Şimdi Ara

Devil May Cry (DmC) Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
13
Favori
52.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• [Kunye=948-6]

Admin mesajı:Konuyu önceki konuda olduğu gibi forum adabına aykırı biçimde messenger gibi kullananlara bölüm uzaklaştırması verilecektir.

2. Videodaki müzik...

3. Videodaki müzik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 12 Haziran 2018; 0:51:4 >

• Vaybe konuyu temizlemişler sonunda.. Adminler sonunda konuya el atmış çok şükür.. bazı insanların burada gereksiz post atmalarınıda engellerler umarım...

Bu arada yeni Dante ye bayıldım diyebilirim.. eski DMC 3 deki Dante yi aratmayacak hal ve hareketleriyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 6 Haziran 2012; 23:16:16 >
  • 2. videodan sonraki ilk tepkim:

''Oh my GOD...!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

2. videodan sonraki ilk tepkim:

''Oh my GOD...!!!

Abi videoları kaç kere izlediğimi sayamadım o derece manyak oldum psikopat oldum burada çıksada güzelce oynayıp tadına varsak be.. bu arada Devil e dönüştüğünde eski Dante tipine giriyor eleman beyaz saçlar kırmızı ceket felan dikkatinizi çektimi bilmiyorum...

Bu arada alın size yeni Dante nin gerçek versiyonu...

Devil May Cry (DmC) Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 7 Haziran 2012; 0:56:03 >

• quote:

2. videodan sonraki ilk tepkim:

''Oh my GOD...!!!

direk 2. video ile başlıyorum :)
  • Sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • Bu kadar karizma bir karakterin tipini neden değiştirirler ki ?
  • Videolara bakacak olursam Dante'nin nasıl şeytan avcısı haline geldiğini anlatcak sanırım. İlk dört oyunda hep Dante'nin babası konuşuluyordu. Sanırım bu oyunda annesi ile ilgili birkaç şey anlatılacak gibi.
  • Evet. Oyunu çok beğendim . Bir Dmc hayranı olarak merakla bekliyoruz yeni dantemizi
  • 2. videodaki o müzikle birlikte bu oyunu oynamak istiyorum...

Sonunda ne diyor arkadaşlar '' Looking for fight,here I am..''

Doğrmu yazdım acaba Bak dövüşücem ben burdayım diyor herhalde

Gerçekten dmc hayranı olarak sabırsızlıkla bekliyorum konsolda var artık hiç bi şekilde kaçırmıycam bu oyunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas777

Videolara bakacak olursam Dante'nin nasıl şeytan avcısı haline geldiğini anlatcak sanırım. İlk dört oyunda hep Dante'nin babası konuşuluyordu. Sanırım bu oyunda annesi ile ilgili birkaç şey anlatılacak gibi.

bizi yeni bir dmc dünyası bekliyor eski dost..
  • Vay be oyun ilk duyrulduğunda ne tepki almıştı şimdi herkes sabırsızlıkla bekliyor
    Daha da çok var ya
  • quote:

2. videodaki o müzikle birlikte bu oyunu oynamak istiyorum...

Gerçekten dmc hayranı olarak sabırsızlıkla bekliyorum konsolda var artık hiç bi şekilde kaçırmıycam bu oyunu...
    "Kavga mı arıyorsun, buradayım" demek istiyor videonun sonunda.

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

quote:

Videolara bakacak olursam Dante'nin nasıl şeytan avcısı haline geldiğini anlatcak sanırım. İlk dört oyunda hep Dante'nin babası konuşuluyordu. Sanırım bu oyunda annesi ile ilgili birkaç şey anlatılacak gibi.

Haklısın herkesin gençliği aynı olacak diye birşey yok. Özellikle bu Dante ise

• quote:

quote:

2. videodaki o müzikle birlikte bu oyunu oynamak istiyorum...

"Kavga mı arıyorsun, buradayım" demek istiyor videonun sonunda.

quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

quote:

Haklısın herkesin gençliği aynı olacak diye birşey yok. Özellikle bu Dante ise

Düzeltme için teşekkürler amma sallamışım

Aslında ben ne demek istediğini anlıyorumda bunu açıklayamıyorum çeviremiyorum

Sonuçta ben anlıyorum kendim için sıkıntı yok

• Videolar çok iyi
  • Çok kötü bir Dante yaratmışlar, umarım oyun iyi olur da bu eksiği görmezden geliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Çok kötü bir Dante yaratmışlar, umarım oyun iyi olur da bu eksiği görmezden geliriz.

DMC 4 ün ilk yayınlandığı video da Nero yu görüp bu ne be demiştik, bazı arkadaşlar dalga geçiyordu Gay tipli diyordu.. sonra oyunu oynadıktan sonra alayınız Nero ya taptı neredeyse.. bunu tekrar hatırlatalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 9 Haziran 2012; 19:04:59 >
  • Nerede eski dante ve nero...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Nerede eski dante ve nero...

Kanka ama bu yeni Dante yi herkes sevecek sonradan alışacaklar bak görürsün..
  • Devilmycry serilerini oynamış biri olarak 4 den sonra bakalım bu yeni dante nasıl biri ve güçleri neler neler yapabiliyor bunları merak ediyorum açıkcası inş en kısa zamanda çıkar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.