyanın efendisi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

quote:

Kendi Liderin Ne Yapmış Bu Güne Kadar ? 8 Seçim Kaybedip Her Seçim Sonrası İtiraz Etmekten Başka ?

iyide ironi yapmadım ki bende reisçiyim karşim

O Zaman Sorun Yok Karşim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iyide ironi yapmadım ki bende reisçiyim karşim

O Zaman Sorun Yok Karşim

Eyvallah kardeşim sana tavsiyem burda fazla takılma islam düşmanı kemalistlerin yuvası olmuş bura

Aynen Öyle .. Çoğu Ateist Ve Kemalist ..

• Eğer tarafsız bakacaksan, AKP ağırlıklı olmak üzere CHP de yapıyor. Ülkenin yöneticisi olan partiye önce bakalım, sonuçta iktidar. Kendine oy vermeyene terörist, PKK'lı, Fetöcü, karısı kızı helaldir diyen bir hükümet var başımızda. CHP'nin ağzından en fazla evet diyen haindir lafını duydum. Tabii bu da yanlış.

Zamanında bölücülerle el ele olan hükümetin, bugün önüne gelene bölücü diyerek yaftalaması komik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Bu adamda hitap yetenegi olmasa birsey basaramaz.

Hitap nedir hocam? Kelimeleri uzatarek söylemek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

quote:

Orijinalden alıntı: Hamikisi

Bu adamda hitap yetenegi olmasa birsey basaramaz.

Hitap nedir hocam? Kelimeleri uzatarek söylemek mi?

Oyle olsa bile bunu basaran birisi yok rakiplerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Eğer tarafsız bakacaksan, AKP ağırlıklı olmak üzere CHP de yapıyor. Ülkenin yöneticisi olan partiye önce bakalım, sonuçta iktidar. Kendine oy vermeyene terörist, PKK'lı, Fetöcü, karısı kızı helaldir diyen bir hükümet var başımızda. CHP'nin ağzından en fazla evet diyen haindir lafını duydum. Tabii bu da yanlış.

Zamanında bölücülerle el ele olan hükümetin, bugün önüne gelene bölücü diyerek yaftalaması komik.

Hiç Bir AK PARTİ Siyasetçisinin SİZİN KARILARINIZ HELALDİR Dediğini Duymadım Görmedim .. !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Student

Kim bölüyor bu ülkeyi ben anlam veremez oldum son dönem

Akp side chp side kutuplaştırıyor , artık halk 2 ye bölündü , ufak bir kıvılcımda neler olur tahmin etmek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

Akp side chp side kutuplaştırıyor , artık halk 2 ye bölündü , ufak bir kıvılcımda neler olur tahmin etmek istemiyorum.

Ufak Bir Kıvılcım Çıkarsa .. Artık Bu Ülkede HAYIRCI Kalmaz Diye Düşünüyorum Artık .. Çünkü EVETÇİLER Olarak Sanırım Sabrımız Taşmak Üzere..
  • quote:

quote:

quote:

Ufak Bir Kıvılcım Çıkarsa .. Artık Bu Ülkede HAYIRCI Kalmaz Diye Düşünüyorum Artık .. Çünkü EVETÇİLER Olarak Sanırım Sabrımız Taşmak Üzere..

Cumhuriyet er yada geç geri gelecek , dedeleriniz iyi bilir Cumhuriyete karşı geldiğinde ne olduğunu

• quote:

quote:

quote:

Ulan trollüyor musun ciddi misin anlayamıyorum. Valla trollüyorsun diye varsayıyorum çünkü görüyorumda diğer konularda falan da iyi güldürüyorsun beni

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cumhuriyet er yada geç geri gelecek , dedeleriniz iyi bilir Cumhuriyete karşı geldiğinde ne olduğunu

Yeni Nesilinizde Sizi Yazacak Merak Etme

• makarnacıların devlet başkanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oğuz730

makarnacıların devlet başkanı

Gezicilerin Lideri Olmaktan Daha ŞEREFLİ.
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
  • Azıcık siyaset felsefesi okuyan birisi böyle sözlerle gaza gelmeyeceğini gayet iyi bilir. Gazla çalışmıyoruz çok şükür.
  • up
  • Reis candır
  • hep laf hep gaza getirme hep artislik. hep mağduriyet böyle atarlı giderli konuşmalar meydan okumalar.

Ekonomiyi soyle soyle düzeltcez mesela soyle projeler var demek yok, sanayi ve tarımı bok ettiğimiz gibi soyle düzeltcez soyle projeler var demek yok, ya hayatın gerçeğine dair tek bir proje, atılım hiç bir şey yok. terörü şöyle düzeltcez filan demek yok. anca eeyyyyy sen kimsin. ama bu halk zaten bundan anlar...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.