Şimdi Ara

Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan BAŞARAMAYACAKSINIZ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam Efsane Konuşmuş Bee Tüyler Diken Diken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titanic70 -- 8 Ağustos 2017; 18:34:22 >

• Ne zaman bu ülkenin lideri hoşgörüden, eğitimden, kültürden, insan haklarından konuşacak? Hep popülizm hep popülizm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Ne zaman bu ülkenin lideri hoşgörüden, eğitimden, kültürden, insan haklarından konuşacak? Hep popülizm hep popülizm

Mazlumların haklarını savunuyor ya

O bahsettigin seylerin hepsini savunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkan değil kardeşim bir öğretemedik

türkiye cumhuriyeti 12. cumhurbaşkanı kendisi

anayasada başkan diye bir şey yok

• @uyumak istemeyen adam ben tam tersi düşünüyorum, konu başlığı hoşuma gitti. bundan sonra rte nin cumhurbaşkanı değil sadece devlet başkanı olduğu tartışmaları başlayacak anayasada cumhurbaşkanı yazıyor olabilir ama fiilen kavramsal karşılığını yitirmiş vaziyettedir.
    her seçimle gelen cumhurbaşkanı olmaz, tarafsız olanlar cumhurbaşkanı olur. siz hiç esad a cumhurbaşkanı denildiğini hatırlıyor musunuz? oysa o da seçimle geliyor ama sıfatı suriye cumhurbaşkanı değil, suriye devlet başkanı
    Beşşar Hafız el-Esad (Arapça: بشار حافظ الأسد; d. 11 Eylül 1965), Suriye Devlet Başkanı ve Suriye Baas Partisi'nin lideridir. (vikipedi)
    görüldüğü üzere baas partisi lideri olmak adamı cumhurbaşkanlığından alıkoymuş, sadece kuru bir devlet başkanı yapmış. aynısı artık rte için de geçerli

hangisi daha güçlüdür dereniz, bir parti genel başkanı olan seçilmiş devlet başkanı, tüm cumhuru tarafsız bir şekilde temsil eden cumhurbaşkanına göre çok çok çok daha güçsüzdür. bunun en iyi örneği 15 temmuzdur. ırak ve suriye gibi devlet başkanına sahip ülkeler bir işgal girişiminde birlik olamamışken biz yenikapıda cumhurbaşkanı etrafında birleştik. allah korusun yarın yine böyle bir girişim olsa kimse bir parti genel başkanı etrafına takılıp gitmeyecektir.

türkiye için ne yazık ki kötü bir durum ama adım adım bize demokrasi getirecekleri güne de işte böyle böyle yaklaşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doblolu Esnaf -- 17 Nisan 2017; 18:17:16 >

• Hem Başkan hem Başbakan hem Cumhurbaşkanı hem Parti Genel Başkanı herşey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Hem Başkan hem Başbakan hem Cumhurbaşkanı hem Parti Genel Başkanı herşey var

Herşeyden Önce Artık DEVLET BAŞKANI .
  • Bu adamda hitap yetenegi olmasa birsey basaramaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

Orijinalden alıntı: Doblolu Esnaf

@uyumak istemeyen adam ben tam tersi düşünüyorum, konu başlığı hoşuma gitti. bundan sonra rte nin cumhurbaşkanı değil sadece devlet başkanı olduğu tartışmaları başlayacak anayasada cumhurbaşkanı yazıyor olabilir ama fiilen kavramsal karşılığını yitirmiş vaziyettedir.
    her seçimle gelen cumhurbaşkanı olmaz, tarafsız olanlar cumhurbaşkanı olur. siz hiç esad a cumhurbaşkanı denildiğini hatırlıyor musunuz? oysa o da seçimle geliyor ama sıfatı suriye cumhurbaşkanı değil, suriye devlet başkanı
    Beşşar Hafız el-Esad (Arapça: بشار حافظ الأسد; d. 11 Eylül 1965), Suriye Devlet Başkanı ve Suriye Baas Partisi'nin lideridir. (vikipedi)
    görüldüğü üzere baas partisi lideri olmak adamı cumhurbaşkanlığından alıkoymuş, sadece kuru bir devlet başkanı yapmış. aynısı artık rte için de geçerli

hangisi daha güçlüdür dereniz, bir parti genel başkanı olan seçilmiş devlet başkanı, tüm cumhuru tarafsız bir şekilde temsil eden cumhurbaşkanına göre çok çok çok daha güçsüzdür. bunun en iyi örneği 15 temmuzdur. ırak ve suriye gibi devlet başkanına sahip ülkeler bir işgal girişiminde birlik olamamışken biz yenikapıda cumhurbaşkanı etrafında birleştik. allah korusun yarın yine böyle bir girişim olsa kimse bir parti genel başkanı etrafına takılıp gitmeyecektir.

türkiye için ne yazık ki kötü bir durum ama adım adım bize demokrasi getirecekleri güne de işte böyle böyle yaklaşıyoruz

hocam söylediklerine katılmakla beraber hala unvan olarak bakarsak devlet başkanı diye bir şey yok anayasamızda.

cumhurbaşkanlığı duruyor. cumhurbaşkanının yetkisini arttırmış oluyoruz

dediğin doğru olsa bile bu bizim cumhurbaşkanı demeye devam etmeyeceğimiz anlamına gelmiyor yani hocam

ayrıca bu başkanlık heveslileri devlet başkanı demeye meraklılardı. sanki yeni devlet kuruyor gibi türkiye cumhuriyeti 1. devlet başkanı falan diyorlardı. ama seni başkan yapacağız seni başkan yapacağız seni başkan yapacağız diye diye anca partili cumhurbaşkanı yaptılar. gerçi o da 2019 seçimini kazanırsa

o yüzden devlet başkanı deyip mutlu etmeyin şunları. türkiye cumhuriyeti 12. cumhurbaşkanı erdoğan (partili)

2023..

• Herkese hak ettiği gibi davranan hakettiği cevabı veren bir cumhurbaşkanımız var

• Sheakspeare görse kiskanirdi bu tiyatroyu

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Sheakspeare görse kiskanirdi bu tiyatroyu

Tiyatro Dediğim Adam 15 Yıldır İktidarı Bırakmıyor Sizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Ne zaman bu ülkenin lideri hoşgörüden, eğitimden, kültürden, insan haklarından konuşacak? Hep popülizm hep popülizm

böyle ortama böyle lider ver mehteri
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

başkan değil kardeşim bir öğretemedik

türkiye cumhuriyeti 12. cumhurbaşkanı kendisi

anayasada başkan diye bir şey yok

15 Yıldır İktidarı KİMSEYE Bırakmayan Bir Lidere DEVLET BAŞKANI Demek Az Bile :) Hem Gönüllerimizinden Başkanı .
  • CHP Liler Kılıçdaroğlunun Hiç Böyle DESTANSI Konuşmalarını Falan Yayınlayamıyor Çünkü Öyle Bir Videoları Yok Yazık Abi
  • yazdım yazdım sildim. yorum yapmaya değmez, o da bizim gibi fani sonuçta ..
  • Kim bölüyor bu ülkeyi ben anlam veremez oldum son dönem

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Student

Kim bölüyor bu ülkeyi ben anlam veremez oldum son dönem

CHP Liler Bölüyor
  • HAYIRCILAR İLE EVETÇİLERİN SEÇİM ŞARTLARIDA EŞİT DEĞİLDİ

HAYIRCILARA AVRUPADA DESTEK VERDİ .. AMA YİNE EVETÇİLER KAZANDI
  • Güncel.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.