Şimdi Ara

Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan BAŞARAMAYACAKSINIZ ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başlığı açan eleman YGS den 270 puan nasıl alınır diye soran bir liseli bu arkadaştan aklını kullanmasını sorgulamasını beklemeyin klasik akp li gibi sağa sola saldıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8375CAB0F -- 9 Ağustos 2017; 13:33:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akepe genel başkanı veyahut BOP eşbaşkanı olarak tanıyoruz

• ÇOK FENA KONUŞMUŞLAR HELAL, MHP ESKİDEN İYİYMİŞ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

CHP Liler Kılıçdaroğlunun Hiç Böyle DESTANSI Konuşmalarını Falan Yayınlayamıyor Çünkü Öyle Bir Videoları Yok Yazık Abi

Chpliler gazla değil mantıkla çalışıyor o yüzden olabilir mi. Ülkeye gaz değil mantık lazım az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

CHP Liler Kılıçdaroğlunun Hiç Böyle DESTANSI Konuşmalarını Falan Yayınlayamıyor Çünkü Öyle Bir Videoları Yok Yazık Abi

Chpliler gazla değil mantıkla çalışıyor o yüzden olabilir mi. Ülkeye gaz değil mantık lazım az

Evet Mantıklı Davrandığınız İçin 90 Yıldır İktidarı Alamıyorsunuz .. 15 Yıllık Bir Parti Sizi Darmadağın Etti ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Evet Mantıklı Davrandığınız İçin 90 Yıldır İktidarı Alamıyorsunuz .. 15 Yıllık Bir Parti Sizi Darmadağın Etti ..

o iktidar ülkenin mantıkla değil gazla çalıştığını iyi bildiği için kazanıyor sizde gaza gelmeye devam dünya lideri hülooooğğğ

• Ben ben ben ben ben ben ...

R.T.E artık tanrıya oynuyor tarih tanrıya oynayan çok fazla lider gördü ama hepside kaybetti

Hiç tanımadığınız bu adama ahiretinizi teslim etmeyin hak-ilim-bilim yolunda olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 26 Ağustos 2017; 14:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jouska

Ben ben ben ben ben ben ...

R.T.E artık tanrıya oynuyor tarih tanrıya oynayan çok fazla lider gördü ama hepside kaybetti

Tarih kardeşin kardeşi öldürdüğünü görmüşken hiç tanımadığınız bu adama ahiretinizi teslim etmeyin hak-ilim-bilim yolunda olun

Sen Chp nin HAK ADALET İLİM BİLİM Yolunda Olduğunumu Sanıyorsun ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jouska

Ben ben ben ben ben ben ...

Tarih kardeşin kardeşi öldürdüğünü görmüşken hiç tanımadığınız bu adama ahiretinizi teslim etmeyin hak-ilim-bilim yolunda olun

Sen Chp nin HAK ADALET İLİM BİLİM Yolunda Olduğunumu Sanıyorsun ?

Kusura bakmada hayatım boyunca chp oy vermedim bana göre hepsi aynı kötülüğün laciverti hepsi koltuk ve para düşkünü
    sen şucusun sen busun sen iyisin kötüsün bu ayrıştırıcı ve ötekileştirici siyaseti acilen bırakmamız lazım yoksa türkiyenin ilerisi gerçekten iyi değil bu memleketde bizden sonra yaşayacak olanlarda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 10 Ağustos 2017; 14:22:57 >

• Önce danışmanlarını bi araştır.
    Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan BAŞARAMAYACAKSINIZ !
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.