Yüzbaşı
15 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selamlar 14.10.2019 tarihinde vatandan bilgisayar topladım . Şöyle özetleyim bilgisayar kendi kendini kapatıyor . Olay görüntüleyicisinde Kernel 41 63 bugcheck code 0 hatası aldığımı görüyorum . Buraya kadar her şey normal , normal diyorum çünkü buradan sonra artık kafayı sıyırma evresine geldim . Sorunu vatana ilettim arkadaşlarla en az 3-4 kere kontrol ettik ne Ram ne başka bişey sorun gözükmüyor . Sorun sadece rainbow six siege oyununda oluyor . Orada her türlü koşul altında denedik hiç bir kapatma olmazken eve geldiğimde bu sorun tekrar oldu .Akım korumalı prizde aldım yinede çözmedi sorunumu . Arkadaşlar driver güncellemeden tutun amd audio device'a kadar olan internette yazan her türlü uygulamayı yaptım ama sorunu çözemedim . İnanın artık miğdem bulanıyor bilgisayara baktıkça .İşin daha garip tarafı karşı komşum kuzenim ona gittiğimde böyle bir sorun olmadığını gördüm.Aklıma artık sadece klavye ve mausun buna sebep olabileceği geliyor .Farklı ethernet kablolarını da denedim.Yinede sonuç sıfır sıfır sıfır.. Lütfen sizlerden fikir ve yardım bekliyorum.
Arkadaşlar, abiler , ablalar selamlar herkese . Biraz ondan biraz bundan etiketi ile farklı bişeyler yapmaya çalışıyorum ve sizlerden yorumlarınızı bekliyorum :) Fethiye'de sinir ve stresten uzak bol manzaralı , ileriki bölümlerde bol sohbetli videolarla sizlerle olacağım :)

ARkadaşlar iyi forumlar herkese , şu ara bir mac alma arifesindeyim fakat aklıma takıldı şu linkteki ; http://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-touch-bar-intel-core-i5-7267u-8gb-256gb-ssd-macos-sierra-13-3-qhd-tasinabilir-bilgisayar-mpxv2tu-a-space-grey-p-HBV000007I2IN?magaza=teknoraks

Sizce iyi bir seçim mi ne diyorsunuz ? Genelde fotoğraf ve video işlerinde kullanacağım . Şimdiden teşekkürler .
Merhabalar herkese canon 6d alıcam yanına bir adet 85 mm 1.8 lens düşünüyorum fakat geniş açı ve gerekirse stüdyo çekimleri için hangi lensi almalıyım ? Bu konuda banayardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürler . Birde FF makine alacağım tamron 17-50 lensibu cihazda nasıl performans gösterir ?
Arkadaşlar merhaba benim "Arçelik a49l 8752 5s" ürünlü tv'um var fakat ps ayarlar kısmında tvniz hdr özelliğini desteklemiyor yazısı çıkıyor , ürünü inceledim kendi sitesinden de hdr özelliği mevcut . Sorum şu olacak gidip hdmi 2.0 kablo alsam sorun çözülür mü ? Yoksa başka biyerlerden ayar mı yapmam gerekiyor ?
Arkadaşlar iyi akşamlar önceden ankarada oturuyordum hiç bi sorun yoktu orada gayet akıcı şekilde oyunumu oynarken , fethiyeye taşındım burda online oynamak resmen eziyet oldu iki dakika da bir oyundan atıyor . Bu hatayı daha önce alan ve çözümünü bilen birisin yardım edebilir mi ? Ayrıca rica ediyorum konuya kilit atmayın ana konulara yazsam da mesajlar arada kaynadığı için cevap bulamadım .
akpli olmak ; komutanlar hapse giriyor seviniyosun aynı komutanlar beraat ediyor yine seviniyosun ?!

Teröristle görüşme yapılıyor sınırda halayla karşılanıyor seviniyosun , aynı teröristlere operasyonda yine seviniyosun ?!

Esatla aile fotoğrafları çekiliyor kucaklaşılıyor seviniyosun , Esat Esed oluyor terörist oluyor yine bi sevinç ?!

Cemaat'in olimpiyatlarında sevinçten gözyaşı döküyosun , kandırıldık diyip yine gözyaşı döküyosun ?!

Şimdi tum bunları açıklayabilecek bi beyin var mı ? Yoksa bunları dediğimiz için bizde mi vatan haini olduk ?

Açık açık soruyorum size takım tutar gibi parti tutmanızın amacı nedir ? Bana bu ülkede olan bir tane güzel gelişme söyleyin devletin yapabildiği ben size hak vericem . Sakın ha gelipte yol yaptı köprü yaptı falan diyip kendinizi gülünç duruma düşürmeyin . Kendi kadrolaştırdığınız zengin kesimin dışında halk içinde kimin hali vakti yerinde ? Yani kendinizi harika yaşam standartları içinde falan mı görüyorsunuz anlayamıyorum ? Darbe konusuda ayrı bi komik "Darbeyi eniştemden öğrendim ?!" bu açıklamayı nasıl benimsiyorsunuz ya , herşeyi herşeyi geçtim partinizden olan yetkili kişilerin ülkeye yağdırdığı tehditlere neler diyorsunuz ? Referandumdan hayır çıkarsa içsavaşa hazırlanın tarzı şeylerden bahsediyorum istiyorsanız ortaya daha fazla kanıtta dökebilirim . Tek istediğim bunların cevabı daha sorulacak çok konu var ben sadece düz başlıklar üzerinden ilerliyorum ekonomi konusuna hiç mi hiç girmiyorum o konuda eminim ki bir cevabınız yoktur . Ülkemizi güzelleştirmek adına yanlışa yanlış demeyeceksek biz ne yapacağız ? Bu gidişle inanın suriyeden hiç bir farkımız yok , ben öğrenci bir kardeşiniz arkadaşınızım niye ben 400 lira burs alıpta köle gibi öderken elin suriyelisi memleketimde beleş burs alıyor ya ? Yediremiyorum abiler arkadaşlar ben bunları kendime .
Bu kadarda olmaz bi toplum bu kadar aptal yerine koyulmamalı şu medyaya bir bakın hele ! Habere bi bakin TL EMSALLERİNE FARK ATMIŞ ?!!

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/tl-emsallerine-fark-attibrtl-emsallerine-fark-atti/65000/65253/
Arkadaşlar , kardeşler , abilerim bakın ülkenin halini görüyorsunuz şuandan itibaren artık birlik olmamız gerekiyor . Bakın facebookta izmirde neden patlama olmuyor yazan insanlar görüyorum , reina saldırısı için içiyolardı gebersinler diyen insanlar görüyorum . Bakın sorulması gereken en büyük soru " Bizi ne bu hale getirdi ? " Bana kalırsa bakın sadece kendi fikrimi söylüyorum bu hale gelmemizin en büyük sebebi yönetenlerdir. Fakat çoğunluk bu yönetimi seçiyor demokrasi bu şekilde işliyor . Ben istiyorum ki eski güzel günlerimize dönelim birbirimize kenetlenelim . Forumda bile fazlasıyla görüyoruz herkes birbirine sallıyor , küfürler , hakaretler..

Sağcı kardeşlerim , solcu kardeşlerim BU ÜLKEDE YAŞAYAN TÜM KARDEŞLERİM SİZE SORUYORUM BU ŞEKİLDE NEREYE KADAR GİDECEĞİZ ? Ben 22 yaşındayım çoğunuz benden yaş olarak büyük daha çok görmüş kişilersiniz küçük kardeşlerim okuyup benden daha bilgili olanlarınız da vardır ama artık yeter lütfen kendinize gelin . Körü körüne her olayı fetö ye bağlamayın terör kınamakla bitmez . Acilen bu devletin yardıma ihtiyacı var üzgünüm fakat doğru bakın hergün bir patlama oluyor altından nasıl kalkacağız bu işlerin eğer bir beraber olmazsak ?
Arkadaşlar bana çok ilginç gelen bişeyi sizle paylaşmak istiyorum . The Weeknd-Often şarkısının arka planında Nukhet Duru , Ben sana vurgunum sözleri olduğunu söylesem tepkiniz ne olur ?

Şimdi ekliyorum şarkıyı arka planda ince bi ses geliyor ve sürekli olarak " Seneler sürer hergünüm ,yalnız gitmekten yorgunum " bu sözü tekrar ediyor dikkatlice dinleyin lütfen .

Hakkında
Forum İmzası:
Psn : DrippinWhip
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 764
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 29.872 (Bu ay: 153)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 348 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.