Şimdi Ara

DEVİL MAY CRY V|PS4 ANA KONU|8 MART 2019 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
9
Favori
27.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital fiyatı 399 tl tr ps store'da. Bağzı oyunların fiyatı 299 tl ye düştü standart sürümleri ama capcom'ın oyunları hala pahalı. Çıktıktan sonra Resident Evil 2 ile birlikte 299 a çekilir mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devil May Cry 5 - Nero Combat Video

• Capcom Devil May Cry 4 ve 5. Oyunlarında nedense Nero yu hep en ön plana koyması biraz garipsemeye başladım Dante yi ön plana koyması gerekirken son 2 seridir hep bunu yapıyor kapak resminde Nero tanıtım videolarında hep Nero sevmediğimden değil seviyorum keratayıda daha çok Dante nin ön planda olması gerekiyor aslında 5. Oyun hikayesinde Nero gene manitasını kurtarmaya çalışmassa hiç şaşırmayacam. Vergil a gelince. Dante ile birbirlerine girecekleri kesinde Nero ilede kapışmasınıda nedense çok istiyorum umarım kapışırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 5 Mart 2019; 19:6:42 >
  • Devil May Cry 5 - Dante Combat Video

• Şu iki gün 11 seneden daha zor geçecek yemin ediyorum. Capcom kendisinden istenen ne varsa yapıyor, üstüne bunun için piyasadaki en uçuk motoru yaptı, al Next Gen grafikle oyna diyor. Her hareket kalite, bir numara herifler. Geceler şenlenecek.
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Şuan tam olarak bu durumdayım. Yarın geceyi iple çekiyorum. Bugün Metacritic puanları da açıklanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devil May Cry 5 İnceleme Puanları Belli Oldu.

METASCORE-87 [PUANLAR GİDİP GELİYOR, GÜNCELLENECEK.]

İNCELEYEN SİTE SAYISI: 20
  • DEVİL MAY CRY V|PS4 ANA KONU|8 MART 2019
  • Şuana kadar önemli sitelerin puanları şöyle

God is a geek 100
    IGN 95
    Gamespot 90
    GamesRadar 90
    Pc gamer 90
    GameInformer 85

MetaCritic: 88
    OpenCritic: 90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 6 Mart 2019; 19:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Şuana kadar önemli sitelerin puanları şöyle

God is a geek 100
    IGN 95
    Gamespot 90
    GamesRadar 90
    Pc gamer 90
    GameInformer 85

OpenCritic: 90
    Zaten kötü gelmeyeceğinden şüphemiz yoktu hocam :) Bakalım hikayede bu sefer bizi ne bekliyor? Şeytanlar Ağlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfekan2 -- 6 Mart 2019; 19:27:6 >
  • alfekan2 A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam efsane bizi bekler Capcom un doğru yolda olduğunun göstergesi devam ediyor. Resident Evil 7 den sonra çok iyi toparladı

Resident Evil 7, Monster Hunter World, Resident Evil 2 Remake ve şimdide Devil May Cry 5. Böyle devam ederek gönlümüzü feth etmeye devam Capcom

• beyler oyunu amerikan store'dan alan var mı?
  • Arada yaptığı çakallıklar olmasa bende çok seviyorum. Geçen sene Dmc Hd Collection çıkardılar. Ara sahneler ve menü Ps2 portu. Tabi ben üçüncü oyun hatırına almıştım. Sf5 sezon karakterlerini ayrı satmaları vs yine de son dönemde müthiş işler yapıyorlar. Özellikle Monster Hunter World ile müthiş satış rakamlarına ulaştılar. Dmc 5 e gelince
    kafamda hikaye nasıl olucak sorusu vardı. Ama anlaşılan hem puanlar hemde incelemeler sürprizler dolu olduğunu söylüyor.

• Oyunun sonunu youtube a koymuşlar, ben oyunu çok sevdim ama para ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Arada yaptığı çakallıklar olmasa bende çok seviyorum. Geçen sene Dmc Hd Collection çıkardılar. Ara sahneler ve menü Ps2 portu. Tabi ben üçüncü oyun hatırına almıştım. Sf5 sezon karakterlerini ayrı satmaları vs yine de son dönemde müthiş işler yapıyorlar. Özellikle Monster Hunter World ile müthiş satış rakamlarına ulaştılar. Dmc 5 e gelince
    kafamda hikaye nasıl olucak sorusu vardı. Ama anlaşılan hem puanlar hemde incelemeler sürprizler dolu olduğunu söylüyor.
    Ve Devil May Cry 4: Special Editionû sadece Amerikan İngilizcesi aksanıyla yapmaları da pek iyi değildi :) Hocam bilmiyorum, biliyor musunuz..
  • alfekan2 A kullanıcısına yanıt
    Hangi karakterin hocam. Yanılmıyorsam üçüncü ve dördüncü Danteyi seslendiren kişi aynı değil miydi. :)

• quote:

It’s stylish. It’s cool. It’s supremely fun, fluid and rewarding. Dante’s back and he’s brought some friends. And with combat flair that makes up the finest pure-action game we have seen in a long time, we hope they stick around.

Efsane şekilde geri dönmüş oyun anlaşılan. Sonunda gerçek bir Hack&Slash oynayabileceğiz. Rpg çakması aksiyon oyunlarından midem bulanmaya başlamıştı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Ulan kaç senelik seriyi mundar ettiler danteyi oğlan çocuğuna çevirdiler
    İlk oyun iyiydi üçüncü ve dördüncü oyunda iyiydi.
    Ama bu 2. Oyun gibi leş olacak kesin
    İncelemeler geldikten sonra bu yoruma tekrar bakalım demiştim

OpenCritic: 89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 6 Mart 2019; 21:26:48 >
  • Oyunun İlk 15 dakikası dehşet gerisini düşünemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.