Şimdi Ara

Devil May Cry (DmC) Çıktı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
13
Favori
52.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devilkingcry

aradaki farkları bulun

Devil May Cry (DmC) Çıktı

Dante'nin bu tipinde sorun yok, gayet cool ve karizmatik bir tipi var. Ama tipinde düzenlemeler yapılan hali maymun gibi.
  • Şu videoyu izleyin beyler aklınız gidicek

http://www.youtube.com/watch?v=sm8v--DAmA4&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boş Muhabbet Seven Adam

Şu videoyu izleyin beyler aklınız gidicek

lan aklım gitmesin diye bur da bırakıp izledim videoyu geri geldim aklım yok hangniz aldı lan aklımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boş Muhabbet Seven Adam

Şu videoyu izleyin beyler aklınız gidicek

Vergil, bu oyunda oynanabilir karakter olarak sunulmayacaktı benim bildiğim. Ama oynanabilir karakter olarak sunacaklarmış bu videoya göre. Ama kesin paralı olur, DLC falan gibi bir şey bu. Bir de Vergil DMC3'teki gibi Dante'den çok daha etkili combolara sahipse tadından yenmez. DMC3'te Dante ile zorlandığım yerleri Vergil ile çok daha rahat geçebiliyordum. Çünkü comboları daha etkiliydi, daha fazla hasar veriyordu düşmanlara.

• Download the character dediklerine göre kesin DLC olacak, kötü haber. Ama iyi haber ve beni duygulandıran şey Yamato dövüş animasyonları bana DMC3 'ü anımsattı.
  • DLC olması neden kötü haber olsun ki. DLCler çok pahalı olmuyor zaten, ucuz olur. Vergilla oynamak isteyen DLC alır olur biter.

Vergil'ın da kılıç sallama animasyonlarını beğenmedim. Vergil da sanki elinde nunchaku varmış gibi savuruyor kılıcı. Ve kesme efektinin gecikmeli olması çok yapmacık olmuş.
  • Activision DLC 'leri 15-30 eurodan satıyordu. Ben DLC 'leri beğenmem, şöyle beğenmem; Paralı olursa. Sonuçta ben 50-60 euro veriyorum oyuna üstüne birde DLC için mi para vereceğim? Skyrim 'i aldıktan sonra Dawnguard ve Hearthfire 'a verdiğim paranın saçma olduğunu hala düşünürüm. Ama Valve yayınladığı hiçbir DLC 'den para almadı, almaz da.(bkz. The Passing, The Sacrifice)
  • DLCler ek paket gibi bir şeydir ve parayla satılır. İsteyen alır. DLC için para vermek zorunda değilsin. Paran yoksa veya para vermek istemiyorsan DLC'yi almazsın bu kadar basit. DLC moda oldu artık, her yerde var. Bence güzel de bir şey, herkeste olmayan bir şeyi sen satın alıyorsun ve ayrıcalığın oluyor.

Ayrıca oyunu pre-order sipariş edenlere Vergil DLC'si ücretsiz sunuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 15 Kasım 2012; 22:01:20 >
  • umarım dlc ler ücretsiz olur
    not:ben sınavlarım dolayısıyla oyunu alamayacam(''çıktığı gün'' sınavlar bitince)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

DLCler ek paket gibi bir şeydir ve parayla satılır. İsteyen alır. DLC için para vermek zorunda değilsin. Paran yoksa veya para vermek istemiyorsan DLC'yi almazsın bu kadar basit. DLC moda oldu artık, her yerde var. Bence güzel de bir şey, herkeste olmayan bir şeyi sen satın alıyorsun ve ayrıcalığın oluyor.

Ayrıca oyunu pre-order sipariş edenlere Vergil DLC'si ücretsiz sunuluyor.

DLC 'nin ne olduğunu bana niye öğretmeye çalışıyorsun ki? Bin yıldır gördüğümüz birşey. Yukarıda açıkladım zaten uzatmanın mantığı yok. Ayrıca herkes DLC 'den nefret eder (Valve oyunlarını oynayanlar hariç) senin DLC 'lere para vermediğini geçtim oyunlara para vermediğini varsayarsak dil dökmem bile boşa.
  • quote:

umarım dlc ler ücretsiz olur
    not:ben sınavlarım dolayısıyla oyunu alamayacam(''çıktığı gün'' sınavlar bitince)

Ne alakası var olm. DLC dediğin indirilebilir içeriktir ve her zaman parayla satılır.

• quote:

quote:

Ne alakası var olm. DLC dediğin indirilebilir içeriktir ve her zaman parayla satılır.

işte bu indirilebilir içerikleri ayrı yapacaklarına adam akıllı oyunun içinde olsun
    neyse paralı olursa artık alacaz ki büyük ihtimalle öyle olacak

• quote:

quote:

Her zaman parayla satılmaz. Ah hiç sözlerim okunmuyor..

• PC için kesin bi haber yok sanırım:(
    DMC5 için 4-5 sene bekle sonra pc'ye çıkmasın. yıkarım capcom'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehErozbey

quote:

quote:

Her zaman parayla satılmaz. Ah hiç sözlerim okunmuyor..

Neyse ben ilaç kullanıyorum, tam anlamıyorum okuduğum şeyi, önceden yazdığım yazıyı yazarken ne düşündüğümü bilmiyorum. Toparlamaya çalışıyorum şimdi.

Benim her zamandan kastım genel anlamdaydı. Beleşe DLC sunan kaç tane firma var ki zaten?

Sen DLC'lerin mantığını bilmiyormuş gibi konuştun. Ben de DLC'lerin mantığını anlattım. Yani DLC'leri sevmiyorsan para vermezsin olur biter demek istedim. Almıyorsan da DLC'ye laf etmeyeceksin. Ben, sen o yazıyı yazarken DLC'lerin zaten ücretsiz olarak oyunda olması gerekir, bunları yavaş yavaş parayla satmaları saçma diye düşünüyorsun diye öyle cevap verdim. Yani adam oyuna ekstra içeriği oyunu yaparken koymak zorunda değil. Artık DLC denen bir şey var ve firmalar bu DLC'lerden sürekli para kazanıyor. Adam sana sürekli olarak içerik sunuyor, bunun da cüzi bir miktardan satışa sunulması olağan bir şey. Yani adam tamam oyunu satıyor ama sonuçta bu mmorpg değil. Yani adamın sürekli oyundan para kazanacağının garantisi yok. Adam yeni içerik sağlıyor sana, bu da ekstra mesai demek, yazılımcılara para vermek demek. Valve DLC'leri ücretsiz olarak sunuyor diye diğer firmalar da öyle yapacak diye bir şey yok. DLC mantığı, eğer her şeyi istiyorsan para vereceksindir. Ama sen yok ben her şeyi istemiyorum, sadece temel öğeler oyunda yer alsın gerisi önemli değil diyorsan DLC'yi almazsın. Sana bir şey öğretme durumum yoktu orada. Ben olayın mantığını açıklamak için DLC'nin açıklamasını yaptım.

Neyse daha fazla bu konuyu uzatmayacağım. Zaten yazdıklarımdan da o kadar emin değilim, açıklamayı doğru mu yaptım bilmiyorum. Hiç içime sinmedi ama uzun tartışmalara girmeyecem artık.

Neyse ben uzatmayacam daha fazla. Ne tam istediğim gibi anlayabiliyorum ne de yazabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 18 Kasım 2012; 21:38:47 >

• bu ne arkadaş. gene dmc konusunu savaş alanına çevirmişsiniz. düzgünce muhabbetin olduğu bi konu olamayacak mı artık şu dmc. oyundan soğuttunuz cidden. ne zaman girsem baksam. hep bi kavga, hep bi curcuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

bu ne arkadaş. gene dmc konusunu savaş alanına çevirmişsiniz. düzgünce muhabbetin olduğu bi konu olamayacak mı artık şu dmc. oyundan soğuttunuz cidden. ne zaman girsem baksam. hep bi kavga, hep bi curcuna.

ne savaşı biz burda medeni çerçevede tartışıyor fikirlerimizi konuşuyoruz...... asıl ben sizin gibi sırf post kasmak için burada muhabbet kötü diye mesaj atanlardan bıktım o değil sizin mesajıları gören konuyu kötü zannedebilir haddini bilecen yiyeeenn
  • quote:

quote:

bu ne arkadaş. gene dmc konusunu savaş alanına çevirmişsiniz. düzgünce muhabbetin olduğu bi konu olamayacak mı artık şu dmc. oyundan soğuttunuz cidden. ne zaman girsem baksam. hep bi kavga, hep bi curcuna.

ne savaşı biz burda medeni çerçevede tartışıyor fikirlerimizi konuşuyoruz...... asıl ben sizin gibi sırf post kasmak için burada muhabbet kötü diye mesaj atanlardan bıktım o değil sizin mesajıları gören konuyu kötü zannedebilir haddini bilecen yiyeeenn

daha da buraya mesaj yazmam. çok değil. 4-5 mesaj yukarı çık görürsün. takılın siz aranızda.

• quote:

quote:

quote:

daha da buraya mesaj yazmam. çok değil. 4-5 mesaj yukarı çık görürsün. takılın siz aranızda.

evet biz takılırız armızda geçen monitorden elimi bir soktum ki TehErozbey çıktı karşıma sonra dopel de havalı havalı monitorden geldi böyle bir kaç kişi daha geldi sonra alfabetik sırayla birbirimize takılmaya başladık

• yeni çıkacak dmc deki bosslar gayet güzel

Devil May Cry (DmC) Çıktı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.