Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu egzotik silahların hepsini elimizde tutmamız gerekiyormu yoksa satmalımıyız. Birde hiç denemedim ama egzotic 278 lik bir silahı egzotic 288 lik bir silahla infuse yapıldığında sonuç ne olur😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exotic itemler otomatik olarak +5 mod damageli gelir. Bu şartlarda infuse ederseniz silahınız 288 damage olacaktır. Ancak legendary itemi exotic itemle infuse ederseniz mod basılı değilse 5 damage düşük sonuç alırsınız.

Exotic itemleri elinizde tutmak zorunda değilsiniz. Daha önceden bulduğunuz exotic itemleri Vaultta bulunan collection bölümünde tekrar yapabilirsiniz ancak 10 legendary shard ödersiniz ve 205 damage olarak gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oliwander O kullanıcısına yanıt
    O zaman power yükseltmek için amaç düşük powerlı exotic silahı yüksek powerle legandary silah ile infuse etmek değilmi yada düşük powerle legandary silahı yüksek powerlı legandary ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bu gece full oyundayım ve raid yapacak grup varsa katılmak istiyorum , tabi biraz öğretmeleri gerekecek ama :) neyse oynamak isteyen varsa nick : DrippinWhip ayrıca light 297
  • Nightfall'da party finder olmamasının olayı nedir? Strike'da ki sistemi eklemek çok zor olmasa gerek.
  • Nighfall in yaninda guided game var orasi matchmaking oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raid'i hala yapamadım ama soğudum da zaten yapasım kaçtı. Muhtemelen raide guided game gelene kadar da yapamıcam gibi gözüküyor..
  • Rat king quest'ing yapmamış olan ve birlikte yapmak isteyen var mıdır?
    2 karakterimde de rat king quest'lerini henüz yapmadım. Birlikte yapmak isteyenler olursa bugün akşamüstü veya akşam beraber yapabiliriz.
    Titan 283 şu an karakterim.
  • Arkadaşlar bu XUR hangi günler meydana çıkıyor acaba?
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Her Cuma öğlen 12den sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahram80 -- 24 Eylül 2017; 18:11:47 >
  • Arkadaşlar 3 kişiyiz. Şu an raid yapmak icin 3 kişi daha lazim.

Gelmek isteyenler psn akabeyss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabeyss -- 24 Eylül 2017; 19:38:22 >
  • https://www.bungie.net/en/Help/Article/13125

Yanlış hesaplamadıysam, yarın bize göre saat 16.00 - 22.00 arası serverlar bakım için kapatılıcakmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 24 Eylül 2017; 23:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

https://www.bungie.net/en/Help/Article/13125

Yanlış hesaplamadıysam, yarın bize göre saat 16.00 - 22.00 arası serverlar bakım için kapatılıcakmış...

ne çok bakım oluyor şu oyunda ya. tam işten gelip oynayacağımız saatler kapalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Raid'i hala yapamadım ama soğudum da zaten yapasım kaçtı. Muhtemelen raide guided game gelene kadar da yapamıcam gibi gözüküyor..

Matchmaking sisyemiyle Raid yapmak çok zor heleki ilerde Heroic Raid geldi mi imkansıza yakın forumdan arkadaş edinmeni tavsiye ederim

• kollaps kullanıcısına yanıt
    dün aralıklarla denememe rağmen kimseyi bulmadı, 3-4 dakika bekliyorum fakat yok strike'da anında buluyor. sizde de durum aynı mı?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    şu an betada olduğu için herkese açık değil diye biliyorum belki o yüzdendir. galiba yarın bitecekti beta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Kapalı kaldığına değecek ise 3 gün bile kapalı kalabilir Çünkü serverların durumu hiç iç açıcı değil. PVP'de lag ve bug sorunları devam ediyor. Olup olmadık zamanda durduk yere serverlardan düşüp "baboon" hatası veriyor. Hala towera gittiğimde oyuncuları ve NPC'leri yüklemediği sıkça oluyor. Ayrıca oyunu oynayan 1 milyon bilmemkaç yüz bin kişi var diye goygoy yapıyorlar ama 1 milyonuda ayrı ayrı yerlerde mi oynuyodur nedir, World Event yapan adamlara dahi tek tük denk geliyorum. Bunları acilen düzeltmeleri lazım...

Ayrıca şu nightfalll ve raid için matchmaking sisteminin gelmesi lazım. Misal biz oyunu oynayan 3 kişiyiz, 2 arkadaş daha bu hafta alıp başlayacak toplam 5 kişi olucaz ama hepimizin yaş 30'u geçkin. Kimi evli, kiminin işten pert olmuş şekilde geliyor, kimi yurtdışında yaşıyor saatler tutmuyot falan derken, denk gelemediğimiz için 260 küsür power levelım olmasına rağmen bi nightfallı yapamadım... Oyunda ilerleyebilmek için 7/24 oyunun başından kalkmayan tipleri mi bulup arkadaş olmak lazım. Ne kadar saçma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 25 Eylül 2017; 15:10:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Kapalı kaldığına değecek ise 3 gün bile kapalı kalabilir Çünkü serverların durumu hiç iç açıcı değil. PVP'de lag ve bug sorunları devam ediyor. Olup olmadık zamanda durduk yere serverlardan düşüp "baboon" hatası veriyor. Hala towera gittiğimde oyuncuları ve NPC'leri yüklemediği sıkça oluyor. Bunları acilen düzeltmeleri lazım...

Ayrıca şu nightfalll ve raid için matchmaking sisteminin gelmesi lazım. Misal biz oyunu oynayan 3 kişiyiz, 2 arkadaş daha bu hafta alıp başlayacak toplam 5 kişi olucaz ama hepimizin yaş 30'u geçkin. Kimi evli, kiminin işten pert olmuş şekilde geliyor, kimi yurtdışında yaşıyor saatler tutmuyot falan derken, denk gelemediğimiz için 260 küsür power levelım olmasına rağmen bi nightfallı yapamadım... Oyunda ilerleyebilmek için 7/24 oyunun başından kalkmayan tipleri mi bulup arkadaş olmak lazım. Ne kadar saçma...

7/24 oynayanlar da bizi beğenmiyor ki adamlar 305 310 olmuş biz 270 280 i geçemedik hala.

• Raidde asla matchmaking olmaz kros bolumunde konusmadan nasil olucak? Icerdeki adam su diyecek sen ve arkadasin onceden paylastigin ikisini vurup yolu acicaksin. Konusarak on dk da zor koordine oluyoruz konusmadan asla olmaz. Nightfall olur.
    Benim her zaman savundugum raidler 4 kisi olmali grup daha kolay kurulur 6 kisi cok zor toplanması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 25 Eylül 2017; 15:39:10 >
  • Maalesef bu dediğiniz ilk oyundan beri devam eden bir durum. Düşünebiliyor musunuz ilk oyunu alanların yarısı - ben de dahil - raide hiç girmemiş bile.

İkinci oyunun tanıtımı yapılırken çok net hatırlıyorum, "Raid de dahil oyundaki bütün içeriği tek başına oynayanlar da deneyim edebilecek" denilmişti.

Ancak şu aşamada öyle bir şey gözükmüyor.

Büyük ihtimal ilk eklentiye kadar bu durumu değiştirmezlerse; bütün içeriklerin dahil olduğu paket çıkana kadar elimi sürmem.

Şahsen raid içeriği beni hiç ilgilendirmiyor ama karakter gelişimi için tek başına oynayan oyuncular için de dengeleyeceği bir loot sistemi gelmeli.

Power 275'te takılıp kaldım. Rat king silahı için bile iki kişiyle birkaç tane patrol ardından public event vs yapmanız isteniyor.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.